0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Genel olarak normal doğum ve sezeryan doğumun avantaj ve dezavantajları hakkında düşünceleriniz neler. Ben ilk gebeliğim bazı konularda korkularım vereceğiniz cevaplara göre ben de tercih yapmayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler :)

4 Cevaplar

0 oy
(3,345 puan) tarafından
İkisinide yapmış biri olarak cvp veriyorm canim 3 normal bir sezryanim var normallerim çok çok kolaydı sonrası için de kolaydı tabi ama sezeryan bana göre zordu bilmiyorum belki kolay geçen olmustur ama ben kaldiramadim sezeyani
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından

1 doğum yaptım :) ona göre cevap vereyim, 16 saate yakın sancı çektim normal doğum olamadı, sezaryen doğum yaptım bana sorsan en zoru derim. Çok zor toparladım. Ama ikisinide tatmış olan güçlü hatunlarımız yazar, ona göre karar verirsin.

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sezaryan yapmadım . İkiside normal doğum . Bence doktor diyorum sezaryan da olsun normal doğumda olsun doktor ve acı eşiğin . Normal doğumda ilk bebeğim dikisliydi 2 ay kendime gelemedim . Ama ikinci dikişsiz di çok çok rahattım gündelik şeylere devam ettim 4 gün hastanede kaldım bebeğimi kendim alıp emzirdim altını ben aldım çok çok rahattı... Rabbim en hayırlısını nasip etsin ben 2 ay çekmeme rağmen ene normal istedim çünkü bana göre o bebeğin çıkış anını hissetmek o kadar güzel bir duygu ki . Benim acı esigim çok yüksek sancida gikim çıkmadı salavat ve Allah dedim . Senin sancım çok yüksek maşallah sesin çıkmıyor dediler . Sabrını veriyor Rabbim hayırlısı olsun 
0 oy
(9,504 puan) tarafından
2 sezeryanım var normal diyorum sezeryanın sonrası kötü. Normalde bu kadar çekmezsin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 158 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde dilekg10 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
0 oy
1 cevap 78 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ikra_1212 (20 puan) tarafından soruldu