0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kızlar gorumcemin kızı 8 yaşında dun kaynanamgildeydk oda kaynanamin komşusunun oğlu ile dışarıdada idi. Bi elinde karpuz bi elinde çubuk kraker vardı. Kızım çubuk kraker istedi onada komşu oğlu vermiş. Bi tane alaym surdan dedm . Hayır dedi vermedi. Sonra o çocuk verdi. Yani tamm o kızda çocuk ama çok sinir oldm. Asla paylaşımcı degl eşyasını yiyeceğini hiç paylaşmaz. Ve kızımı çok kıskanıyor seviyor ama kıskançlığı da var hala. Özellikle ilk başlarda sürekli kötü kötü şeyler bana bebeği döv öldür djo derdi ve çok korkardm. Kızım şimdi 13 aylık elimden geldiğince yanlz bırakmamaya çalışıyorm. Sizce laf arasında gorumceme boyle yaptı demeli miym. Gorumcem de bazen öğretiyor verme elindekini diye Özellikle oyuncalari. Çocukta haliyle böyle yetişiyor. Sizce demeli miyim?

8 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Desen de karşındaki kişi bunu asla kabul etmez yapmaz kızım der geçer canım zaten kendi öyle yetiştirmiş 
-Reklam-
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Vallahi canım Seni ilgilendirmez Çünkü özellikle Annesi diyormuş zaten verme diye Ağaç yaşken eğilir çocuk küçükken eğitilir demek o da böyle eğitiyor

Aynı evde falan olsaydınız anlardım Ama böyle de karışma boş ver
0 oy
(8,152 puan) tarafından
Annesi öğretmiş canım verme diye çocuk bu ne verirsen onu alıyor üzülüyorum böyle yetiştirilemeyen çocukları görüp duydukça 

Bence hiç söyleme bu zihniyete sahip insanlar dediklerini başka tarafa çeker yok yere kavga çıkar 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yani zaten kendi ögretiyosa şikayet edemezsin ki o onun dogrusuyla yanlışıyla kendi yetiştirme biçimi ama onun dışında o kullandığı cümleyi söyleyebilirsin daha bu yaşta bunları nerden biliyo diye 
0 oy
(82 puan) tarafından
Görümcenize direkt değilde böyle çocuklarında olduğu bir ortamda böyle paylaşmadan falan konu açın işte annesinin onu paylaşmaya teşvik etmesini sağlayın. Sonuçta oda çocuk. Anne bunu bir şikayet gibi algılayabilir oda kırıcı olur bence. 
0 oy
(113 puan) tarafından
Anasının umrunda olacağını hiç sanmıyorum:D
0 oy
(48,642 puan) tarafından
oyle ogretiyosun dediğinde ne degisecek ki sen desyedin paylasmak güzeldir yenilen sey paylaşılır diye
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bunu sen deme eşin desin bence eşinle sakince konuş 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 350 göst.
0 oy
8 cevap 271 göst.
0 oy
5 cevap 164 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy