0 oy
578 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (4,067 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Nereye gittiniz veya rezervasyon yaptınız

Nelere dahil

Hangi ay içn ne kdar ödedniz

Tatlı plnımz var nereye gitsek neresi uygn bilmiyorum bakıyrm ama anlamıyorum :( kafam durdu artık şuan 2.5 yaşında ve  2.5 aylık bebklerim var o yüzden güzl eğlensinler istiyorum 

29 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Agvada üç gece kamp yapacagiz inşallah olmezsek .... Çadır bizden yeme içme . Kalma toprak ormandan :) . Yeme içme malzemeye 3...4 bin gider öyle 
(119,156 puan) tarafından
3 geceye 3,4 binlik ne yiycen laa
(7,121 puan) tarafından
Et kanka :)
(119,156 puan) tarafından
hee etse tutar o kadar gecer bilr laa
(7,121 puan) tarafından
Dhhdhd ya benim bebeler herşey yiyor yani 3 geceye içeceği yemeği anca tutar kız bir markete girince bin liradan aşağı gitmiyor tatil yapacağız herşey olmalı :) cadirsiz dururum yemeksiz asla
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bacım üzmek istemem ama zor olmaz mı ya küçük bebelerle ben tek çocukla çok zorlandım o yüzden bu sene gitmeyi erteledim biraz büyüsün diye çocuklardan ziyade senin eğlenmen daha önemli çünkü senede bir defa oluyor genellikle ve onda da çocuk durmadı uyumadı diye stres olma güzelce dinlenip kafa dağıtman lazım çünkü sen iyi olduğunu zaman çocuklar nerde olsa eğlenir 
(4,067 puan) tarafından
Zor olacağını düşünmüyorum şükr kızm çk eğlenmeyi seviyo oğlm da küçk ve sakn Bi bebk yer yadrgama huyları yok eşiminde her zamn izni denk gelmiyo birde çiftçilkle uğraşıyoruz o yüzden sende 1 kez bu fırsat elimize geçiyo değerlendirmek istiyoruz
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Geçen sene yalovaya  bursaya  gitmiştik şimdi hamileyim  bir yere gidemem
0 oy
tarafından
Kıbrıs'a Ağustosda 4 gün, sideye temmuzda 4 gün tez yaptırdık. İkisi de erken rez. Sideye 22 Kıbrıs'a 34 verdik. Çoook pahalılanmış bu sene her yer. Ama sideyi tavsiye ederim. Çocuklar için çok güzel oteller var. Denizi de çocuklar için baya uygun.
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Depremden beri Alanya'da annemlerde kalıyorum. Dört aydır tatil yaptık yeter. Eşimle kavuşmak istiyorum artık 
0 oy
(134 puan) tarafından
Kizim daha yaşına girmemişti sinopa gitmiştik ben odada eşim dışarıdaydi uyku saati VS inan ağladım geçen yıl o tatil nasıl geçti sinir stre yükledim geldim 
(703 puan) tarafından
Ee canım cocuk varsa dönüşümlü bakaimalıydınız ne demek sen odada esın dısarda
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Vallahi canım  bir gün param olursa Karadeniz turu yapmayı çok istiyorum
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Ayarlayabilirsek karadeniz turu düsünüyoruz ama nasıl gecer bilmiyorum oglum 14 15 aylik olcak gitmek istedigimiz tarihte insallah gidebiliriz 
0 oy
tarafından

Ben Tekirdağ'a annemin yazlığına gidicem bedava mis gibi tatil havuzlu denizli :D

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Kız ben her gün tatilde gibiyim havuz ayağımın Altında çiflik evinde kalıyorum her yer ağaç yeşillik 

tarafından
Ekledim aşko
(261 puan) tarafından
Bizim de ciftligimiz var çok güzel oluyor yazları. Kurbanda inşallah gidicez. Burası neresi
tarafından
Sivas ❤️
(2,369 puan) tarafından
Aybkader yeni gördüm çok güzel kız güle güle oturun
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Plan varda hesap carşıya uymadı be gülüm :( aşırı pahalı bakalım hayırlısı
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Antalya'ya geldik canım üç gundur burdayiz hafta içi döneceğiz 25 bin lira harcadık maalesef ☺️
(194 puan) tarafından
Niye bu ayda gittiniz , soğuk değil mi ,denize girebildiniz mi
(1,149 puan) tarafından
Aşırı sıcak canım sadece dün akşam üstü biraz yağmur yağdı ama bunaltıcı sıcak var ona rağmen... Diğer aylarda düşünemiyorum bile su zaten sıcacık olmasını beklemiyorduk girdikçe alışıyorsun yani hava da sıcak olduğu için
0 oy
(703 puan) tarafından
Kus adasinda evmiz var cok sukur esim isinden musait olursa oraya gidiyoruz insallah bu sende gitmek nasip olur ama iki cocukla cok zor ozelliklede deniz vs girerken
0 oy
(1,311 puan) tarafından
O kadar küçük bebekle iyi cesaret. Oğlum bebekken gitmedim ben sıcaktan hasta olur diye. Bu sene de gidemicez günü birlik an fazla 1 gecelik çadıra gideriz maddi imkandan dolayı 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bebeler küçük zor olmasın canm.  

Biz tatile gidemeyiz maalesef borçlarımjz var seneye jnsalah
0 oy
(455 puan) tarafından
Tatil bölgesindeyim ve herşey ayağımın altında 
0 oy
(798 puan) tarafından
Oyle otelde kalmadik yalovada ev tuttuk bu yilda oyle yapcaz 1hafta deniz zaten 5dk mesafede sabahtan aksama kadar denizde oluyoz ama senin bebegin varmis o yuzden otel baksan daha iyi olur 15 20 bini gozden cikarman lazim 
(13,824 puan) tarafından
Ev fiyatlari nasil suan biliyor musun
(798 puan) tarafından
1200 lira olmuslar ya gecen sene 600 700du gunluk fiyati bu arada
(13,824 puan) tarafından
Baya ucmus evet
0 oy
tarafından
Yazlığımıza gidicez bu snee tekirdağ şarköye 
0 oy
(10,243 puan) tarafından
Biz sanırım apart kiralayacağız. 15 günlük 20 bin yer ücreti bir o kadar da orada yenilir. Marmaris'e baktık
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Tatil mi o ne 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 7,238 göst.
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy
8 cevap 139 göst.
0 oy
30 cevap 343 göst.