0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
Şeker çok seviyor korkuyorum dişleri düşecek hayır dememe rağmen ısrarla istiyor bu şekeri nasıl gözünde soğuturum akıl verin 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben ne çay cicieim ne sutlerine şeker atarım nede sürekli abur cubur alırım evimize abur cubur arada alinir
(1,059 puan) tarafından
İyiyim şükür sağolasın ❤ kederli anne vardı ya kız senin egzotik sevgilin  ☺☺
(119,599 puan) tarafından
hee hakkat nerelerde o yaa
(1,059 puan) tarafından
Bilmen ben de merak ediyorum sen bilirsin diye düşünüyordum malum siz pek sevişiyordunuz ☺
(119,599 puan) tarafından
yok laa seviscen diye bekletti benu hep o
(1,059 puan) tarafından
Hahahah ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
İstediği kadar ısrar etsin inatçı olun vermeyin yazık günah 2.5 yasında şekere baglanması ıcın ayagı yemiş olması gerek  ona baştan bir sınır koymadığınız için şuan bunu yaşıyorsunuz 
0 oy
tarafından
Çocuğunuz ister önemli olan sizin net olmanız benim oğlumda sever ama artık vermiyorum ağlarsa da ağlar sonra susuyor o anda sağlıklı birşeyler koyun önüne 
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Kesinlikle vermeyin iradeli olun benim oğlumda ozmoya alıştı her gün babasından istiyor akşamları poşetlere sarılıyordu ozmo diye 10 gündür almıyoruz bıraktı o huyunu istemiyor artık konuşun dişlerinde kurt çıkar kurtlar yer şeker zararlı vs diye 
0 oy
(3,489 puan) tarafından
Naneli şeker almayı denedinizmi bnce öyle bı deneyin isterseniz
(193 puan) tarafından
Teşekkürler canım denicem
0 oy
tarafından
Vermiceksin canım niye başlattınız kı anlamıyorum ben neler çektim bir bilseniz çocuğun öyle olmasın diye bir tane bile şeker vermezdin
0 oy
(1,182 puan) tarafından
Tam acıkmasına yakın meyve verin kuru dut hurma vs şeker ihtiyacını almış olsun ara öğün gibi yani canı çekmesine fırsat kalmasın evde de abur cubur bulundurmayın. Kızım da benden dolayı alışmıştı. Böyle böyle azalttık. Şimdi çikolata versek bile hepsini yiyemiyor . 
0 oy
(14,039 puan) tarafından
İlk şekeri neden verdiniz ki. Çözüm basit almayacaksiniz görünce istese dahi vermeyeceksiniz böylece unutur inşallah.
0 oy
tarafından
Dişlerinin düşmesinden çok ben şeker hastalığından korkarım. Şeker ve şekerli ürünlerle ne kadar geç tanışırsa o kadar iyi her zaman. Sonuçta şekerin bir faydası yok insan vücuduna. 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Çocuk şekerden soğurmu canım alma eve verme ilk bir kaç gün ağlar ister meyve ver eli e kandırmaya çalış olmadı bırak ağlasın unutur zamanla ıspanaklı şeker yokki onu versekte istemeseler keske:) 
0 oy
(1,888 puan) tarafından
en iyisi hiç eve almamak canım yavaş yavaş azaltabilirsin rafine şeker yerine evde doğal şekerlerden bir şeyler yapılabilir belki canım pekmezli, ballı filan. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 452 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 410 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 922 göst.