0 oy
830 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
İyi günler kizlar burdan biriyim ama tanıdıklar olduğu için yeni hesap açmak istedim oğlumun babasıyla 5 yıldır evliyiz severek evlendik güya ama ben saplantı haline getirmiştim Sanki beni çok sevmediğini bildiğim halde direttim 6 yıl görüştükten sonra benim hadi hadi dememle gelip istediler evlendik evlenince düzelir kafası cahiliyet Allah'ım canımı alaydi öyle dusunmeyeydim 19 yasimdaydim çıkmaya başladık 25 yaşında evlendik sonra çocuk diye tutturdu bende gene değişir kafası tamam dedim çocuk oldu gene değişmedi herşey daha kötüye gitti oğlum iyiki var pişman değilim ama anlaşamıyoruz adam sürekli küsüyor günlerce başka odada yaşıyor resmen ufacık şeylere bile yatak ayırıp asla bulunduğum odaya gelmiyor benimle kotuyken oğlumun bile yüzüne bakmıyor yani onada küsüyor Aralık ayinda evi terk edip boşanma davası açtım ailemde kaldım bir süre sonra tekrar deneyelim aile terapistine gideceğiz felan deyip beni ikna etti sadece 4 kez gittik her tartışmada beni evden kovuyor abimi bile arayıp gelin kızınızı alın dedi gene gittim ama oğlum çok ağladı eve gidelim diye ateşlendi 4 yaşında evine aşırı bağlı bir çocuk davadan sonra ilk 3 ay çok iyiydi mükemmeldi sonra anasının bacisinin doldurusuna gelip iyice düşman oldu bana kısaca evliliğim hep evdeyim asla soyal hayat yok evime kimse gelmez ne benim tarafim ne onun tarafı sürekli gel git olaylarından 2 tarafta soğudu asla benim düşüncelerime isteklerine önem vermez eve geldikten 3 aya kadar resmen arkamda fino k.pegi gibi dolanıyordu herkes hayret ediyordu bacısı doldurunca herşey dahada b.k oldu ben üzülmüş muyum kirilmismiyim umrunda değil birşeyi istemisim tinlamaz hakaret eder hakaret ettiği halde ben üzülüp trip atarım oda trip atıyorum diye dahada trip atar günlerce gene konuşmaz ayrılırsam sevgiliyle ne yasadiysak abime aileme anlatmakla tehdit eder karekter yoksunu aileme gidince asla para yollmaz hatta kartı alıp gittim bir ara şifreyi değiştirmiş elimde bez mama kasada kalmıştım öylece sosyal yardımını bile kestirmeye kalkmış yani hem kötü davranıp hem gittiğim zaman zulüm edip mecbur etmeye çalışıyor kendine benim kafamda da kalbimdede bitti ama oğlum asla evden çıkmak istemiyor çok etkilendi dava sürecinde annemin evi inşaat çok harabe ve bundan dolayı orayı asla istemiyor TOKİ çıktı anneme bayramdan sonra teslim diyorlar öyle şaştım kaldimki yüreğim yanıyor oğluma az önce anneanneye gidelim dedim kendini yerlere atarak istemiyorum diye ağlamaya başladı zaten kaç gündür atesleniyor ben ne yapayım ne edeyim şaştım annemin tokiside teslim edilmedi bir turlu suanki evi küçümsemek değil asla ama çok fazla kötü böcek fare ne ararsanız mevcut kovuldum ya oğlumun haykirislarina rağmen çıkıp gidecem yada annem tokiyr çıkana kadar yuulzsuzluk edip kalacam ne yapayım ben bir anne için çok zor öyle arada kaldimki sizde annesiniz bir kadın değilde bir anne yüreğiyle cevap verin ne olur :(

22 Cevaplar

+5 oy
(7,928 puan) tarafından
Bir anne olarakta bir kadın olarakta gururumu bu kadar yerler altına aldırtmazdım kovulmjşsun canım kalbini kırmak için söylemiyorum ama bu adamdan ne sana ne çocuğuna hayır gelir 
(2 puan) tarafından
Evet maalesef öyle canım çok acı ama gerçek:(
-Reklam-
+3 oy
(829 puan) tarafından
Aklını kullanamayan erkekler evlenmesin cidden herkesin hayatını karartıyorlar
(2 puan) tarafından
Keşke geçmişe dönme şansım olsaydı bırak evlenmeyi selam dahil vermezdim insan yasaya yasaya olgunlasiyormus
(829 puan) tarafından
Rabbim kimseye pişmanlık vermesin inşallah
+1 oy
tarafından
Zaten daha önce de defalarca kovmuş. Biraz daha sabret. Fare falan çocuğun sağlığı için iyi değil. TOKİ teslim edilince gidersin. 
(2 puan) tarafından
İşte akşam gelince mikropluk cikarirmi diye korkuyorum
tarafından
Ha annendeysen zaten kal orda artık. Ben evdesin sandım. Yanlış anlamışım. Gitmişsin artık balım. Birşekşlde kal orda
+1 oy
(1,279 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evladın için geri dön demeyecegim, kendi hayatın ve evladının iyiliği için anneannesine götür. Hergün orda parka cikar hergün mutlu edecek şeyler yap zamanla alışacaktır bayrama ne kalmış ki zaten 1 2 ay sıkarsınız dişinizi. 4 yaş annen evladına bakarsa çalışır paranı kazanırsın ailene de destek olursun onlar da sana kucak açar herşey güzellesir.. 

Ben senin bazı anlattiklarinda aaa dedim ben de eşimi 19umda tanıdım , 5 yıllık birlikteliğimiz oldu 5 yıl bitti evliyiz ve 1 oğlum var 17 aylık. Senin yerine koydum kendimi eğer gerçekten tüm samimiyetle bana değer vermiyor bende onu kalbimde de aklımda da bitirdim dersem cocugumun geleceği için dik dururdum.  Çocuk şimdi ağlar ama daha sonra aynılarını yasamayacaginin garantisi yokken kalamazsın. Çocuk için nereye kadar sabredebilirsin? Sabrettigin her gün senin hayatından çöpe giderken nasıl dayanabilirsin???

Bırak geçen günleri çöpe at, geleceğini çöpe atmaktansa... Temiz sayfa açmak için çabala, ailen destek veriyorsa hiç bir dakika durma.

Allah yar ve yardımcın olsun.
(2 puan) tarafından
Ailem arkamda birtek annem diretiyor sabret diye bunaltiyor ama babam kardeşlerim ayrilmami istiyor
(1,279 puan) tarafından
Nereye kadar sabretmen lazım, illa daha kötü telafisi mümkün olmayan sonuçlar oluncaya kadar mı..?
0 oy
(455 puan) tarafından
Yaşadıklarının yüzde 90 yaşamış birisiyim. Diyeceğim tek şey Allah yardımcın olsun kolay değil zor hemde çok zor, ben çözüm bulamadım kimsenin yanına sigamadim. Allah senin yardımcın olsun.
(2 puan) tarafından
Amin canım seninde yardımcın olsun inşallah imtihan dünyası bizimde imtihanimiz bu demekki
(455 puan) tarafından
Aynen öyle canım sabır diliyorum ben sadece
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Eşin senin iyi değil beyin hasarı var    o cocuguda öyle Bir adamın yanında büyütme ilerde sen ne yasadiysan oglunda. Eşine aynını yaşatır  bir anne olarak   düşünüyorum  oğlumu hasta ruhlu insanlar dan uzak tutarım 
(2 puan) tarafından
Normal değil asla zaten canım bittim 5 yılda kafamda saç kalmadı mide hastalığına kaldım stresten antidepresanlarla ayaktayım
0 oy
(15,048 puan) tarafından
Ev çok kötüymüş ve 1 ay kalmış surda az daha sabret derim ben. Hiç muhatap olma. Sadece oğlumla ve kendinle meşgul ol. Tokiye taşınınca gidin derim. 
(2 puan) tarafından
Tahammül edemez hale geldim resmen canım akşam mikropluk cikarirmi diye korkuyorum
(15,048 puan) tarafından
Bilemmedim dostum sen dahaniyi bilirsin tabi ki. Allah'ım yardımcınız olsun
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Annelik fedakarlık ister ama fedakarlık demek bu değil kesinlikle. Senin çocuğun için kendine iyi bakman lazım. Babası sadece sana kötü davransa belki idare derdim ama kendinde söylüyorsun aranız kötü olunca çocuğa da bakmıyor şu an anlamıyor olabilir ama yarın öbür gün bu çocuk eşin sizi cezalandırdığı için ona da kötü davrandığında algılayacsk bunu. Sabrederim dersen toki olana kadar et ama mutlaka terk et bu adamı 
(2 puan) tarafından
Evet canım asla maddi olarak destek olmuyor aynı evdeykende çocuğa bile küsüyor şaka gibi
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Olan hep çocuklara oluyor o masuma acısın Rabbim hayırlı bir kapı açsın size .
(2 puan) tarafından
Allahümme amin canım aynen öyle malesef iyi bir birey olması için elimden gelen herşeyi yapacağım bir anne olarak vicdanen çok kötüyüm ona bunları yaşamak zorunda kaldığım için
(7,545 puan) tarafından
İstemezdin böyle olmasını kim ister inşallah bundan sonra güzel olsun sizin için herşey.
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah sana hayırlı kapılar açsın canim.
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Şimdi zor olur belki oğluna ama biraz sabırlı davran canım. Öyle adamdan baba olmaz. Herşeyi geçtim küçücük el kadar bebeye küsmek nedir Allah aşkına. Annenin evinde kalacaksın yüzsüzlük değil bu. Biraz zamana bırak. İnşallah kendi evini de kurarsın.
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Peki gidebileceğin başka bir yerin yok mu dayın abin amcan gibi bir süre sığınabileceğin sana yardımcı olabilecek bi akraban toki çıkana kadar idare edeceğin bir yer
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Benim eşimi anlatmışsının.cocugun küçük illaki alışır kararlı ol 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcın olsun 

Sana boşan  diyemem boşanmada diyemem 

Allah yardımcınız olsun o eşine akıl fikir versin 

Herkesin evidne kavga oluyor amma velakin 

Evlat varda eşimde susar bende hemen alttan alırız 

Şimdi seni neden kovuyor sürekli anlamış değilim 

Annene toki çıkmış az daha sabretsen mi çıkınca yeni evde yaşarsınız bebeğine sahip çıkmayan adamdan baba olmaz 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Valla yarin bigun o cocuga senin icin bunlara bunlara katlandim desen belki de yapmasaydin diycek. Evlat da olsa once kendini düşüneceksin sen zaten iyi olmazsan ona nasil iyi ve sağlıklı sekilde ne kadar bakabilirsin ki. Bi an once cik git o evden bi daha da arkana bakma. İnsan sevmedigi insani öyle kolay kirarki umrunda olmaz çünkü. 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Mikropluk çıkarır mi korkuyorum demişsin ne yapar mesela şiddet uygular mı sana ya da çocuğa?? Siddet yoksa az daha sabret derim canım annenin evi çıkana kadar o süre zarfında çocuğu da biraz biraz alistirmaya çalış kavga dövüş ile daha çok etkilenir
0 oy
(768 puan) tarafından
Git kurtar kendini canım düzelmez bu adam . karakteri bir kere bozuk.annenin evine de oyuncaklar falan alsan orda kalsa çocukta oyuncaklar için falan yavaş yavaş sevmek ister belki 
0 oy
(450 puan) tarafından
belki biraz zor surecten geciceksin ama rabbim yardim ediyor rabbim hasreti yusufu karanlik kuyudan kurtardigi gibi senide bu sıkıntılardan kurtarsin gerekirse git yarim gun bile calus annene birak yarim gun ona muhtac olmac mahkemeden sonra ogluna nafaka baglat onu anasifina yazdir sende calis hayatini duzene sokarsin yavas yavas dua et lailehe illa ente süphabeke inne kuntu minezzalimin bol bol oku
0 oy
(731 puan) tarafından
Canım sende gitmek için sürekli bahane aramış durmuşsun senle küsüp evladına da küsen adamdan ne hayır gelir
0 oy
(645 puan) tarafından
Canim annen var tamam ama beni yanlış anlama hani ev çok kötü diyorsun ya yanlış anlamandsn korkarak yine de söylüyorum sığınma evine gitmeyi düşün derim çocuk hasta diyorsun o yüzden dedim bide dolduruşa getirmis gibi olmak istemiyorum seni bu kadar kendini ezdirme ve gururunu ayaklar altına alma derim

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,111 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
8 cevap 565 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.