0 oy
84 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
Hanımlar bebegim 2 yasinda ve bende şuan 32. Haftalık hamileyim o kadar zor geçiyor ki günüm sürekli uyumak istiyorum uyuyorumda bebeğimle birlikte normalde 2 yaşındaki bebegim öğlen uykularını yapıyor bende onunla birlikte uyuyorum amaa gel görki işler kalıyor..  temizlik yemek vs yapamıyorum hepsi yarım kalıyor bebegim uyanınca zaten ilgilenmemi istiyor oyun park galan derken gün bitiyor biseyde yapamıyorum  Geceleri kalkıp yapayim diyorum o kadar zor oluyor ki hemen uyku bastırıyor nasıl yapucam bilmiyorum uykuya sürekli yenik düşüyorum. Sizler nasıl yapıyorsunuz fikirleriniz varsa yazar mısınız gına geldi sürekli işler yarım kalıyor doğru düzgün birsey yapamıyorum olmuyor anlamış degilim..

7 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Beliim çok ağrıyor bende yapamıyom bugün temizlikçi abla çağırdım durumun varsa sende çağır kendini zorlama
-Reklam-
0 oy
(206 puan) tarafından

Şuan tek cocugum  var ama bende ikinciyi istiyorum..bakalım benimki kismetse nasil olur benimki..bende çok uyuyordum hamileyken ..artık kaynanayw atarım bebegimi uyuyacagimds

0 oy
(7,952 puan) tarafından
Benim berbat geçmişti bir daha korkuyorum çocuk yapsam
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Bende 32 haftalık oldum canjm karnım aşırı derece sertleşiyor  kızım 19 aylık zor oluyir gerçekten inwlalh erken doğum olmaz 35 haftalık kem de yolculuk yaoacam
0 oy
(915 puan) tarafından
Benimde doğuma 15 gün kaldı 2 yaşında da oğlum var sabah kahvaltıdan sonra ilk yatak odasında yatakları toplarim daha sonra  mutfağa girip işlerimi hallederim sonra banyoyu cifler çamaşır yikancaksa atarım yıkamaya  sonra oğlumla evi bı güzel süpürüyom oğlum öğle uykusundayken 2 gibi yatar zaten öğlen hemen o ara yemek yaparım  onlar pişerken evi silip toz alırım üstten çamaşır katlancaksa katlar ütüleri oğlum uyuduktan sonra yaparım öle yani ama her gün bı odaya daha önem veririm bu sayede işim birikmez hafta sonuda eşimle dip köşe gireriz öle yani 
0 oy
(3,508 puan) tarafından
Oglum iki yasinda sabah cok erken uyaniyo ben de kalkip evi toparliyorum yemegi yapiyorum supurge csmasir vs isler varsa hallediyorum ogle yemegini yiyip oglumla uyuyoruz aksama yemek hazir olunca daha kolay oluyo ama git gide zorlaniyorum artik bel agrilarim cok oluyor daha 22.haftadayim bir de sonrasi nasil olur bilmiyorum
0 oy
(12,633 puan) tarafından
sağlıcakla kavuşun ♥

kızım 1 yaşında 9+2hamileyım

kizimda ilk baştan doğuma kadar bi kere olsun bulantı olmadı kusmadım çok rahat geçtı

şimdi bulantı var nadiren kusuyorum

bklm geçecek mi

işler oluyor şimdilik yapamazsam sabahtan kaynanama yollarım yada orda kalır yavaş yavaş yaparım haftam ilerleyıp karnim buyuyunce temizlikçi düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 103 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Suzan55 (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 283 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap