0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (2,387 puan) tarafından
Beta 644 çıktı adetin kaç gün geçti dedi 3 gün dedim hamile olabilirsin olmayada bilirsin dedi pazartesi salı yine gel kan ver dedi testde çift cizgi beta 644 o nasıl oluyor ya cok moralim bozuldu

10 Cevaplar

0 oy
(16,063 puan) tarafından
Yani 3 güne göre 644 bence iyi bir değer doktor belki ümitlendirmemek için kesin bişey dememiştir. Pazartesiye kadar 2 katına çıkarsa tamamdır 
(2,387 puan) tarafından
İnşallah ya tamam canım cok saol
-Reklam-
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Kalp atişi duyulana kadar kesin hamilesin demiyorlar zaten. Bir sürü ihtimal oluyor. Doktorda teknik olarak daha kalp atişini duymadan hamilesin dememiştir. Kötü düşünme sonra gidince net konuşur. 
(2,387 puan) tarafından
İnşallah ya cok saolun
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Canım gebeliğin var öncelikle hayırlı olsun seni tebrik ederim. Bunu demesinin sebebi beta takibi yapmak istemesidir. Sağlıklı bir gebelik için beta değerinin 48 saatte bir iki katına çıkması gerekiyor. İnşallah Allah korktuğuna uğratmasın kucağın boş kalmasın. 
(2,387 puan) tarafından
Amin inşallah cok saol ya
0 oy
(4,216 puan) tarafından
O nasıl doktor baya hamilesin işte değer üç gün için gayet iyi
(2,387 puan) tarafından
Vallahi benide korkuttu ya of
(9,626 puan) tarafından
O öyle olmuyor işte umitlendirmek istememiş bunu söylemesi gayet doğal çünkü boş gebelik diş gebelik olduğu zamanda bu şekilde değer çıkabiliyo tekrar kan isteyerek değerinin artmış mi artmamış mi ona bakması gerekiyo benim oglumda değerim yüksekti tekrar istemedi kan tahlili ama kizimda da 2 kere 3 kere kan tahlili verdim yükselme varmi diye
(4,216 puan) tarafından
Valla ben iki gebelikte de bir kere test yaptım doktor hemen hamilesin dedi ondan diyorum evet hamilesin ama takip edicez falan dese neyse de bana tuhaf geldi
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Doktor haklı canım. Kimyasal gebelik ihtimaline karşı 48 saatte katlandığını görmek istemiştir 
(2,387 puan) tarafından
Anladım canım tamam saol
0 oy
(6,433 puan) tarafından
Banada öyle demişti ama benim adetime 4 gün vardı kan testi vermiştim çok düşük çıkmıştı iki hafta sonra tekrar gel demişti. 
(2,387 puan) tarafından
Sonuç ne olmuştu peki
(6,433 puan) tarafından
Sonuç 1 yaşında kızım var :)
0 oy
(2,168 puan) tarafından
Bazı dr lar böyle malesef bende o değerlerde öğrendim bana 10 gün sonra gel dış gebelik olabilir bebek olmayabilir gibi saçmaladı o 10 günüm nasıl geçti bana sor yanı. Zevk alıyolar bence böyle yapmaktan. Normal şekilde de değerinin artışını takip etcez kese bebek hemen görünmeyebilir de içimize su serp nolur yani. Dr oluyolar da insanlıkları o tıp kitaplarının arasında harcanıyo 
(2,387 puan) tarafından
Bende kendimi cok kötü hissediyorum ya
(2,168 puan) tarafından
Hiç kötü hissetme canım aksine olumlu düşün pozitif ol
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bünce iyi bi deger ben adetimden bir gun gece 93le ogrenmistm).bu doktorlarida bazen anlamak olmyr
(2,387 puan) tarafından
Değilmi banada öyle geldi
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Devlete gittiysen onlar biraz garantici oluyomus canim ben bilmiyorum da burda yazilanlara gore. Sikayet tartisma vs basimiza is almayalim diye heralde. Sen gun aşırı bi iki kez daha kan ver iki katına cikiyomu ona bak degerin gayey güzel 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim de adetim 3 gün geçtiğinde gitmiştim doktor bana da aynısını dedi kese boş da olabilir kimyasal da olabilir dedim yani bir hafta sonra tekrar geldim işte benim için moralim bozulmadı olabilir yani her ihtimale karşı  uyarmak onların görevi

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 317 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 180 göst.
7 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
11 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu

381,058 soru

11,407,909 cevap

34,945 kullanıcı

...