0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
Kızlar aileme düşman kesildi eşim hemde ilk hatalarında bnde bu zamana kadar ailesi ne yaptıysa alttan aldım eşim abimin düğününe 1 saat katıldı bn ise gidiyorum deyip eve gelip öylece yattı sadece bu da deil bni annemlere götürmek istemiyor göndermek istemiyor telefonda bile konusmami istemiyor 

19 Cevaplar

0 oy
(1,987 puan) tarafından
Kafadan zoru mu var? Ne bu düşmanlık. 
(136 puan) tarafından
Tmm cnm babam haksız onu bnde biliyorum ama bnm sıkıntım şu sürekli bunu dile getiriyor ailenle konuşma gidip gelme diyor ailem hata yaptı ama Kendi ailesinin de hataları oldu deprem olduğunda kaynanm evine almadı git arabada yat dedi bnm babamgil sahip çıktı ne zaman ihtiyacım olduğunda annesi babası yoktu bnm ailem vardı hatalilar bn tekrar diyorum ama bnde onun ailesinden Cok şey gördüm başkası olsa bosanirdi bn yedim yuttum sustum cnm
(993 puan) tarafından
Ne hatası 60 bin vermiş hiç haberiniz olmayıp vermeyedebilirdi ? Ki doğru olan eşit vermesi onu geçelim buna bu kadar takılan kişi naisl olurda deprem gibi bir felakette ailesinin onu evine almamasına takılmaz ben biraz bu konularda taviz verenin eş olduğu kanaatindeym sizin aileniz sizin canınız siz onlari koruyup kollayacak laf söz ettirmeyeceksiniz madem size bu konuda böyle davranıyor aynısını sizde yapacaksnz herşeyi neden yiyp yutar insan bunu da anlamam işte o tepkisizlik şuan eşinde bu davranışları kendinde hak görmesine sebep oluyor
(9,626 puan) tarafından
Kusura bakma ama eşin sana düşen payda söz hakkı sahibi değil,babam bana 1 lira vermese eşim kalkipta bunun lafını kesinlikle yapmaz bende aynı şekilde yapmam çok yanlış şeyler bunlar
(7,084 puan) tarafından
Gerçekten babanın haksız olduğunu mu düşünüyorsun pardon da babamın bana vereceği paradan kocama ne onu hiç ama hiç ilgilendirmez.
(1,763 puan) tarafından
Eşin de 60 bini almış utanmıyor mu böyle davranmaya madem böyle davranıyor baban alsın geri adam ölmemiş ki sanki miras vermiş gönlünden kopmuş vermiş hepimize e şansa erkek olan da evleniyormuus ne var bir mobilyasini alıp düğününü yaptiysa babası yapmasın mi dügun erkek tarafına ait erkek yapar senin kocanın düğününü de mi baban yapsindi vermiş 60bin daha ne istiyor hayır vermese bile ona ne ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle saçmalık olmaz 
(136 puan) tarafından
Olmaz da kin tutuyor cnm
0 oy
(13,419 puan) tarafından
Benim ailemle aramdaki ilişki yalnız beni ilgilendiriyor biz ev aldık ailesinden beş kuruş destek görmedik evlenirken de öyle. Şimdi benim babam bana az vermiş ona çok vermiş eşimi zerre ilgilendirmez miras ise o para zaten şahsa özel yani eşin hak iddia edebildiği bir para bile değil.
0 oy
(418 puan) tarafından
Ben ilk oğluma doğum yaptığımda iki aile de kıskançlıktan birbirine girdi bir şekilde 3 sene içinde barıştılar ama gel gör ki eşim babamın söylediği bir kelimeyi asla unutmuyor. Küs değil ama benimle gelip gitmez, beni bırakır ta kapının önüne kadar gördüğünde selamını esirgemez ama oturup kalkmaz. Bende üstüne gitmiyorum çünkü haklı çok çekti valla babamdan. Görüştürmeme konusturmama hakkı yok öyle bir dünya yok maalesef 
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Host kendi gitmeyebilir ama sana karışamaz 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bebce eşinin küsmeye fe kıxmaya da hakkı uok para babanın hata etmış sana az vermekle ama eşinin buna karışmaya hakkı yok. Ha sen oksa sen de ksrıısırmısın bılmem ama benim eşime haksızlık yapsalar karsımam eşimin meselesi derm rşimi uyarırım sadece
0 oy
tarafından
Aileme saygısı olmayanın bana da saygısı olmaz. Sevmek zorunda değil. Bende onun ailesini sevmek zorunda değilim. Ama saygı duymak zorundayız. 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kendi gelmesin gitmesin ama senin aramana gelip gitmene karışamaz bu yüzü verme bu işin sınu boşanmaya kadar gider kim ki o kendi kıçından uydurduğu bahanelerle aileme düşman olup bana engel olacak
0 oy
(574 puan) tarafından
Benim ailemden kalan para için eşim söz hakkına bile sahip değil benim izin verdigim ölçüde karışabilir ne alaka bunun için bir de düşman olacakmış benim gözümde ezikl.ktir bu 
0 oy
(3,772 puan) tarafından
Kendi gorusmezmse gorusmesin bari sana karışmasın kendi ailesinin Hayri yok senin ailen yinede yardım etmiş sana valla. Babamın emegi kendini ilgilendirir istediğine verebilir benim emegim değil sonucda
0 oy
(4,389 puan) tarafından
eşim kim oluyor da , beni ailemle kisitlayacak=)
0 oy
(13,841 puan) tarafından
Yavas gel deseysin 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Para konusunda haksız eşin erkeğe 2 kıza 1 verilir zaten azıcık dinimizi okuyup öğrense hiç bir sorun kalmayacak 
(136 puan) tarafından
Ona 1.5 trilyon verdi bana 60 bin verdi kardeşime okul parası ayırdı eşim buna kızgın cnm
0 oy
(17,937 puan) tarafından
Valla kendisi bilir hayatı burnundan gwtirirm benim ailem ben kızarm sinirlenirim hiç kimse laf edemez hiç bişey diyemez beni o aile büyüttü bu yaşa getirdi öyle bi hakkı ona kim veriyo aynısını ailesine yaparım görür o zaman
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Çok basit kısasa kısas yaparım sılayı rahimle ilişkiyi kesmek haramdır Allahın rizasindan sonra annd baba rızası gelir bunu eşine hatırlat eşinin seni anne babanla görüsturmemek gibi bir hakki yok
0 oy
tarafından
Benimki de aynı kız annem vefat etti bırakmıyorki babama gideyim gerekçesi de babam çok soğukmus konuşmuyormus 

E sannne ama dimi 

Ama anlamıyor işte bnd çok üzülüyorum bu duruma ama elden bişe gelmiyor 
0 oy
(781 puan) tarafından
Benimde eşim öyle gidip gelmicem ailem bu hafta 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Şimdi konu ne bilmem ** ben eşimin ailesiyle eşim de benim ailem ile düşman ve konu gerekçesi ile haklı da ondan birşey demiyorum bende sıcak değilim bizimkilere bile. Yaşadığım şeylerden ötürü ama misal ben şuan annemin yanındayım her ne kadar düşman olsalar bile biz memlekette bir ev tutacağız bir düzen kuracağız eşim şehir dışında çalışıyor bekar evinde kalıyor bende gebeyim hemde tecrübe yok doğumdan 2 ay fln süre içinde ailemin yanında kalıyorum ondan sonra kendi evimize düzenimkze geçiş yapacağız benim bile ailemle aram iyi değilken eşim gitme kalma demedi çocuğumuz için biraz tecrübe edinmem için mecburuz çünkü ki eşin bizimkilerin eşime yaptıklarını dediklerini duysa senin ailenin elini ayağını öper o derece.

Kendi kavgalı olsa bile sen aileni istiyorsun seviyorsun seni kısıtlamamalı sen onun ailesi ile kavgalı olsan o gitmek ister tek de olsa kendi ailesine empati yapmalı
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sende ona aynısını yap bencil herif 
(136 puan) tarafından
Eşim diyor ki hep sana 60 verildi abilerine 1.5 trilyon verdi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 228 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Syvldc (229 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (781 puan) tarafından soruldu