0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum yatağında sallanmadan kesinlikle uyumuyor uyudugu zamanlar da cok nadir sallamaktan kollarım kopuyor anneler :(  durduğu anda da bazen uyanıyor yarim saat sallıyorum öyle uyuyor kendiliğinden sallanan besinlere bakıyorum benim oğlum biraz iri kiloları düşük o besiklerin de  bi tane ana kucağı var e bebekte kendiligindeb sallanan 60 kiloya kadar taşıyormuş kılavuzda 28 yazıyor ama açıklaması öyle sizin böyle baktığınız önerdiğiniz kendiliğinden sallanan herhangi bir alet var mıdır bana ?

4 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
Canım 28 kilo gayet iyi taşıma kapasitesi.  Benim çocuklarım da iriydi hala öyle ama kızım 3 yaşına girecek daha yeni 19 kilo . Bu yasa kadar sallayacak halin yok ya :)))
tarafından
Bu gidişle sallayacağım diye çok korkuyorum :))))) benim oğlan şimdi 6 aylık olacak 9 100 gr o ana kucağını al mi diyosun çocuk büyüyünce aparat çıkartıp koltuk olarakta kullanılıyor kullanışlı aslında devir de ekonomik devir olunca elimde patlarda kullanmazsa diye de cekiniyorum :)))
(2,593 puan) tarafından
Kiz benimkiler de 6.ayda tam 10 kilolardi:))) ben ana kucagi aldım ama çok kullanmadım . Ayrıca yürüyünce öyle sallamaya gerek kalmayacak enerjisini atacak sallama da yani isterse unuttur :)
tarafından
Ee aynılarmış ya  :) bizimde var aslında ana kucağımız  fisher in yeşil bilirsiniz anam babam :D bir yemek yerken oturturum bide iş yaparken şimdi alicam eşim alttan alttan laf atıcak elimde patliycak sen de haklısın surda ne kaldı yürümesine  ben kirilmayim diye kızmaz ama lafını da esirgemez :D bu aralar birde uykuya direnme başladı her yatağ yatırınca ağlıyor ağladığınada deyse 1 dk bile surmuyor gözlerinin kapanması ben en iyisi desteksiz uyutma videoları izleyeyim başka nasıl unutturcam
(2,593 puan) tarafından
Ben büyük konuşmadım bu konuda ama ikisini de sallamadim.  Oğluma ipten beşik yaptık yukarıya, kızım küçük olunca zarar verir diye korkumuzdan.  Ama uyuyunca yatiriyordum öyle sallamali bir hayatımız olmadı şükür
tarafından
Darısı da bana inşallah :))))
-Reklam-
0 oy
(3,635 puan) tarafından
Bence sallanan beşik alma hatta sallama kendi kendine uyumaya alıştırmaya bak büyüdükçe daha çok zorlanacaksin 
tarafından
Önerdiğiniz birşeyler var mı bu konuda peli uygulamalı olarak uygulasam :))))
(3,635 puan) tarafından
Ben dogdugjndan beri hiç sallamadim canım ilk zamanlsr yanına yatıp pis pis yapıyordum sırtını sivazlayarak sonrasında diş çıkarma falan zorlandı uykuda ninni aciyordum yanına yatıp yine sırtına masaj yaparak uyutuyordum şimdi 19 aylık olduk yanında ben uyuyana kadar bekliyorum hiç birşey yapmıyorum uyuyunca odadan çıkıyorum sallama uyku kalitesi de düşüyor alışkanlık olmuş salanmayinca bak uyanıyor uykudan hemen önce banyosunu yaptır emziriyorsan emzir mama ile besleniyorsa mama ver yanına yat ninni şöyle veya aç uyku zamanı artık de aglasada pes etme pış pıslayarak uyut
0 oy
(243 puan) tarafından
Seninle ayni durumdayom bebegkm 7 kilo allahim devamli sallamnak iatyr biraktgim an agliyo ve baska bebegim daha var ona bakmam lazm.trendyoldan sallanan eleltrikli besik aldim. Hem prize takiysun hem pilli cok rahat ettim
tarafından
Kaç kiloya kadar taşıyor ? Bilmiyorum büyüdü de artık desteksiz uykuya da geçmek istiyorum bir yandan :(
(243 puan) tarafından
Kac aylik bebeginiz benimki 2 aylik
tarafından
Aaa sizin ki çok minnoş yerimmm  bizim ki tosun  oldu 6 aylık :)))
0 oy
tarafından
Ben de aynıyım üzülme elbet geçer bu günler :( 
tarafından
Ah ah :(

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 626 göst.
0 oy
7 cevap 152 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy