0 oy
126 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (271 puan) tarafından
9-12 aylık bebişlere hangi oyuncakları almayı tercih ediyorsunuz acaba? 

6 Cevaplar

0 oy
(8,628 puan) tarafından
Sesli oyuncaklari ilgisini çekiyor canım 

Ama beni. Zilli nerede kap kaçak ayakkabı var onlarla oynuyor :) 
(271 puan) tarafından
Şimdi için erken değil mi daha emeklemiyor bile
(8,628 puan) tarafından
Var canım aldık daha emeklmeden yürümeye çalışıyor sıralıyor bakalım
tarafından
Tam zamanı iste benımkı 6 Aylık emeklemeye başladı 9 aylıkken yürüdü yürüme arkadaşı sayesinde
(271 puan) tarafından
Ay maşallah kuzucuğa. Bakim onlardan alayım o zaman
tarafından
Oturduğu yerde oyunda oynuyor onunla ilgisini çok çekiyor çok işe yarıyor alın canım
-Reklam-
0 oy
(5,115 puan) tarafından
 O aylarda daha çok bultak oyuncaklarla oynuyordu. Şekil eşleştirme falan seviyordu. Mıknatıslı hayvanlar sebzeler almıştım buzdolabına falan yapıştırıp oynuyordu ve kitapları çok seviyordu. Sesli, cırt cırtlı kitapları vardı genelde hep onlarla oynuyordu 
(271 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım o cırtlı cırtlı kitaplara ben de çok heves ettim. Kızımdan çok ben heves edip alıyorum zaten hahahaha
0 oy
(981 puan) tarafından
Küçük toplarla oynuyor kızım çıngırak var onu sallıyor ışıklı şeyler vs de alırsan 1 2 tane al zaten hemen sıkıliyorlar evde ne varsa ver eline oynasın benim boş krem kutuları ile oynuyor plastik kutularla oynuyor poşetle oynuyor ne varsa onu veriyorum canım 
0 oy
(11,560 puan) tarafından
Altivite oyuncakları aldım ama oynamıyor kendine zarar vermeyecek şekilde cekmece dolap acıyorum önüne koyuyorum onları kurcalıyor evde geziyor önümde arkamda çabuk sıkılıyor hepsinden
0 oy
tarafından
Ne kadar oyuncak alsam da bir iki dakika oynuyor sonra ya TV kumandasını ya terliklere ya da ıslak mendile koşuyor onlarla oynuyor. Ben oynuyorum arada onu teşvik etmek için geliyor oyuncakları elimden alıyor gidiyor başka odaya götürüyor sonra yine kaldığı yerden devam :) 
0 oy
tarafından
Fişler prizi eğitici şeylerinden:-)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
12 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 199 göst.
0 oy
4 cevap 101 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu