0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
1 ay oldu ogreneli. Meme kanseri 1. Evre denildi... Ama bu 1 aydir sanki kalbime  saplanan bi bıçak var ve  her defasında canım yanıyor sürekli ama sürekli ağlıyorum:( kendimi hiç iyi hissetmiyorum çalisirken okulda bir yerde bayılacağım endişesine dahi kapiliyorum sanki kafam kocaman dopdolu gibi tarif dahi edemiyorum :( hayattan o kadar koptum ki ruhsuz dolanıyor gibiyim ne evladıma ne eşime sanki faydam yok:( yarın ilaclı MR cekilecekmiş ne olduğunu bilmediğim icin  benim kalbim yine sikisiyor yine psikolojik bunalima girdim korkularimla :( her tedavide böyle mi olacagim onu da bilmiyorum sonuç beklemek bile ızdırap geliyor bana. Belki anlatamıyorum icimdekileri ama annesine düşkün olan herkes beni eminim anliyordur :(

13 Cevaplar

+1 oy
(634 puan) tarafından
Allah şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah senin yüreğinde ferahlık versin ilaçlı mr damardan sıvı verip vücuttaki damarlara bakıyorlar çok basit bir işlem canı hiç yanmaz korkma biraz sıcaklık hisseder sadece 

Üzülme inşallah gececek annen iyi olacak Allah beterinden saklasın buna şükür de kötüyü çağırma kendine ızdırap etme lütfen düzelecek annen Allah'ın izniyle 
-Reklam-
+1 oy
(5,308 puan) tarafından
Allah sifa versin canım. Pek bilgim yok ama meme kanserinden kurtulan bir sürü insan var bunlardan biridr anneniz olur insallah
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Allah şifasını versin cnm dik durmanın zamanı şuan kendini salma
0 oy
(6,859 puan) tarafından
İlaçlı mr organları daha net görmek hastalıgin ne boyutta olduğunu vs için endişe etme. İlaç içiyor mr a giriyor. Ayrıca bu kdr yipratmayin kendinizi. Annen seni böyle görse ne kdr üzülür. Rabbim şifa versin. Güçlü olmak zorundasınız. Üzülerek elinize hiçbir şey geçmez 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Babam kolon kanserink atlattı, dayım lefn kanserini 2sinde de en büyük şansımız erken teşhis olmasıydı kalbini ferah tut canım inşallah kolaylıkla atlatcak annende bu hastalığı ilaçlı mr de korkulcak bişey değil yanlıs hatırlamıyosam 1lt filan suyun içinde bi ilaç oluyo onu içtikten sonra mr a giriyo ki daha net görülsün diye babam defalarca girmişti 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun öncelikle kardeşim 

O acıyı ben çok iyi bilirim 8 yıl önce bizde aynı haberle yıkıldık ve akciğer kanseriydi annem kabullenemedik ağladık sizladik ama ne çare elden hicbirsey gelmedi 3 yıl çekti MELEĞİM hele son zamanlar o çektiği acı karşısında çaresiz kalmak daha kötüydü daha zordu 

Ve  ağustos 4 de tam 5 yıl olacak MELEĞİM bizi bırakalı 

Moral tek yapacağınız şey o onunda en çok ihtiyaç duyduğu şey bu moral 

Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah canım 
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Allah şifa versin canim şuan seni çok iyi anlıyorum daha yeni demekki annenin dua et erken öğrenmiş ne güzel benim kaynanam karaciger kanseri biz de 2 ay önce öğrendik hala tedaviye baslayamadilar düşün 4. Evrede bide sana tavsiyem kimseyle gorusmesin kimseyi eve kabul etmesin kaynanama korona dediler şimdi onun geçmesini bekliyorlar tedaviye başlamak için kadın 2 aydır hastanede yatıyor  eve gelemiyor
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım. Zor bir durum benimde ablam göğüs kanseriydi. Bu süreçte ve bundan sonra ki hayatı boyunca önemli olan tek şey moralini yüksek tutması. İnşallah iyileşir canım. 
0 oy
(696 puan) tarafından
Rabbim şafi ismi ile şifa versin. Rabbim annenizi size bağışlasın sizleride ona. Toparlan kendine gel canım benim kolay değil biliyorum senide çok iyi anlıyorum annelerimis kıymetlimiz bizim rabbim onlara dert keder vermesin ayaklarına taş değdirmesin. Pozitif düşünce her zaman iyidir unutma 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah şifa versin canım kendini bu kadar heder etme şifa Allahtan senin bu kadar üzülmenin kimseye faydası yok Allahın sevgili kuluymuş ki annen ilk evrede fark edilmiş tedavisiz bir hastalık değil yeter ki erken tani alsın 
0 oy
(48,668 puan) tarafından
gecmis olsun Allah sifa versin canim annemde rahim kanseriydi alindi kurtuldu cok sukur annende atlatır Allah in izniyle 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Rabbim sifasini versin insallah
0 oy
(439 puan) tarafından
Benim annemde meme kanseriydi. Aynı senin ki gibi 1. Evre çok şükür. Sağlık taramasında öğrenmiştik. O kadar üzüldüm ki elim kolum bağlı, annemin içinde ona zarar veren bir şey var ve ben bişey yapamıyordum. Annemde üzülmüştü. Birde ona üzülüyordum. Çok iyi anlıyorum seni. Bütün testler yapıldı. Kanser hücresi olduğu kesinleşti. Genel cerraha başvurduk. Çok çok iyiydi doktorumuz. Çok doktor araştırmıştım bu süreçte. O hücreyi temizlediler. Onkolojiye yönlendirdiler. Orada bize 5 doz kemoterapi önerdiler. Ama senin evrene göre bizimki öneri almaya da bilirsin dediler. Annem almak istemedi. Radyoterapi aldı. Şuan iyi çok şükür. İlk zamanlar 3 ayda bir kontrole gidiyorduk. Şimdi 6 ayda gidiyoruz. Her yıl mamografi çekiliyor. Psikolojik olarak zor bir süreç. Ama çok şükür hatta binlerce şükür ki ilk evreydi ve kolayca atlattık Rabbin izniyle.. Allahım annenizede şifa versin. Hiç sıkmayın canınızı. Hatta şükredin başında farkedildi diye.
(439 puan) tarafından
Sormak istediğin yada yardımcı olabileceğim bişey olursa yazabilirsin
(1,011 puan) tarafından
Bugün annem ilaçlı MR a girdi canım 1 hafta sonra sonuç çıkacakmış. Bu Mr da her şey belli olur deniliyor ya. Ee bize ilk başta biyopsi mamografiden sonra 1. Evre dediler  şimdi  bu Mr sonucu değiştirir mi de canım
(439 puan) tarafından
Annem Mr çekinmedi. Mamografi usg biyopsi ile tanı konuldu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 236 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Suravebebisi (2,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 360 göst.
6 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 253 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Geranium (28 puan) tarafından soruldu