0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar ben 6+3 hamileyim. Hamile kaldıktan sonra bebeğin anne içindeki gelişmlerini oluşmlarını filan izlemeye başladım. Allah neler neler yaratıyor. Videoları izledikçe yazıları okudukça daha da şaşırıyorum. Mucize gerçekten. Sizde de oluyor mu böyle ? Ben gün gün gebeliği de takip ediyorum. Mesela bugün 43.gün. ve  43.günde neler Olur okudukça hem hoşuma gidiyor hem daha çok bağlanıyorum. Bunu yaşayan var mı ?

8 Cevaplar

+1 oy
(2,028 puan) tarafından

Aynen canm bnde öyleydim hala da devam ediyorum 26 haftalık olduk.Rabbim eşsiz ve güzel  yaratma sıfatını yaşıyorum  mucize :):)<3

-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bende aynıyım eşimde aynı özellikle bu uygulamadaki bilgileri sürekli tekrar tekrar okurum eşimin de ilgisini çeken uygulamadaki bebek mesajı:D bana bi mesajı var mı diye bakar baktı yok kıskanır felan :D ama ben gününe kadar hepsini okurum hoşuma gidiyor değişimleri gelişimi 

+1 oy
(704 puan) tarafından

Aynen canım bende gün gün okuyorm 27+6 haftalığız gece 12 olsada hemen okusam bi sonraki gnu diyorum o derece baglandm :D esimde msjlarına alıştı soruyor kızım bana yazmamış mı diye Rabbime bin şükür gercektenn

+1 oy
tarafından
Bende aynısını yaparım ilk gençliğin 25 haftalık öldüm aldığım ultrason resimlerine sürekli bakıyorum sürekli araştırıyorum 
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Yaşamayan yoktur heralde :)

0 oy
(725 puan) tarafından

Ohoo biraz daha ilerlesin de sen tekmelerini hissedimce bak nasıl mutlu oluyorsun :)bende ne kadar video ya da bilgi bar hepsini okuyorm mesela 27 haftalık olduk bur sonraki haftalarin videolarini da izliyorum:)❤ Rabbim sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin:)❤

0 oy
(351 puan) tarafından

Zaman geçtikçe sıkılıyosun zaman geçse de doğsa bitse diyorsun:D

0 oy
tarafından
ilk bu programi indirince butun gunleri haftaları tek tek okumustum :) sonra gunu geldikce ve bir hafta sonrasini okumustum tekrardan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
15 cevap 314 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 253 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu