0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (404 puan) tarafından
Bittim tükendim artık arkadaşlar ben hayatım boyunca böyle kişiler görmedim sabah 7.30 başlıyorlar bağırış çığırış hoplama koşma gece yarısına kadar hiç bitmiyor sessiz sakin bir saat yok kızım 10 aylık doğduğundan beri rahat huzur yok hergun televizyondan Beyaz gürültü açıp uyutuyorum ama banamisin demiyor o sesi bile bastırıyor sesleri kaç defa güzellikle uyardık konuştuk kavga ettik yönetici geldi kaç defa uyardı polis çağırdık ev sahibiyle konuştuk o kaç defa uyarmış yok banamisin demiyorlar şimdi duvara vurdum sert bir şekilde elimi kiracaktim neredeyse çok acıyor ama hiç bir değişiklik yok kadın bütün gün telefonla konuşuyor ben assagidan ne konuştuğunu rahat bir şekilde dinliyorum adam devamlı bağırarak konuşuyor evde 3 tane çocukları var devamlı ama devamlı koşuyorlar hiç oturdukları yok yaa Birkere uyarayım demiyorlar çocukları artık sinirlerim kaldırmıyor tükendim resmen çoğu zaman sinirden oturup ağlıyorum artık ya birtek bendemi var böyle komşu bilmiyorum napicami şaşırdım artık 

9 Cevaplar

0 oy
(2,729 puan) tarafından
Bende çok çok çekiyorum bur durumdan üstelik sokakta ki sesler seyyar satıcılar tam dibimde bağıra bağıra küfür ede ede oynayan çocuklar.  1 yıldır kızımı uyutup başında nöbet tutuyorum kızım uyuyamiyor ve uyuyamadigi için beni yiyip bitiriyor artık kabullendim
(404 puan) tarafından
Aynen canım iki dakika yanından ayrilamiyorum salıncak kurdum duvardan duvara beyaz gürültüyle uyutuyorum devamlı sallıyorum uyanmasın diye hiç rahat huzur vermiyorlar beynimde ötüyor sesleri bütün gün
(2,729 puan) tarafından
Aynen öyle ve ben böyle olunca hiç bir iş göremiyorum
(404 puan) tarafından
Aynı canım evi pislik götürüyor resmen  daha hiç bir işe el suremedim hayattan bıkmış bir haldeyim elim de varmıyor birşey yapmaya bütün gün baş ve miğde ağrısı çekiyorum sinirden dolayı
(2,729 puan) tarafından
İnan bende çok çektim çok ağladım sinirden
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Vallahi canım zor işin ya sabah 7.30'da yani başlayıp akşam gece uyuyana kadar devam etmeleri falan sonra kimse kimsenin sesini çekmek zorunda değil komşum vardı müzik yapardı gitar falan çağırdı böyle var ya duvara vurmaktan gına gelmişti gece alem yapmışlardı bekardilar erkekli kızla oturuyorlardı bayağı kötüydü öğrenci eviydi yine haline şükret yani öğrenci evinde dönen pislikler haddi hesabı yoktu her öğrenci evi böyle değil ama bana kötüsü denk gelmişti 
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım yapılması gereken hepsini yapmışsınız bundan sonrası onun ayıbı hatta sizin yeriniz olsun aslında bütün bina olarak imza toplatıp çıkarttırırım da onun ev sahibiyle görüşürüm
(404 puan) tarafından
Denedik canım üç kişiden başka kimse yanaşmıyor herkes bana bulasmayan yılan bin yaşasın havasında yapabileceğimiz herşeyi yaptık ama hiç bir sonuç yok ve bu durum beni artık iyice yıprattı elimden birşey gelmiyor sözde önümüzdeki ayin 10 sözleşme bitecekmis cikaracakmis ev sahibi hiç inanasimda gelmiyor sanki hiç kurtulamayacağım  gibi hissediyorum bir gün bile işkence resmen bana
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun umarım çıkarlar
(404 puan) tarafından
Aminn canım teşekkür ederim Rabbim anlayışlı iyi komşularla karşılaştırsın herkesi inşallah
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(237 puan) tarafından
Valla halden anlamalari icin sen de gece 3 te bangir bangir muzik acacaksin anca uykulari bolununce anlarlar belki. Ben de alt komsudan cektim. Kadin butun gun evde degil kurs yoneticisi kucuk oglu saat 12 den sonra evin duvarlarina tırmanıyodu resmen. Gece 3 4 ses gürültü... hic anlayış yok bu insanlarda
(404 puan) tarafından
İnan altım boş olsa ve çocuklarım olmasa yaparım bu dediğini ama küçük bebeğim var okula giden kızım var ve hiç bir rahatsızlığını görmediğim alt komşularım var canım o yüzden hiç birşey yapamıyorum
0 oy
(120,149 puan) tarafından
bacim cocuk laftan anlamaz hele 3 taneyse durdurmak pek mumkun olmaz
(404 puan) tarafından
Aynen öyle canım yönetici bile söyledi bunlar kendilerini yetistirememiski çocukları yetiştirse diye sanki dağ başında kulübede yasiyorlarmis gibi rahatlar apartman merdivenlerine çıktımı kimsenin sesini duymazsin ama onların sesi apartman boşluğunda inliyor bütün konuşmalarını oturur dinlersin merdivenlere resmen
oyleleri toplum.icinde yasamamali zaten yaa
(404 puan) tarafından
Köylerine ev yaptırmışlar sözde elektrik bağlanınca geçecekler mis yoneticiye öyle söylemişler haziranın 10 da sözleşmeleri bitiyormus ev sahibi cikaricam demiş ama hiç inanamıyorum sanki hiç kurtulamicak gibi hissediyorum bir gün bile işkence oluyor artık bana o günler nasıl gelecek bilmiyorum
valla oylesiyke yasamak cok zor allah yardikcin olsun
(404 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
tarafından

Bizim de hem yan hem üst komsular gürültü yapıyor,yan komşumuz sürekli bağırıyor çocuklara hiç uyumuyorlar,ses yalıtımı da yok çok berbat sanki evin içindeler:angry:ust komşuda her sabah erken uyanıp 7 de evi süpürüyor ama sadece  bizim yatak odanın üstünde gidip geliyor anlamadım gitti, kocası da sabahın köründe birileriyle yüksek sesle sohbet ediyor...ay çok sinir oluyorum...

(404 puan) tarafından
Halden anlamayan insan olunca çok zor canım malesef Allahım iyi insanlar iyi komşular çıkarsın karşımıza inşallah böylelerini de Rabbim bildiği gibi yapsın ona havale ettim bütün gün ağlayarak dua ediyorum resmen Allah yarına koyarda yanına koymaz bana ve bebeğime çektirdiklerinin hesabini bu dunyadada ahirette de sorsun  inşallah
tarafından
Amin inşallah,kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok...biz rahatsız etmiyorsak onlarda etmicek yani en güzeli müstakil ev valla
(404 puan) tarafından
İnan imkanım olsa beş dakika durmicam bu evde canım ama ev kayın peder in üzerine satmıyor kiraya çıkacak durumumda yok asgeri ücretli eşim malesef elden hiç birşey gelmiyor
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Yaa çok zor.durum.Allah 1 değil 2 değil.  İnsanlarda gerçekten azcık anlayış olması lazım. Toplu yaşanan Bi yerde dikkat edilmesi.lazim. yapılacak.herseyi yapmışsınız vallahi daha ne denir ne yapılır ki. 

(404 puan) tarafından
Aynen canım yok yapabilecegim birşey biz haklarından gelemedik Rabbim gelsin inşallah artık bol bol dua ediyorum elimden hiç birşey gelmiyor Rabbim yüzüme gülsün artık inşallah
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Kötü komşu ev sahibi yaptirirmis işte boşa konusmuyo atalar benim yandakiler öyleydi 2 ergeni var çocuklar evde sürekli yüksek ses müzik dinliyolardi kadının kahkahası her yerden duyuluyodu adam bi telefonla konusuyo ne dese duyuyoruz bi gün eşim yattı akşam 11i geciyodu sinirlendi bu ne böyle dedi bangır bangır müzik sesi gitti uyardı kapattılar aradan zaman geçti sürekli ses oluyo gün içinde ama eşim kavga çıkaracak diye söylemedim bile bi pazar sabah 10 buçuk bina temizliğini yapiyo o kadın kalkmışlar erkenden temizlik yapıyorlarmış binanın içini temizlerken müzik dinliyomus evden son ses açmış merdivenler inliyo eşim bi sinirlendi gitti kavgaya biz bunlardan bıktık diyo o da eşime bizdesizden bıktık diyo geçen yine eşim duydu seslerini yöneticiyi çağır dinlet ya uyarsın duzelsin ya şikayetçi olcam dedi ondan sonra kesildi 
(404 puan) tarafından
Valla seninkiler gine kesmişler bizimkilere hiç birşey fayda etmiyor canım yönetici bile bıktı artık kapılarına gitmeye kaç defa güzel dille  uyardık kaç defa kavga ettik yok banamisin demiyorlar nasıl insanlar anlamadım hani bir hayvanı bile eğitmeye kalksan egiltilir ama bunlara bir senedir hiç birşey işlemiyor
0 oy
(3,210 puan) tarafından
Apartman hayatı böyle canım yapacak bişey yok bende apartmanda yı. 3 senedir alıştım artık ses çok gecşrşyot odalar bşrde
(404 puan) tarafından
Ben 14 senedir apartmanda yaşıyorum canım biliyorum az çok ses elbet olur anlıyorum ama bunların ki inan normal değil bir senedir neler çektiğini bir Allah bir ben bilirim eminim sen olsan sen bile zor dayanirsin
0 oy
(3,628 puan) tarafından
Sana yemin ediyorum sen gelip benim oturduğum  evde  yat asla yatamazsın yan komşum  her gün saat 5 te alarm sesini açıyor  araklı sekil de durmadan çalıyor  eşim kaç kez uyardı şimdi de alarm sesini 8 almış ve durmadan yine çalıyor insanlar ne düşüncesiz biliyor biz çalışaniz bi harfta sonumuz var onda bile bırakmıyorlar insan yaysın adam araklı alarm koymuş kapatmıyor  da neyse alt komşum kadında  bir ses var her dakika bağırıyor   saar 1 tv sesini açıyor  demiyor ben uyumasam  millet belki erken uyuyor  neyse üst komşum sabahın 6 kalkar kizi bütün  evin kapaklarını ya da yere birseymi çakıyor  anlamadim öyle  ses görüntü asla bırakmazlar bide kiz i sabah 6 da evin  içinde koşuyor bugün eşim o kadar sinirlenmiş  ki  adam harfta sonu dinlenecek 6 kakmis  evi  başımıza  yıksalar yeminle yine çocuğunu  uyarmayan  birey var yapma çocuğum  demez  
(404 puan) tarafından
Aynı canım uykuyu unuttuk sayelerinde hiç bir farkı yok TV sesi zaten belli bişey bizim acmamiza gerek yok sanki benim evin içinde çalışıyor televizyon gece geç demezler 3 de 4de kavga ederler gümbür gümbür sabah 7.5 dedimide gece 12 ye kadar güp güp sesler kapı carpmalar bagirmalar hiç bitmiyor
(3,628 puan) tarafından
Benim eşim sabah ise giderken  bile dış  kapıyı sessiz kapatır millet kalmazsın diye bizim apartmadakiler öyle bir çakıyor  ki hemen kalkıyorsun
(404 puan) tarafından
Aynı vallahi canım sabah bana bile haber etmez bazen sesizce kalkar gider tık ses çıkarmaz ama herkes işte aynı değil düşüncesiz insan çok malesef
(3,628 puan) tarafından
Hemde nasıl  en sinir  olduğum insan tipi düşüncesiz insanlar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 700 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 188 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 417 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (19 puan) tarafından soruldu