0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar ikinci bebeğime hamileyim 15.4 haftalık oldu bugün karnımda Bi yerde olduğunu hissettim bu mümkün mü acaba hani büyük hsftalık bebekler kendini toplar ya karın sertleşir öyle bişey oldu ilk bebeğimde bunu 28 30 haftada hissetmiştim bunda şimdi hissettim merak ettim o yüzden :) 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
2. Gebelikte erken hissedilir canım 
(573 puan) tarafından
İlk bebeğimi geç hissedince çok erken gibime geldi :) hareket değil aslında ama karnımda Bi yerde toplandı gibi o bölge sertleşti yani :)
-Reklam-
0 oy
(8,396 puan) tarafından
İkinci gebelikte erken hissedebilirsin de oda 17 de falan  anlattığın gibi değil pıt pıt atar seyirme gibi olur bana anlattığın gaz gibi geldi 
(573 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun :) ilk bebeğimi 28 de hissettim biraz geç hissettim yani hareketi vardı tabi öncesinde ama ben hissedemedim böyle sağ taraf yukarı tarafta Bi sertlik oluştu Bi tek hamileyken böyle hissetmiştim karnımın sertliğini o yüzden merak ettim /)
(8,396 puan) tarafından
Yani hissetmiş olabilirsin ama daha içinde minicik bir bebek var dediğin gibi olması imkansız geliyor pıt pıt atar seyirir gibi olur :)
0 oy
(7,269 puan) tarafından
Bana pek inanan olmadı ama 12 haftadan beri ufak ufak hissediyorum şuan 18 daha belirgin hareketleri
(573 puan) tarafından
Aslında hareket değil ama sağ tarafta toplanmış gibi hissettim yani karnımın o bölgesi sertleşti bu anlattığım şeyi Bi tek hamileyken yaşadım daha önce o yüzden bebek mi acaba dedim :)
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Olabilir bende 2. De 17 de hissetim.
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bende 16 haftalıkken kıpırtı şeklinde 17 haftada net hissettim 
0 oy
(12,744 puan) tarafından
benimde 2ci henüz 9+3 ilerlemesını bekliyorum haftanin heyecan la
(573 puan) tarafından
Ay ben hiç heyecanlı değildim beklemediğim Bi anda oldu bugün öyle hissedince biraz heyecanlandım :)
(12,744 puan) tarafından
ben çok istedım kizim 1 yaşında şükür tekrar nasip ettı
sağlicakla kavuşalim :)
(573 puan) tarafından
Benim oğlumda 15 aylık oldu ama kolik bir bebek ti durmadan ağlardı doğumumda zor geçti o yüzden gözüm korktu biraz :) eğer bu da kolik olursa naparım diye korkuyorum açıkcası

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Neslis (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.