0 oy
247 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,375 puan) tarafından
Birde kizlarrr , şimdi biz arabayı satmayı düşünüyoruz gerçi uzun zamandır düşünüyoruz da fırsat olmuyor eşim hem araba kötü diyor hem nasıl oducez diyor bende bı şekilde ödenir arabanın miladi doldu araba tavsiyesi olan var mı ben jeep tarzı istiyorum krediler ne durumda ..bide bizim arabada bazı çizikler var tavan boyası güneş lekesi oldu orayı da boyattır tampon çatlak az orayı da yaptır diyorum tavan alalı beleli duruyor güneş yanığı boya gitmiş Opel Corsa markası eşimde yaptirrsak sıkıntı diyor niye sıkıntı olsun böyle kimse almaz aslında dedim sinir ediyor beni 

10 Cevaplar

+1 oy
(5,240 puan) tarafından
Kredi işine bulaşmayın hayır gelmez borç üstüne borç oluyor kazandım sandıkça batıyor insan 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kımse nasıl anlamıyo expere sokulur o araba alınırken
(7,121 puan) tarafından
Ben bile bu kadar insanla dalga geçtim ama düzgün geçtim o kadar haklısın ki :) akıl vermiş kullan diye işte . Eksper koskoca
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Şuan bankalar kredi vermiyor canım ve bence kredi çok uçuk 60 bine 40 bin yansıtıyor nerdeyse 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Arabanın üstüne en az 50 bin koyacak paranız varsa kredi çekerseniz satıp değiştirin ama üstüne para koymadan değiştirmeyi düşünüyorsanız hata edersiniz hatta sattığınız fiyata araba alamazsınız, piyasa her geçen gün yükseliyor şuan için kredilerde çok yüksek. Eşin doğru demiş arabada tavan kaput ve bağajda boya olunca insanlar almak istemiyor. Bütceniz nedir ona göre araç önerebilirim
0 oy
tarafından
Tavanı boyattinmi arabada  hicbirsey olmasada almak istemezler
(2,375 puan) tarafından
Öyle boyasız mi alırlar kötü duruyor ama
0 oy
(314 puan) tarafından
Cnm Opel Corsa yi kaça satmayı dusunuyorsunuz
0 oy
(4,240 puan) tarafından
Arabalar pahali. Ucuz araba alsan. Kapisi bacasi elinde kalana kadar kullanirsin o da iste bosuna parani öldürmus hic etmis olursun.. Yeni araclar guzel kar ettiriryor. Gecen sene haziranda 700 e opel mokka aldik. Suan 1300 . Bir senede 600 bin kar getirmis durumda. Satip ustune biraz daha ekleyip yenilemeyi dusunuyuz bizde.

Pandemi oncesi audimiz vardi  160 a aldik alti ay sonra 250 ye sattik ev icin pesinat verdik .Sonra 194  mersedes aldik pandemi sonrasi. Bi anda firladi arabalar 9 ay sonra 500 bine sattik mercedesi.
0 oy
(4,510 puan) tarafından
jeep vergisi yüksek ve çok yakar cliolar az yakıyor ve konforlu arabalar fıat egeada aynı şekilde he bir tık saglam olsun ekonomık olsun dıyorsanda i20 30 lar var
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Krediler çok yüksek. Dahada yükselecek maalesef . Araba boyatmak ucuz birşey değil edeceği masraf yerine masrafı kadar indirim yapmak daha mantıklı gibi.  Her araba satılır bu devirde . 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 362 göst.
0 oy
7 cevap 150 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde hll_66 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 375 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 171 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aybikesaglam (265 puan) tarafından soruldu