0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (320 puan) tarafından
Kızlar adetime 3 gün kala öğrendim daha yarın günüm sadece annemle ablama söyledim doktora gidip keseyi görünce söylerim diğerlerine diye düşündüm siz ne zaman söylediniz 

42 Cevaplar

+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Bence yayma hemen bi 3 ayı geçsin 
(133 puan) tarafından
Katılıyorum çünkü düşük riski var ilk üç ay o yüzden söylenmemesi DHA iyi.
(6,441 puan) tarafından
Aynen öyle sonra uzun süre görmeyen dengesizler ee bebek nerde doğum yaptın mı diye sorabiliyor
-Reklam-
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Ben kalp atışını duyduktan sonra söylerim 
0 oy
(7,881 puan) tarafından
Test yaptım hemen söyledim :)) 
0 oy
(3,131 puan) tarafından
İlkinde hemen söyledim ama ikinci nasip olursa hemen soylemicem kalp atışını duyduktan sonra belki söylerim oda belki:))) karnım çıkınca anlasınlar :)))
0 oy
(2,841 puan) tarafından
Test yaptığım gün ev dolu misafir idi 

Onlarla beraber yaptık öylece öğrendi 

Ama evde eşim yoktu 

Daha doğrusu işten eve geliyordu

Gelene kadar oda öğrendi 
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Ilk bebeğimi bugün söyledim  diğer gün düşük yaptım ikinci bebeğimi 4 aya kadar kimseye söylemedim 
0 oy
(181 puan) tarafından
Kalp atışı dutduktan sonra soyledim
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Dört aylık olunca dedik herkese 
0 oy
tarafından
Eşimle beraber öğrendik daha sonra annem kaynanam kayınpeder 4 buçuk aylıkken geri kalan herkes 6 aydan sonra öğrendi 
(119,144 puan) tarafından
hadi lan obez biz burda aninda duyduk :)
tarafından
Çevreye diyor buraya anında damladım zaten hamileyim diye insan bi naz yapar ama yok direk buraya damladım
0 oy
(1,859 puan) tarafından

test pozitif çıktı çoğu kişiye söyledim :D 

0 oy
(6,919 puan) tarafından
5 ayımda   karnım sısmeye başlamıştı  gerce kurnaz ablam suratım ve burnumdan şüpheleniyor du
0 oy
(965 puan) tarafından
5.5 aylıkken söyledim ikinciyi :) dogum yapmaya yakın soyleyecektim nerdeyse de eve gelip bebek odasini gorunce anladilar:D
0 oy
tarafından
Evlenince soyledim :D tabi evlenmeden de bilen  vardı:)))))
(762 puan) tarafından
Nasıl yani evlenmeden öncemi hamileydimn(⁠•⁠‿⁠•⁠)
tarafından
Evet evlenmeden hamile kaldım:)
0 oy
tarafından
Öğrendiğimiz de herkese söyledik. Zaten hamile olduğumu öğrendiğimde kızım 9 haftalıktı gittiğimizde kalp atışını falan duymuştum yani. 
0 oy
(4,921 puan) tarafından
Akrabaalra demedim bn çok gorusemym zaten biri duyunca zaten hepsi duyuyor  çok sonradan demistim
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kalp atışını duyduktan sonra ailelere söyledik. Tüp bebek annesiyim. Doktor kalp atışı sonrası sorun olma ihtimali çok düşük demişti o yüzden aileye söyledik 
0 oy
(30 puan) tarafından

İlk görümceme söylemiştim. Eşim deprem bölgesine gönüllü gitmişti. Bende ailelerde kalmaya gitmiştim. Hunharca eğlendik, havuza falan gittik, saçlarımı boyadım gelmeden önceki akşam test alıp yaptım.  Adetim 2 hafta geçmişti. Eşime yolda görüntülü konuşurken söylemiştim :) kayınvalidemde beraber yolculuk yaparken anlamış eve geldiğimizde söyledim. Keseyi görünce anneme söyledim. Zaten anneme söyledikten sonra bütün akrabalar duydu malesef:') 

Gurbette köyde yaşıyoruz ve nazardan korkarım. O yüzden sadece 2 kişiye söylemiştim. Dün gece bütün köyün duyduğunu öğrendim. Neye uğradığımı şaşırdım Bi anda ama çok şokum dünden beridir. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Dün öğrendim burdaki herkes öğrendi :D benim kendi ailem biliyo akrabalarım henüz bilmiyo eşimin ailesine de 2 3 aylıkken falan söyliyicez diğer çocuklarımda öğrenir öğrenmez herkes duymustu bu sefer eşimin ailesine hemen sòylemiyicez 

0 oy
(1,995 puan) tarafından
Test yaptığım gün heyecanımdan ve şaşkınlığımdan herkese söyledim. Çok şükür rabbim korktuğuma uğratmadı. Beş kere falan test yaptım ya inanamıştım dün gibi iimdi doğuma 13 gün kaldı :)
0 oy
(6,238 puan) tarafından
3 ay sonra söyledim herkese ailemde dahil 

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,264 göst.
0 oy
27 cevap 255 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 939 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (603 puan) tarafından soruldu