0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (2,733 puan) tarafından
Kzialr nasıl geçti ne yapmam gerekiyor oğlumu sünnet edecem yatış yaparlarmi kaç saate yapılır bilgi verir misiniz

10 Cevaplar

0 oy
(7,755 puan) tarafından
Dünür edecem derken 

Biz devlet hastanesine gittik ürolojiye acil sünnet dedi iki kişi gelip evde sünnet yapıp gittiler ama galiba o kişiler de devlete mi bağlıydı yada devlet hastanesinden mi emekli olmuşlardı tam bilmiyorum 
(2,733 puan) tarafından
Ya yok hastanede yapılacak
(7,755 puan) tarafından
Bizim iki sene önceydi koruma var diye hastanede yapmıyorlardi
(2,733 puan) tarafından
Anladım canım keşke benim imkanım oslaydi evde yaoardim
-Reklam-
0 oy
(1,985 puan) tarafından
Eşim ozele yaptirdi devlet işi cok uzuyo
(1,985 puan) tarafından
Kaynana ne senin cocuğundan
(2,733 puan) tarafından
Oğlunun oarasi gidecek ya lüzumsuz diyor devlet iyi 3tane çocuk çok para alır çocuk acil bişey olsa dvelet bakar özel bakmaz
(1,985 puan) tarafından
Yalan bacım inanma cocuk senin cocuğun gerci sen bilirsinde
(2,733 puan) tarafından
Kız bana gözünü açar geçen biri postumda yazmış iyiki akrabam arkadaşım değilsin hep görümcemi kaynanani kotulemisin işte öyle yapıyorlar iyimi dim
(1,985 puan) tarafından
Cok zor
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Okan devlette olmustu ürolojiye götürdük sabah erkenden gelin dedi gün verdi yatis öğleye kadardi hemen ciktik ama bizi iceri almamislardi bes yil once yaptirdij
(2,733 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ler
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Devlette sıra gelmiyor çok uzun oluyor biz özelde yaptırdık devlette nasıl ilerliyor bilmiyorum ama özelde ayrı oda verdiler 15 dk arayla götürdüler genel anestezi oldu bizim geldiğinde daha tam ayilmamisti başında bekleyin kendini savurmasin elini ayağını vurmasın oraya dokunmasın diye bir de uyutmayin yavaş yavaş kendine gelsin dediler biraz kendine geldi oğlum yürüyerek çıktık hastahaneden yatış falan olmadı bir tane sprey verdiler iyileşene kadar kullanın diye o kadar ama şöyle bişey var devlette yaptıran bir tane arkadaşım şey dedi pipisini altına bant gibi bişey yapıştırmışlar onu cikarmasi sünnetten daha zordu bizde bant falan olmadı açıktı 
(2,733 puan) tarafından
Evet benimkside nasıl oalcak yarısı cuma günü verdiler bugün kan falan aldılar
(1,207 puan) tarafından
Kac yaşında canım
(2,733 puan) tarafından
2bucuk  canim
(1,207 puan) tarafından
Küçükmüş canım inşallah güzel acısız sağlıklı şekilde geçer biter gider korktuğun kadar zor olmuyor bizimki maşallah çok şükür hiç aglamadi hastahaneden eve gelirken bile taksi tutarız diyorduk gerek bile kalmadı dolmuşla geldik kendisi kalktı yürüdü
(2,733 puan) tarafından
Masalah canım
0 oy
(159 puan) tarafından
3 aylık yaptırdık ama pismaniz düzgün kesmediler çocuğu tekrar olacak Bu sefer İzmir sünnet klinigine götüreceğiz devlet pişmanlık bence 

Yatış falan da yapmadılar anestezi de vermediler ucuna sprey siktilar sunnete goturduler cocu bizden aldılar yarım saat sonra getirdiler ağrı kesici veriler yarım saat sonra doktorun yanına inin taburcu olun dediler gönderdiler ilgisizler
(3,045 puan) tarafından
Hangi hastanede yapıldı ki
(2,733 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun bazıları gercten bilmiyor görümcem de öyle oldu
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Bir gece yatış veriliyor gece 3 den sonra hiç birşey yemiyor sabah hemen aldılar öğlen çıktık boş bol kıyafet götür alt eşofmanı biraz bol olsun 
(2,733 puan) tarafından
Tm canim sağul
0 oy
(13 puan) tarafından
6 aylikken şehir hastanesinde yaptırdım. Genel anestezi ile oldu. 20 dk filan sürdü. Ameliyathaneye ben goturdum kucagimda bekleme yerinde en kucukten baslayip sirayla aldilar en kucuk benim oglum oldugu icin sabah 8.20 de alindi hemen. Sonra yine kucagimdaydi yarim saat de gozlemde bekledik birlikte sonra odaya gectik. Aksam da taburcu olduk tek kisilik odada kaldik cok rahatti. Sadece 1 saat emzirme dedikleri icin oglum biraz agladi ve anestazi etkisi yuzunden biraz cirpindi ama genel olarak guzel ve rahat gecti. Ben çocuk cerrahına yaptirdim. 3 gunde de iyilesti
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Çocuk cerrahiye yaptırdık biz.ilk bi kan alıp tahlil yaptilar. Gece 3ten sonra birsey yemesin sabah 7 de gelin dediler gittik 9 10 gibi sıra geldi 4 gibi falan da cikmistik heralde. 
(2,733 puan) tarafından
Suneten sonra kaç saat sonra yemek yedi
(1,007 puan) tarafından
2 saat sonra gibiydi heralde.
0 oy
(250 puan) tarafından
Biz çocuk hastanesinde yaptirdik genel cerrahi doktoru yapıyo bir gün önceden gittik doktor tahlil falan yaptı sonuclar iyi çıktı ertesi gün gelip yatış yapın dediler yatış yaptık yarım saat sürdu ameliyathane kalmasi snra üç saat boyunca hastanede kaldık kanama falan olursa diye snra krem falan yazdı doktor çıktık 
(2,733 puan) tarafından
Bende gitim tahlil yapti imza attık cumaya yatış verdiler
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben yaptırdım aynı gün çıktık 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu