0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (832 puan) tarafından
Duclac fln günlük veriyorum yapamıyor kabız oluyor nasıl bağırsaklarını hareket e geçirebilirm (WC eğitimndyz bu arada)

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kayısı hoşafı yapıp posasıni robota çekin üç öğünde ikişer kaşık verin üçte olabilir

Benim oğlumda üç yaşında çok kabız olur duphalac ise yaramadi ama dulcosoft kesinlikle tavsiye ederim iki gün verdim sabah çocuk rahatladı
(832 puan) tarafından
5 gündür yapmıyor onu daha önce denedim oda çok etkili olmadı
tarafından
Bizde tuvalet eğitimindeyiz onu kullanıyorum ben doktora sorun o zaman çünkü maalesef eğitimde iken kabızlık oluyor
(832 puan) tarafından
Kaç gün tutuyo sizin çocuk doktra gittim ilaç verdi krem onu burda tavsiye eden oldu kullandım
tarafından
Benimki üç gün tuttu dulcosoft verdim
-Reklam-
0 oy
(678 puan) tarafından
Normal canım ozaman tuvalet eğitimindeyse düzelir ama sıvı yiyecekler tüketsin çorba falan yumusak tutar 
(678 puan) tarafından
Canım bizde olduk kabız ama 3gun sonu yaptı her bünye farklıdır inşallah yapar canım inan çocuklar için zor geçiyor
(832 puan) tarafından
Hemde nasıl bugün yaptı telefona bakamadım onla ugrascm diye sürekli huzursuz yapamadikca
(678 puan) tarafından
Büyük insanlar rahatsız oluyor değil ki çocuklar onlar için daha zor olur
(832 puan) tarafından
Durmuyo canım dün yapti zor da olsa 5 gün sonunda psikolojik olarak rahatladık nromal oturamiyo bile sancı girincr ama devamlı oluyo
(678 puan) tarafından
Kötü olur öylede canım
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Badem yağı verebilirsin 1 çay kasgi
(832 puan) tarafından
Vardı galiba deneyeyim
(832 puan) tarafından
5 gubdr kabız çok ne kdr faydası olur blmıyom
(1,975 puan) tarafından
Tatlı badem yağı acı değil
0 oy
(364 puan) tarafından
Benim kızım da çok kabız oluyor süt ,hamur işi,makarna,pilav çok tüketmeyin mercimek çorbası,kefir ,kabak gibi yiyecekler verin biz de doktora gittik dulcosoft bize iyi geliyordu bir de günde bir çay kaşığı zeytin yağı veriyorum çok zor geçiyor kabız olunca size de geçmiş olsun
(832 puan) tarafından
Sağol canım doktor dubllac bide bağırsak düzenleyici verdi yedikelrine çok dıkkat ediyorum zaten ona rağmen 5 gün tuttu ama kaç gün durmadı huzursuzluk yapıyor bende veriyorum ara ara zeytinyağı içmıyo bazen
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Dulcosoft diye Bi surup  var canın aşırı derece etkili bilgin olsun  arastkr istersen 
(832 puan) tarafından
Bı süre kullandım i hafta yine yapamadı doktr başka seyler verdi yinede 5 . gün yaptı
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Duclac mı ismi 

Ben duphalac kullanıyorum kabız olunca ertesi güne yada kaç saate ishal ediyor 
(832 puan) tarafından
Yanlış yazmışım canım evet o 5 gün kullandık ayninda başka şey ve sabah akşam  hemde meyve suyu yediklerne de dıkkat ediyorum çokta yemiyo zaten ishali bırak normal bile yapamıyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
29 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 75 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Elos (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 251 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,227 puan) tarafından soruldu

382,067 soru

11,438,675 cevap

35,007 kullanıcı