0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (716 puan) tarafından
Kızlar benim agdaya alerjim var aceba epilatorla genital bölgede kullanılabilir mi çok mu acıtır kulanan varmi

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acıyor 1 kere denedim geri jilete döndüm 
(716 puan) tarafından
Of vala artık jilet kullanmak istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Evet daha önce kullandım ağdaya bakarsan acıyor ve uzun sürüyor dikkat etmen lazım kaptırma derinş:)) 
(716 puan) tarafından
Tövbe tövbe fırın ne ya kız
(8,384 puan) tarafından
Fırın olmadan olur mu kız kürek başka fırın arar sonra :)
(716 puan) tarafından
Allah o küreginde belasını versin gebersin kürekler yaşasın fırınlar
(8,384 puan) tarafından
Abovvv sendikalı gibi başladı bu kürek ten çok dertli bacım:)
tarafından
Çok yakmışlar kuzu napsın yazık
0 oy
(227 puan) tarafından
Ben alıştım 1 seneye yakın makineyle alıyorum hatta 1 seneyi geçmiştir 
(716 puan) tarafından
Peki nasıl çok acıtıyor mu püf noktası ne nasıl alıyorsun
(227 puan) tarafından
Yani ilk başlarda çok acitiyordu ama dayanıyordum püf noktası pudra dökmek genellikle birde ilk başta doktor eldiveniyle koparabildigim kadar tüyleri kopartıp öyle makineye geciyordum
0 oy
(63 puan) tarafından
Jilet ve lazer hariç tüm yöntemler acılı ki zaten kadın olmak zor iş
(716 puan) tarafından
Lazere de gitim iki seansım kaldı tüyler kalmiş ama inceldiler  lazerde çok acılı vala zor nasıl Alaçam artık bilmiyorum
(63 puan) tarafından
Doğru ya lazer merkezlerindeki aletler acılı ben ev tipi kullanıyorum onu kastederek demiştim acısız diye de ona bı bakın isterseniz Philips lumea
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ben yıllardır epilatörle alıyorum kıllar kisayken alırsan çok acımıyor ben artık alıştım acı hissetmiyorum 
(716 puan) tarafından
Ay kız öyle mi peki nasıl yapıyorsun hangi cihazla alıyorsun acimamasi için bir şey yapiyorsun
(6,512 puan) tarafından
Sinbo  ama bacım sen yıllardır jiletle alıyorsan ilk almadan canın çok yanar eldiven le al ilk başta kalan küçükleri epilatörle al
Bide aynanın karşısina geç bacaklarını ayir göre göre rahatça al ben gebeyken bile jilet vurmadım zaten bir süre sonra kıl kokleri zayiflasiyor
Çok detaya girdim inşallah linç yemek sjsjsjj
(716 puan) tarafından
Sağol bacım ben bir yıldır jilet kulanmiyoruz lazere gidiyordum kıl koklerim incelmiş   çok sağol bu şekilde yapacam teşekkür ederim
(6,512 puan) tarafından
Rica ederim canım bide haftada bir otur çok uzamadan al o zmn hiç acımıyor bide en sonra hani şu tam orta ayrım kısım varya orayı al en çok orası acıyor diğer tarafları alırken orası uyuşuyor öylelikle acımadan almış olursun zaten bı kaç kez yapinca sende profesyonel olursun sjsnns
0 oy
(2,087 puan) tarafından
Bana göre çok acılı bir yöntem denedim ama deri olarak çok hassas olduğundan derinizi vihaza sıkıştırma olasığı çok yüksek. Malesef istemesemde jilete döndüm. Hamile olduğum için ağda hem acıtıyor hem de göremiyorum. Kuaföre gidicem göremiyorum artık :(
0 oy
(535 puan) tarafından
10 yıldır epilatörle temizliyorum gayet iyi .hangi tarafı alıyorsam diğer taraftan da geriyorum hem canım acımıyor 
(716 puan) tarafından
Çok sağol bende deneywcem
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Ben en az 15 yıldır epilatorle aliyorum bazen once eldivenle sonra kalanları epilatorle aliyorum. Acimiyo artik alistim yani biyigimi almak daha cok acitiyo dusun. Tuyler hem azaliyo hem zayifliyo. Ama zorlancaksin biraz bunu soyliyim. Sen de eldivenle al once.
(716 puan) tarafından
Maşlah   sen baya alıyorsun  bende lazere gidiyordum tüylerim incelmiş   inşalah bende deneywcem olmadı önce eldivenle alirim
(2,704 puan) tarafından
Tabi tabi eldivenle al kalanlari da makineyle hallet uc dort hafta miss
0 oy
(13,099 puan) tarafından

Ben üst kısmı yapıyorum epilatör ile geç çıkarıyor çok rahat :) alt bölgeye daha cesaret edemiyorum orayı da yapmak istiyorum :)

(716 puan) tarafından
Ay bende alt bölgeden korkuyorum zaten alt bölgeyi neyle yapıyorsun canim
(13,099 puan) tarafından
Jilet basen tüy dökücü ile
Bir kere yapsak zaten aralıklı çıkacak ama ben yazın tatile girersek yapmayı düşünüyorum uğraşmamak için :)
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Surekli jiletle alinmişsa o killar cok serttir canin cok yanar ama incelmişse,bacak killarindan farki yoksa cok rahat alirsin
(716 puan) tarafından
Canim zaten lazere gidiyorum iki seansım kaldı tüyler incelmiş ve azalmiş
(1,944 puan) tarafından
O zaman al hemen alisirsin. Bir tavsiye vereyim baktin aciyor ve kupkuru degil o bolge bebek pudrasi varya ondan dök oyle al elinden geldigince de gerdir
(716 puan) tarafından
Tamam çok sağol canım teşekkür ederim
(1,944 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ablam denedi açıyormuş bende ağdayı denemeye korkuyorum 
(716 puan) tarafından
Vala benim agdaya alerjim var yoksa yapardim
0 oy
(537 puan) tarafından
Ben denedim çok zorladım yapmaya kendimi ama ancak çatı bölümünü alabildim o kadar dayanabildim aşağılara gelemedim acıya dayanamadım aşağı alamayınca da üst tarafı boşuna acı çeksem ne anlamı var dedim ve geri jiletle döndüm malesef jilet pişmanlıktır lazere gitmek istiyorum bebeğim var her belirli günde gitme şansım çok az bırakacak kimse yok artı sadece merkezlerde olduğu için güzellik merkezleri imkan sağlayamiyoruz 
(716 puan) tarafından
Ben 11 aydır lazere gidiyorum lazerde çok acıtıyor zarzor dayanmıyorum iki seansım kaldı vala ramazanda gitmedim yine çıktılar
(537 puan) tarafından
Yaa öyle mi canım bende çok istiyordum acısız güzel sonuçlar işte ne güzel diyordum öyle değilmiş demek
0 oy
(119,461 puan) tarafından
yillardir aliyom alistim ama ilk almada bayagi acitir yani
(716 puan) tarafından
Peki lazere gitim iki seansım kaldı tüyler ince ve seyrek yinede acıtır mı bide buarun Silk epil 9 Alacam sen ve iyimi o cihaz
(119,461 puan) tarafından
bende var silk epil 3 den tek farki suda calismasi cokda bi aman aman bisi degil o yaa azda olsa aci hissettirir
0 oy
(209 puan) tarafından
Hep kullanıyorum alıştım benim için şu an ağda yapmak daha acı verici
(716 puan) tarafından
Peki nasıl yapıyorsun acimamasi için neler yapıyorsun varmı bir önerin hangi cihazı kulaniyorsun
(209 puan) tarafından
9 yıldır kullanıyorum hamileliklerimde hep kullanıyordum
Herkesin acı eşiği farklıdır bende ilk kullandığımda çok açı çektim ama agdayla aynı anda 50 tane kılı tek seferde çekmek daha zordu o yüzden cihaz kullanmak daha cazip geliyordu
Deriyi biraz gerdir ve kılların çıkış yününun tersinden tut ilkin çok acicaktir ama biraz kullandıktan bölge alışıyor .
Şu anda Philips markasını kullanıyorum
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Benim bı arkadasım kendini sıkıp yapıyodu pamuk gibi oluyorum demişti yıllar önce ama ben alamazdım 
0 oy
(19 puan) tarafından
Epilator bir süre sonra o bölgeyi sarkitiyor zaten yumuşak deri olduğu  için ve sürekli deriyi çektiği için çabuk deforme oluyor ama siz bilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 119 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 329 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnnnak (1,552 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,767 cevap

34,944 kullanıcı

...