0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (438 puan) tarafından
Hanımlar doğum sonrası kilolarınız gitti mi? Özellikle sezeryan sonrası göbeğiniz ne durumda? Birşey yaptınız mı?

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Özellikle sezeryan göbeği diye bisey yok bünyeyle alakalı bi durum yani sezeryanda mutlak bi göbek kalır diye bise yokki
(438 puan) tarafından
Benim ilk doğumum sezeryan sonrası kalıyor hem sarkık şekilde hemde simit gibi dediler
(9,626 puan) tarafından
2 sezeryan dogum yaptım hemde peşpeşe yaptım karnim düz duvar şuan 3.ye hamileyim
(438 puan) tarafından
Yaa maşallah ne güzel. Özellikle birşey yaptınız mı?
(9,626 puan) tarafından
Cok canim yapmadım zaten çok zayıf hamile kalmıştım doğumdan sonra bi hafta içinde bütün dogum kilolarım gitti benim normalde de vücudumda kilo olmuyo alamıyorum o yüzden göbekte kalmadı
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Valla bri benide aydınlatsın ya ilçede otryorum merkeze işm düşse hmn diyetsyendn randvu alcm rahatsız olurum bu drumdn
0 oy
tarafından
Sezeryan oldum hiç göbeğim kalmadı sezeryan göbeği diyenlere sinir oluyorum bazı ınsanlarda doğumdan kaynaklı kilo göbek kalabiliyor sezeryan yada normal doğumla alakası yok ❤️❤️
(438 puan) tarafından
Kilo verdiğiniz mi de gitti yoksa bişey yaptınız mı?
tarafından
40ım çıkmadan göbek gitti bile eski kiloma döndüm 48 e ❤️ Dar giyindim sadece
(438 puan) tarafından
Maşallah benimde 10 kilo doğum sonrası gitti ama hala fazlam var. Doğumda 18 kilo almıştım :( oğlum 4 aylık Azcık büyüsün diyet ve spora başlayacağım
tarafından
Olsun verirsin canım
(438 puan) tarafından
İnşallah yaa

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgiumt (2 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 180 göst.
0 oy
1 cevap 91 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 283 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...