0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar  doktor bana kremi sargi bezine surup  pipisinin ustune birakmami soyledi ama sargi bezi yapisiyor ve canlari aciyir siz kremi nasil surdunuz elinizlemi kizlar bide biraz sismis ve kirmizi olmus ve agliyorlar  oturup aglayasim var ne zormus gercekten 

Anestol krem  yazmis sadece baska ne kulanabikirim  oneriniz varmi

3 Cevaplar

0 oy
(6,402 puan) tarafından
Sargı bezini çıkarmadınmi canım kağıt karton kes oraya yerleştir küçük olan için büyük içinde yapabilirisin aynı şekilde  kremi bolca sur 
(115 puan) tarafından
Sargi bezini cikartim ama doktor kremi sargi bezine  surup oyle birak dedi  kermi elemi vurmam lazim
(6,402 puan) tarafından
Evet canim kremi elle surmen lazım ondan kızarmış bolca sur kremi üzerine
(115 puan) tarafından
Tamam sagol cnm
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
inşallah hemen düzelir biz klipsli olduk inan bardak muhteşem kurtardı bizi.Bence karışmak gibi olmasın ama sargı bezi yerine kremi böyle az değil bolca sürüp bardağı yarıdan kesin koysan çok rahat eder bezinide takarsan hiç kaymazda. ve kantoran yağı mükemmel iyileştirici bir yağ kesinlikle ilk günleri atlat doktorunuza sorun ve kullanın iyileşme hızlanıyor.
(115 puan) tarafından
Tmm cnm cok sagol
0 oy
(360 puan) tarafından
Kuzum 20 aylıkken yaptırdım sadece bezine ve pipisine sürdüm bolca teramisin yazdı bize doktor 3 gün sonra ayaklandi oğlum ilk 3 gün zor çok geçti cok  üzülmüştüm keşke yaptirmasaydim diye sonrada dedim iyiki olmuş yoksa dahada zorlanirmisim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 125 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,735 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sinemmmm (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 128 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Damla... (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.