0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar iyi akşamlar

kehribar kolye bileklik vs  hastalıklara iyi gelir mi sizce? Mesela tiroid hastasıyım bi yakınım denememiş ama bunun gibi doğal şifalara inanan biri . Tiroid hastasısın kehribar kolye al iyileş vs diyo ama ben pek inanmıyorum . Aranızda veya çevresinde bunu deneyimleyen , herhangi bi rahatsızlığı için kullanıp iyi olan var mı ? 

5 Cevaplar

0 oy
(486 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben inanmıyorum ilaçlar dururken kolye napabilir ki bir de orijinal bulmak zor olur onun bitkiler doğal şifalar inanırım da kolye olayı saçma geliyor bana 
-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim çevremde genelde bebeklerin diş ve gaz problemleri için alıyorlar bazılarına iyi geliyor bazılarına gelmiyor ben direk iyi geleceğini sanmıyorum ama belki psikolojik olarak öyle düşündükleri için fayda görmüş olabilirler zaten her satan yer de orjinal olmuyor onun yerine bol bol dua etmek daha mantıklı şifa Allah'tandir
tarafından
Tesekkur ederim :) bebekler icin kullananlari ben de cok gordum ise yariyomu diye sordugumda net bi cevap alamadim cok da inanasim gelmiyo . Net evet bu bende cok ise yaradi diyen birini bulsam o kadar paraya kiyicam ama kiyamiyorum su an :)
(349 puan) tarafından
Bence de vermeye gerek yok bir boncukla hastalıklar çözülseydi o kadar doktor ilaç olmazdı ortalıkta
0 oy
(682 puan) tarafından
Tiroit hastası olduğunuzu nasıl anladınız
tarafından
Ne sebepten dolayi kan vermistim yillar once hatirlamiyorum tesadufen tiroid hastasi oldugumu ogrendim . Kilo alimi sac dokulmesi adet duzensizligi killanma gibi sikayetlerim vardi muhtemelen bunlar icin kan vermisimdir
0 oy
(649 puan) tarafından
Valla tiroidi bilmem ama. Bundan 4 sene evvel oğluma kehribar kolye aldim. Pek fark göremedim. Ama ayni kolyeyi kızıma kullandim. Diş döneminde günde 10 kere ust degisiyorduk ağzı aktigi icin simdi kirlenmezse degiştrmiyorum. Asla akmiyor agzi 4 diş cikarmis olmasina ragmen. Sanki uykusuda daha iyi gibi tesadüf mu bilemem
tarafından
Yani madem ise yariyo neden ogluna yaramadi . Insan mi seciyo kehribar bilemedim :)
(649 puan) tarafından
Ama söyle bir şey var ki oğlum kizimin yaninda melekmiş zaten :)
0 oy
(153 puan) tarafından
Ben teyzemi bildim bileli takardi onunda vardı hastalığı çocuktum iyi gelip gelmediğini bilmiyorum iyi gelmese takmazdi diye düşünüyorum 
0 oy
(153 puan) tarafından
He bide bende oğluma kullanıyorum dişinden dolayı hiç ateş gece ağlamaları dış sancısı çekmedik şükür 
tarafından
O tesaduf olabilir  belki ya . Ben kullanmadim ama oglumda dişten yana sikinti yasamadim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 46 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nurergn (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,996 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkumsal27 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 210 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,147 puan) tarafından soruldu

379,059 soru

11,346,316 cevap

34,812 kullanıcı

...