0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (3,083 puan) tarafından
Her şeye ağlıyor mizmiz kucaktan inmez taşımaktan kol bel kalmadı 20 aylık sizde durumlar nasıl ne zaman bitiyor bu sendrom 

14 Cevaplar

0 oy
(780 puan) tarafından
Valla canım inan çok zor benim kız 20 aylık olacak ya 5 dakika kendi oyuncaklarıyla oyun kurmaz mı bi çocuk 2 kutu oyuncak var akşama kadar üstümde
(3,083 puan) tarafından
Aynı biz bi ton oyuncağı var asla bensiz oynamaz sabahtan akşama kadar oyun oynuyoruz bazen beynim duruyor artık
(780 puan) tarafından
Canım vallahi sürekli ilgi ilgi birde yanından ayrıldığım an kıyamet kopuyor
(3,083 puan) tarafından
Bizim kızlarımız aynı :)) tuvalete bile çıkana kadar kapıda ağlar bazende benimle gelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
25 aylık hala devam ediyor 
0 oy
tarafından

Bitmiyo bacı 29 aylık olduk doğduğu günden beri 2 yaş sendromunda bnmki:)

(3,083 puan) tarafından
Hahaha bizimki 18 aylikken başladı desene daha yolumuz uzun
0 oy
(3,582 puan) tarafından
3 yaşına kadar devam :) 19 aylık oğlum inatlaşma başladı hayırdan anlamıyor dün e bebekte araba gördü istedi kırık diye almadik başladı ağlamaya birde alıp kasaya doğru gidiyor neyse eve gelirken bana ve babasına tavır yapıyor sesleniyoruz bakmıyor küsüyor suratını asıyor uyuyana kadar agrasif ve tavirliydi evde küçük bir ergen var bir aydır 
(3,582 puan) tarafından
Ama ek olarak şunu ekleyin  köye gittik bir hafta orda kaldık o kadar uysal bir çocuktu ki orda iki yaş sendromu falan kalmadı orda oyuncak falan goturmedim toprakla oynadı çiçekleri ağaçları suladi  siyam ikizi gibi değildik yorgunluktan öğlen ve akşam koltukta yaşlı dedeler gibi uyuya kalıyordu :)
(3,083 puan) tarafından
Yaa inatlaşma bizdede var bak sen bol bol parka toprağa çıkart biz hergun en az 1 saat parktayiz ama eve gelir gelmez yine sıkılıyor
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Nette 3, 3.5 yaşa kadar diyor. Bizde 22 ayligiz daha var bitmesine :)
(3,083 puan) tarafından
Sonra 3 yaş sendromu varmış birde hay allahim hiç bitmiyor bu sendromlar:))
0 oy
(307 puan) tarafından

27 ayligiz halaa devam ve hic eksilme yok üzerine ekleme yapiyor :( onlar stresli bende artik yavasdan bunalima giriyorum :sideways: 

(3,083 puan) tarafından
Aa senin birde ikiz Allah yardimcimiz olsun
(307 puan) tarafından
sagol canim aynen ikizler. ikisi ayni anda basliyo inada biniyo aksami iple cekiyorum. ne zaman uyuyolar o zaman az dinleniyim diyorum yok :-(
0 oy
(13,866 puan) tarafından
2 bitmeden 3 başliyor , 3 bitmeden 4 başlıyor. Böyle böyle ergenlik bunalimlarina kadar gidiyor heralde. Allah yardımcımız olsun. 
(3,083 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(660 puan) tarafından
Benim kız 29 aylık 2 aydır dışarı her çıktığımda ağlayarak giriyoruz hiçbir şeyden memnun olmuyor telefon çalsa elimden alıp kaçıyor vermiyor sürekli ağlıyor bu zamana kadar çok sakin bir çocuktu birden değişti inşallah çabuk geçer 
(3,083 puan) tarafından
Benimki erken başladı o zaman 2 aydır böyle
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ben bittim sendrom bitmiyo ya bi insan herşeye bağırır mı 19.5 aylık daha başında böyle huniyi takdırcak bana 
(3,083 puan) tarafından
Vallah daha varmis baksnaa yorumlarda 2.5 yaşa kadar devam ediyormuş
0 oy
(195 puan) tarafından
Bizim 2 gün sonra 2 yaş başlıyor bitecekmis gibi gelmiyor Allah sabır versin valla ne diyelim. Bir gün iyiyse bir gün kötü her istediği yapılsın istiyor dikkatini dagtnca unutuyor sakin olmaya çalışıyorum çok zor oluyor bazen tepem atıyor keşke bitse hemencecik 
(3,083 puan) tarafından
Aynen benimki de öyle elinden bir şey al hemen ağlar bizmi çok üstüne düştük diye düşünmeye başladım
(195 puan) tarafından
Bazen çok skmamak lazım kendimizi salmak lazım arada böylesi iyi gibi
0 oy
(3,676 puan) tarafından

Bitmiyor ki 3 e kadar devam 3 ten sonra da 4 yaş başlıyor :woot:

(3,083 puan) tarafından
Anam 4 te mi varmış hani 4te rahata eriyorduk jsjsjs
(3,676 puan) tarafından
Yok kız yalanmış jsjsj
0 oy
tarafından
Benımkı 25 aylık öyle bişeyi yok  bazen bebekleşiyor yaramazlık yapıyor bunu yapma dediğim zaman anlıyor uyardığımı yapmıyor ☺️☺️
(3,083 puan) tarafından
MaşaAllah kız şanlisin jsjsj
tarafından
Sağol kuzum
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Bitmiyorrrrrrrrrrr.29 aylık olmak üzere bitmiyor bacım.
0 oy
tarafından
21 aylık hiç aglayamayan sakın uslu milletin iç geçirerek baktığı ne uslu dediği bebeğim ,sürekli herşeye ağlıyoruz ve hiç uyumuyor gündüz uykusu sıfır gecede 3 de bayılıyor sabah 7 de uyanıyor ben perişan oldum biraz keşke kendime vaktim olsa yanından beni ayirmiyor mesela bugün yan yana dik jengalari dizilmiyor diye ağlıyordu çubuk kraker yerken çubuk kırıliyor diye ağlıyor ağlarken emzik ağzından düşüyor emzik düştü diye ağlıyor geride veriyorum istemiyor uyku düzeni ne zaman düzelir uyku sorunu olmayan bir bebekti uykusuzluktan daha hırçın oldu ve bugün ilk defa benim saçımı başımı yoldu yapma dedim daha çok saldırdı ,Niloya açtım şimdi biraz izlesin yoksa hal kalmadı ikimizdede 
(3,083 puan) tarafından
Bizimkinin uykusu hep sorunu ondan bana normal geliyor artık emzirmeyi kestim 15 gün oldu halende gece 1 kere sabah 7 de bir kere uyanir. Bendede kalmadı her gün parka goturuyorum orda iyi ama evde zor vallah
tarafından
Bizimkinin uykusu hep duzenliydi o yüzden eşimle ne yapacağımızı şaşırdık uyumuyor zaten bizimki en son bir yerde bayılıyor beşiği görür görmez çığlık çığlığa ağlıyor berabere yatmak istemiyor hep kendi beşiğinde vaktinde uyuyan bir bebekti birde sallamazdik hani uyku  vakti gelince yatağına koyardım emziğini verirdim besigine koyardım emzikle uyuyan bebek beşiği görür görmez çığlık kıyamet ağlasın icinde durdun diyeceğim hani ağlar ağlar uyur yok tırmanıp kendini atacak kolu bacagi kırılacak düşüp ,Allah korusun uyku konusunda ne yapacağımı şaşırdım
tarafından
İnatlasmasina gene razıyım da uyku gerilemesi oluyormuş bu dönemde bakalım inşallah uykumuz geri düzene girer  en azından gündüz uyuyunca bir yemek yapıyordum
(3,083 puan) tarafından
InşaAllah düzene girer tekrar evet bu aylarda uyku gerilemesi var biz hepsini yaşadigimiz için tecrübeliyim bu konuda maalesef ki yapacak bir şey yok geçmesini beklemek hariç

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 798 göst.
11 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Hayalperestbirealist (3,036 puan) tarafından soruldu

379,866 soru

11,371,373 cevap

34,854 kullanıcı

...