0 oy
877 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bugün 4 yaşında oğlum var misafirler geldi gitmek istediler neyse gittik  Eminönünde meydanın orada kayboldu her ne kadar elimizi tutmayip koşsada birazda eşimin suçu onun kuzenleri abisi yeğenleri falan derken baya kalabalık bende5 aylık kızım var arabasında uyanmış ağlıyor ona bakıyorum bir yandan  çocuga bakıyorum neyse bunun yeğenleri sürekli babaları esimmişcesine sürekli eşimin elini tutuyorlar bütün gün asla eşimi bırakmadılar oğlum kendinden küçük kuzeniyle yürüyor kocamda abisi ve ablasıyla el ele eltim ve kaynımda 3 çocuklari olduğu halde sanki sevgili edasında gezdiler arabada dahi bizim arabada gelip gittiler defalarca eşime çocuğa dikkat et dediğim halde yinede gözüm oğlumdaydi kız krize girdi onu sakinleştirdm kafayı kaldırdım çocuk nerde diyorum öyle fark ettik olmadığını o ara  motor geçmiş oğlumun dediğine göre  kaçmış arkamı döndüm yok kızımı orada bıraktım eltimlere arkaya doğru gittim koşuyorum bağırıyorum yok denge.sz kocam hala bekliyor Allah'ım ben öldüm resmen elim ayağım titriyor başımdan aşağı kaynar sular döküldü sonradan teşrif edip o başka tarafa kaynım başka yere bende geri ileriye doğru koşuyorum ki baktım oğlum bana doğru geliyor koştum sarıldım oturdum yere başladım ağlamaya durduramiyorm kendimi oğlumda korkmuş beni görünce şaşırdı hiç görmediğim bir korkulu surat ifadesi eşimde gelmiş bana kızıyor ağlıyorum diye oradaki bizi izleyenler demişler ki dayağı haketti hem korktu hemde annesi korktu aglatti vursunda akillanacakmis neyse o kadar korktum ki şuan yanımda yatıyor doyamıyorum çok kötü hissediyorum nasil gözümü ayırdım kendimi çok suçluyorm eşime diyorum ki yok ben iyi değilim kalbim sıkışıyor çok korktum bulamıycm diye bana dediği şey biliyordm bulucagmizi  göremeyecekmisim gibi aklımı kaybettim 5 dk benim için 50 sene gibi geldi ben bu korkuyu atamıycm  galiba 

22 Cevaplar

0 oy
(1,235 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Büyük korku atlatmışsın. Kolay da geçmez Allah yardımcın olsun. Alakasız ama biri vardı burda senmisin o acaba . Onunda eşi böyle ev oturmasında falan hep yeğenleriyle oynuyordu kendi çocugunu kışılıyordu biraz. O çocugun amcaları da n o çocukla ne kendi çocuklarıyla ilgilenmiyordu falan. O sensen eğer baya eski mevzu bu. Eşini iyi bi dürtmen lazım. Bu sorumsuzluktan başka birşey değil
tarafından
Doğru hatırladın cnm ama ondan sonra baya ayar verdim
(1,235 puan) tarafından
İyi yaptın. Bende çocuk delisiyim ama kimse kusura bakmasın önce benim canım , kanım ve diğerleri olarak ilerler bu iş. Kimse benimkini, benimki kimseyi kıramaz üzümez.  Umarım bu iş onada ders olmuştur
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 331 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 740 göst.
0 oy
18 cevap 368 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

380,180 soru

11,381,516 cevap

34,874 kullanıcı

...