0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Konyadayim 2020  Nisan'da doğum yaptığım da 2200 ödemiştik dün hastaneyi aradım doğumum Aralık sonu Ocak başı olacak inşallah 3500 dedi uçmuş fiyatlar siz kaç ödediniz ozel akademi Hastanesi'ne gidiyoruz biz hangi hastane ne kadar 

4 Cevaplar

0 oy
(119,356 puan) tarafından
cikda ucmamis bence 3500  cok hesapli bi rakam
tarafından
Konya İzmir İstanbul ankara kadar pahalı değil zaten de yinede işte yaşam sartimiza göre biraz fazla geliyo
o zaman devlete devam ☺ eskisehirde bana 35 bin demislerdi
tarafından
Ciddimi niye o kadar pahalı ya tövbe yarabbi
benim turkiyede sosyal guvencem yok diye oyle dediler 9 aylik muayene tahlil vs dogum hepsi icindeydi
tarafından
Hmm anladım
-Reklam-
0 oy
(1,955 puan) tarafından
6 Ay önce 3750 ye farabide normal doğum yaptm ben canm
tarafından
Orası biraz daha pahalıymis
(1,955 puan) tarafından
Canm odayla k şekilde verdim gece başı da 200 250 arası alırlar senin hstanede oda dahilmi 3500
tarafından
Evet tek gece oda dahil 3500
(1,524 puan) tarafından
Farabi de hangi doktorda yaptın doğumu canm? Bide memnun kaldnmı
(1,955 puan) tarafından
Normalde doktorum mehmet bardakçıydi canm ama şansıma o gece şehir dışındaydı refika hanımdan rica ettik o girdi ama önemli olan ebeydi bence sabaha kadar butun kahrımı o çekti doktor 9 cm den sonra geldi ama ebemden ve doktordan cook memnun kaldm yinede çok ilgilendiler
0 oy
tarafından
3500 bedava kiz bizim burda 9.500 en son hastane ben artık çok paralar verdiğime ucuz geliyor bana
tarafından
Off neresi orası ya konya normal tabi diğer büyük sehirlere göre
tarafından
Büyük şehirlerden biri canim ben tup bebek deniyorum her denemem 20 bin düşün iste
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah doğum esnasında sana çok dua edeceğim ilk dogumumda 5-6 kişiye dua ettim 4 ü de hamile kaldı doğurdu ama çok isteyerek dua etmiştim bu dogumumda seni unutmayacağım çok dua edeceğim Allah kucağını boş bırakmasın hayırlı evlatlar nasip etsin sağlıkla sıhhatli inşallah
tarafından
Insallah canim valla 1 senedir bayagi uğraşıyorum bu ay ara verdim artık göbeğim ignelerden hep morardı ilaçlar yan etki yaptı heryerimde alerji oldu olsun ben herseye razıyım yeterki bebisimiz olsun allahin izni ile insanlar dualariniz kabul olur
tarafından
Olur inşallah sen kafaya takma adetim geldi gelecek diye bekleme akışına bırak afedersin çocuk için ilişkiye girme sadece o anı düşün kafana takarsan da sıkıntı olur
0 oy
(164 puan) tarafından
Özel büyükşehir hastanesinde hacer hanımda doğum yaptım geçen aralık- sonunda eşinin iş gereği 1.500ödemiştik çokta memnun kalmıştım  yani bize anlaşmali hastaneydi oyuzden düşük ödedik bi sor cnm istersen
tarafından
Hmm anladım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
0 oy
9 cevap 188 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
0 oy
5 cevap 348 göst.