0 oy
97 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,279 puan) tarafından
Motoru kuvvetli bir makine almak istiyorum öyle hemen bozulup kırılacak bir şey olmasın kek karıştırması için değil poğaça pizza hamuru falan yoğurabilsin. Manti hamuru gibi sert hamur yoğurabilsen var mi piyasada bilmiyorum deneyen varsa yazabilir ki kitchen aid önermeyin çok pahalı

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vestel marka var heves edip almıştım aldıgımda kullandım sonra amaaan ufacık hamur için o makineyi mi çalıştırayım derken ayda yılda 1 kullanıyorum:) ama kullandıgım deneyümlediğim kadarı ile memnunum :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamur işi yapmadığım için kullanmıyorm cnm postun yukarı çıksn
0 oy
(120,127 puan) tarafından
dubya devi bacim pahali olmasi cok normal vallaha 1 blender bi de tenceresini aldim yok boyle bisi ama sana siemens yada bosch onerrim
0 oy
(805 puan) tarafından
Ben yui alacağım hem kıyma makineli olanını. Kurban da kestiğim eti hemecik kıyma yapacağım. Kasaba extra para veremem artık. 
tarafından
Hiiicccc tavsiye etmem etin sinirleri kalıyor kaba kaba duruyor mideyi bulandırıyor
(805 puan) tarafından
Yorumlar da herkes çok beğenmiş. Alıp beğenmezsem iade ederim sıkıntı değil mesela airfrey aldım 1 hafta kullandım beğenmedim iade ettim. Valla bu devirde et buldun ye devri
tarafından
Bacımmmm yorumlar güzel evet ama başta güzel sonrası kötü . 2 3 ay kullandıktan sonra nasıl iade edeceksin ki.  Airfrydan ben çok memnunum ama çok nadir kullanırım
(805 puan) tarafından
Aman olsun sanki her gün kıyma cekecem onu da yıl da 1 toplu çekerim. Çok da beğenmezsem satarim başka model alırım pek de umtum da olmaz benim. Sürekli evim de değişim isteyen insanım. :)))
tarafından
O zaman sorun yok balım :D öyle nadir kullanacaksan memnun kalırsın :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 215 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde 432789birgul (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 151 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu

385,408 soru

11,524,905 cevap

35,192 kullanıcı

...