0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kızlar kızım 13 aylık. Eşimin görevi dolayısıyla 2 ay kaynanamgilde kaldık orda ogrendi çişi biraz. Şimdi kakasını yapacağı zaman çömeliyo. Çiş çiş diyorm hemen oturuyor. Şimdi evdeym ama öbür hafta eşim yine göreve gidecek . Bizde kayannamgilde kalcz. Kaynanam yazın öğret çişi dio. Onların evi müstakil çok sık gelip giderz. Banada sanki daha çok erken gibi geliyo bilmiyorum. Siz ne zaman öğrettinz çişi?

11 Cevaplar

0 oy
(1,937 puan) tarafından
Vallahi canım eğer öğrenmek istiyorsan hiç bekleme öğret yani çocuğa göre değişiyor kim 2 yaşında öğretiyor kimi 1,5 yaşında çocuğun öğrenme kabiliyetine göre  çocuğa göre hareket et 
(1,082 puan) tarafından
Şöyle bakınca öğrenmeye istekli canım. Bakalm duruma gore hareket etcem
(1,937 puan) tarafından
Aynen canım çok da zorlama çocuğu baktın yapıyor devam et Yok yapmıyor işte zorlanıyor bırak
-Reklam-
0 oy
(15,928 puan) tarafından
27 aylık iken öğrettim. 13 aylık erken ama bebeğin büyük çişini öğrendi ise küçük çişini de öğrenebilir. Büyük çiş daha zordur genelde. Dene olmuyorsa zorlama 
(1,082 puan) tarafından
Evet canım zorlamam zaten daha küçük öğrenirse öğrenir. Ogrenmezse seneye
tarafından
Postu görünce bende bir soru sorayım bizimkide 21 aylık öğrenmeye istekli çiş kaka falan diyor yaparken ogretecgim ama haftada iki gün oyun evine gidiyor birde dışarı çok sık çıkarız dışarı çıktığınızda ne yapıyorsunuz öğreten anneler oyun evinde falan kacirirsa diye korkuyorum
(15,928 puan) tarafından
Ben ogrettigim zaman pek dışarı cikmazdim. Mecbur kalıp dışarıya çıktığım zamanlarda da kilot bez almıştım onlardan giydiriyordum
0 oy
(7,280 puan) tarafından
17,18 aylıktı öğrendiği zaman 
tarafından
Canım sen bu konuda tecrübelisin galiba benim bebeğimde 21 aylık çiş kaka diyor yaparken biliyor öğretmek istiyorum ama korkum haftada 2 gün 2 saat oyun evine gidiyor birde çok sık dışarı çıkiyoruz dışarda altına kacirirsa diye korkuyorum öğretirken dışarda ne yapıyorsunuz
(7,280 puan) tarafından
Bnmkide öyle söylüyordu canım açıkçası biz dışarı çıkmadık bir hafta kadar ozamana öğrendi zaten
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Çocuk öğrenebilir duruyorsa öğretmelisin bence ama az çok anlarsınız yapamaz daha ifade edemez duruyorsa kendini erken başlatmayın 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
27 aylık Ken kendi istedi anne bez istemiyorum dedi bnde takmadım Bi dha 1 aydr tuvalete yapıyo işte 
0 oy
(193 puan) tarafından
Ne kadar erken öğrenirse o kadar iyi benim oğlum da 2 yaşındayken tuvalete götürdüm baktım çok istekli ben de alıştırdım çok şükür artık bezi kullanmıyoruz gece de gündüze tuvalete gidiyoruz 2.5 yaşında 
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Hazır olduğunu düşünüyorsanız hemen bu alışkanlığı kazandırın. Küçükken daha kolay büyüdükçe bezin rahatlığını bırakmak zor geliyor çocuklara 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Öğret bence 2 ayda tam öğrenir erken değil ben 3 yasinda öğrettim anca ama seninki başlamış yapmaya pes etmeyin
0 oy
(7,926 puan) tarafından
21 aylık benimkide yavaş yavaş ogreticem 1 aya öğretirim havalar tam isinsin
0 oy
(10,328 puan) tarafından
27 aylıktı gülüm geçen yaz verdim ben 1 hafta kadar sürdü hem gece hem gündüz aynı anda bıraktık
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Benimki de 13 aylık 2 yaştan önce önermiyoruz canım çişini tutsbiliyo mu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Birbalannesi (12,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...