0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar bebeğimle gezmeye geldik yengem tutmuş bebeğimin umzunu salllayarak sevmeye çalışıyor hemen napıyorsun dedim ama ben böyle seviyorum diyor sinir oldum kolu zarar görmez dimi ya 10 ayligiz koca kadın birde 

5 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Yengen bence sevdigi icin yapmistir ya kotu algilama neden zarar vermek istesinki kibarca uyarabilirsin rahatsiz oluyosan kirmadan canim
(218 puan) tarafından
Yani canım da daha küçük yani öyle yapmasına sinir oldum ve birşey olurmu omzuna diye üzüldüm yani öyle de hirpalayarak sevmek olmaz ki
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Görmez Allah'ın izni ile.olsaydi o an zaten çok ağlar ve su an da durmadan ağlıyor olurdu.ben bebekken komşu öyle kolumu çıkartmış benim.annem.hep anlatır.o an ateşe atilmissin gibi ağladın ve durmadin diye anlatir
(218 puan) tarafından
Ya şuan çok korktum bak ya öyle kol cikarmiki
(10,972 puan) tarafından
Canım su an ateşe atılmış gibi durmadan çığlık çığlığa ağlıyor mu?
(218 puan) tarafından
Yok canım o anda aglamadi ama aklıma takıldı çatlak çıkık olsa böyle olmaz dimi
(10,972 puan) tarafından
Yoook asla cirim cirim ağlar.beni zor atmışlar hastahaneye o zaman.annem hep anlatır bizi uyarirdi çocuğu kolundan tutup kaldırmayın vs diye o zaman anlatırdı.
(218 puan) tarafından
Anladım canım buda omzunu hirpalar gibi yaptı ileri geri ondan korktum
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Offf nefret ediyorum ben böyle seviyorum diyip ısırıp acitanlardan gerizekal.i mal.lar gelin bende ağzınıza ıslak tuvalet terliği ile yapıştırayim ben böyle seviyorum diyim
(218 puan) tarafından
Aynen zaten kızdım hala ben böyle seviyorum diyor ya birşey olmamıştır dimi ya bebeğim ağlaması tabide ya çatlak veya çıkık olsa çok daha farklı olurdu dimi geldiğimde pişman oldum
(2,726 puan) tarafından
Yok ya bir şey olmamıştır inşallah
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Zarar görmemiştir canım eger görseydi bebeğin duramazdı yerinde ama haklısın ben de çocukları haşin sevenlere gıcık olurum ne gerek var yani çocuğu rahatsız etmeye birdaha yaparsa sert çık 
(218 puan) tarafından
Bir daha göstermem zaten canım ya geldiyime pişman oldum evden de cikmayalik bu insanlar yüzünden
0 oy
(684 puan) tarafından
Ne gibi zarar görebilir neden bu kadar öfkelidiniz ya gitmeyin o zaman 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 557 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 965 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 839 göst.