0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Hanımlar ilk kez duyuyorum bu bölümü. Fizik tedavi gördüğüm doktor söyledi . Siz biliyor musunuz 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağrı tedavisi anestezi doktoru bakıyor genelde ,sebebsiz ağrıları tedavi ediyorlar 
-Reklam-
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Kaynanam gitmişti ama tam görevi ne bilmiyorum açıkçası 
0 oy
(140 puan) tarafından
Bende gittim canım birkaç kez sırt ağrılarım vardı uzun yıllar önce trafik kazasından kalma bir ağrı. Ortopediye gitmiştim doktorun yonlendirmesiyle gitmiştim. Algoloji bölümü ağrının nedenlerini araştıran bir bölümdür 
(1,371 puan) tarafından
İşe yaradı mı peki.
(140 puan) tarafından
Kısmen ağrılarımı hafifletti toplamda 3 kez gittim ilkinde sicak uygulama verildi derinin altina diger ikisinde ise omurga kismina igne yapıldı sadece ağrılarını hafiflettim bunun için fizyoterapiste gitmem gerektigini söyledi. Ablamda daha önce gittiğim bu doktora gitti oda sırt içindi ufak bir operasyon geçirdi gayet iyi durumda şuan
(1,371 puan) tarafından
Bana da menuel terapi yapan fizyoterapist önerdi. Seanslara gittiğim vakit ağrılar kaybolmuştu ama seans bitince ağrılar eskisi gibi de olmasa tekrar başladı. Ne halt yicem bilmiyorum vallahi
(140 puan) tarafından
Bir deneyin bence zararı olmaz diye düşünüyorum şikayetlerinizi dile getirin umarım ağrılarınıza faydası olur çöm geçmiş olsun
(1,371 puan) tarafından
Çok sağol canım. Koca şehirde sadece şehir hastanesinde var bir de kliniklerde var özel hastanelerin hiçbirinde yok
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Gitmedim ama önünden çok geçtim 
0 oy
(281 puan) tarafından
Gayet güzel bir bölüm tedavileri etkili doktordan doktora değişiyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 202 göst.