0 oy
579 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (4,067 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Nereye gittiniz veya rezervasyon yaptınız

Nelere dahil

Hangi ay içn ne kdar ödedniz

Tatlı plnımz var nereye gitsek neresi uygn bilmiyorum bakıyrm ama anlamıyorum :( kafam durdu artık şuan 2.5 yaşında ve  2.5 aylık bebklerim var o yüzden güzl eğlensinler istiyorum 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz Antalya Fethiye arası bı yere gittik geçen seneydi ama havuzlu villa gibi biseydi 2 gece 3 güne 3500 verdik bu sene hamile olunca gidemiycez
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Annemler Kuşadası'nda ben didim de oturuyorum. Kaynanam akbuk te. Nere gidiyim kii :)

Fiyatlar çok.ucuk ya eşimde otel de çalışıyor. Satis ve ön büro müdürü.  Tatil fırsatım olsa yine Fethiye tarafına gitmek isterim de. Bizim de yazın zor 

0 oy
tarafından
Nisan ayında gitmiştik bayramdan sonra 1 hafta. Sabit bir yerde durmadık Bursa, Bilecik, Eskişehir, Ankara, Bolu gezdik bir hafta Eskişehir de iki üç gün kaldık apartta kiraladık günlüğü 700 TLydi tanıdık soktuk araya. Diğer şehirlerde de askeriye de kaldık. 15-20 bin TL harcayarak geri döndük. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Aşkom alanya ya yaptık 8bin herşey dahil haziran 12 -16 arası
(6,441 puan) tarafından
Bebeğimin 40ı yarın çıkacak 3 yaşında da kızım var yeme içme herşey otelde var
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Bebekleri düşünme vallahi o tatilde daha huzurlu sakin oluyorlar çok enteresan şekilde.ben hep gittim.bu sene de gidecektik ama başka problemler çıkınca iptal oldu.biz her sene kusadasina giderdik.hep te kıştan alirz daha uygun olur çünkü.su an en uygun oteller 25 binden başlıyor ne yazikki 5 günu filan
0 oy
(8,350 puan) tarafından
Temmuz ayı için Ayvalık sarımsaklı dan otelde yer ayırttık canım her sene gittiğinizde bir sene sonrası için yerimizi ayırıyoruz bu yüzden fiyat çok uyguna geliyor bize 1 haftalık tatil şuan bize 4.550 ye geldi herşey ddahil:) 
(4,067 puan) tarafından
Hangi otel acba rica etsem paylşr mısnz
(8,350 puan) tarafından
Nil otel
(4,067 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Tatil beldesinde yaşıyorum zaten ondan ekstra bir yere gitmiyom yalovadayım hamileyim birde halim olursa bir deniz sezonu açarım 
0 oy
(732 puan) tarafından
Ayırttircam bugün mersin yeme içme her şey içinde 4.500₺ bilet feland 1000₺ tutar orada ne kadar harcarim bilmiyorum 3 gece gideceğiz inşallah 2 yaşında oğlum ben ve eşim bayramın 2nci günü gitmeyi düşünüyoruz Allah'tan birşey olmazsa
(732 puan) tarafından
2 yıl önceden oğlum 3 aylıkken gitmiştim.kolay olmuştu ama
0 oy
(119,361 puan) tarafından

agustos icin antalya baktik 7 gece 50 bin kusur yaa :(

(8,350 puan) tarafından
Sana 50 bin koymaz bacım :)
(119,361 puan) tarafından
koyuyo laa almadik bak gitcemiz gun bile belli degil tek gidimde deniz olmasada olur

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 7,259 göst.
0 oy
4 cevap 110 göst.
0 oy
8 cevap 139 göst.
0 oy
30 cevap 347 göst.

380,381 soru

11,389,192 cevap

34,894 kullanıcı