0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Devletin verdiği yardımlar vs nedir ilk gebeliğim de bisiy bilmiyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(2,346 puan) tarafından
Öyle bi şey mi varmış ki? Sadece doğumdan sonra süt parası ve doğum parası oluyor o da doğum raporuyla gidince veriliyor diye biliyorum
-Reklam-
0 oy
(4,077 puan) tarafından

Yardim mardin yokki kimsenin uckuru devleti baglamaz:)) her durumun iyi degilse. Bez mama falan muhtarliga basvuru belediyelere basvuru oluyordur. Onun harici sut parasi. Ve birinci ccga 300 tl yardim var sadece bir kerelik.

(1,473 puan) tarafından
Ara 144du hamileyim de sana deteyli derler şartli gebelik yardimi var iki ayda bir veriyolar
(4,077 puan) tarafından
Aa hic haberim yoktu .  Gerci her basvurana veirrlermi bilem Cok sukur ihtiyacim yok ama  bilsem basvurudum denemekten zarar gelmez tas attim kolum mu yoruldu:)

Gerci benim saftorik esim ikinci cck yardimi icin basvurmamisti o sira yogun bakim surecimiz oldu. Ona basvurmaklari ugrasim ihtyaci olan alsin demis. Oglum bir yasina girmek uzere. Bikac hafta once gttim basburdum ben. Devlet vermis niye almiyim ihtyacim var yada yok benim hakkim 400 tl ikinci vck parasi.
(1,473 puan) tarafından
Onu basvurmuyosun ki kimlik cikarilan yer otomotikmen yapiyo e devletten bak istersen belki yaziyodur dogum yardimi yaz
(4,077 puan) tarafından
Yoktu hic e devlette odeme  ben kendi kimligimi yenilettim secimden bi hafta once . Hazir nufusa gitmisken de basvurum dedim  yeni basvurdum . İki ay icinde odeme ptt den adiniza gelir dediler. Form dolduruluyormus kimlik cikarirken. Esim ugrasmamis dildurmaya.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 431 göst.
10 Nisan 2019 Aile kategorisinde Ruyadora (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 314 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 313 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kader_temel (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.