0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar 9 gün oldu adivite testi vereli 31 Mayıs Çarşamba günü sonucum çıkacak test sonucunda gebelikte geçirdiysem sıkıntı eğer önce geçirdiysem sıkıntı değilmiş ama içim içimi yiyor sağlık ocağında kan testi verdim 13. Haftada doktoruma gösterdim toxoplazmanan pozitif dedi hiç bilmiyorum tabi bu ne sorunca kedi köpek hastalığı veya çiğ etten iyi yıkanmamış sebzeden vs bulaşan bir virüs bu virüs sonuç u ilk üç ay içinde gebelikten düşük oluyor Muş yoksa kalıcı hastalık birakiyormus sakatlık vs falan ben internetten araştırinca iyice kendimi yedim sonucun çıkmasına kadar kafayı yiyecek herhalde birde bana özelde ki doktorum dediki 5. Aydan sonra erken doğum yada gebelik zehirlenmesi vs olabilir dikkat et dedi sıkıntı yapmak istemiyorum ama başıma ne gelecek bilmiyorum nolur dua edin çocuğum sağlıklı olsun tahlilim güzel temiz çıksın Rabbim evladimi benden ayırmasın sağlıklı bir şekilde doğsun inşallah kimin duası kabul olunur bilinmez nolur dua edin inşallah tahlilim temiz çıktığına dair de güzeller güzeli bir post açarım şuan 15 haftalık olacam yavaş yavaş evladımı hissediyorum Rabbim bu güzel hislerden ayırmasın beni sağlıklı bir şekilde doğsun evladım başına böyle birşey gelen varmı bana biraz moral olsun

4 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Allahım inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bilgim yok canım ama bilen çıkar inşallah ❤️
(73 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim başıma geldi canım . Hangi hastahanede verdiysen gidip sonucunu alabilirsin dışarıdan gelen sonuçlar e nabizda bazen çıkmayabiliyor biz 1 ay bekledik meğersem 4 günde çıkmış sonuç 
(73 puan) tarafından
Şanlıurfa  eyyübiye eğitim ve araştırma hastanesi
tarafından
Yorumunuz kontrol edildikten sonra, kısa sürede onaylanacaktır.
 Yazıyor canım özelden attım link bakabilirsin
(73 puan) tarafından
Girdim canım baktım gösterilecek kayıt bulunamadı diyor
tarafından
Öyle bir sistemi olmayabilir hastahanenin canım resmi internet sitesinden buldum onuda ama sen pazartesi günü kesin git sonuçlar kesin çıkmıştır çok erken çıkıyor sonuç
(73 puan) tarafından
İnşallah canım gidip bakacam ama pazartesi de tatil seçimden dolayı kapalı olabilir
0 oy
tarafından
İçini ferah tut hamileyken onun geçirilme olasılığı binde bir yada iki çok az yani ve testte inanki yanlışlık yapılabiliyor bende yaşadım o durumu insana demedikleri ihtimal seçenek kalmıyor mecburlar söylemeye bu konuda oylebir araştırdım ki hayvanlar üzerindeki beyindeki etkileşimine deneylerine varana kadar  ya hep ya hiç kuralı var 9 haftamdaydim öyle dedi iki tane doktor bu haftayı gorduysen ve sağlıklı görünüyorsa herşey bulaşmamış tır dedi ben oylelikle aglamayi bıraktım 4 farklı labaratuvarda 7 defa tekrarlandı testler iki labaratuvarin sonucu pozitif iki tanesinin negatif olarak çıktı  ya hep ya hiç bu haftaya kadar hep haftasına göre gelisimi iyi dedilerse içini daraltma okumada netten birşey 
tarafından
Allah kimseye yaşatmasın  e nabizdan pozitif gördüğüm gibi hafta sonuna girmeye yarım saat kala doktor bulun hastane bulun bana diye nasıl ağlayıpta hastaneleri aradığımizi unutamam ama doktordan yana şansım oldu çok şükür sonuçlarda hep çabuk çıktı Allah'tan insanlar kanser tanisi konumus ama benim halime üzülüyordi tanımadığım kişilerdi bide
(73 puan) tarafından
inşallah canlarım inşallah içimi ferah tutmaya çalışacam Allah razı olsun yazdıklarıniz için
tarafından
Ya hep ya hiç unutma doktorlarin dediklerini duyma onlar mecburlar söylemeye sonuçlarında e nabizdan bekleme denenden baya erken çıkıyor
tarafından
Avidite yi bir ay dediler 5 günde çıktı mesela üniversite hastanesinde şehirde Hastanesi'nde de 2 en fazla 3 günde çıkar zaten avidite calisilamiyorda derse hiç geçirmemiş oluyorsun zaten içinde şüphe kalmasın
(73 puan) tarafından
İnşallah canlarım
0 oy
(244 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 
(73 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Dileksdilek (31 puan) tarafından soruldu

378,278 soru

11,322,371 cevap

34,769 kullanıcı

...