0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar sizleri rahatsız etmek istemezdim ama bur konu hakkında sizlerden yardım almak istedim bizim burada 2 yıllık evli bir aile var kadın hamile herhangi  bir yardım da almıyor eşi yömiye ile çalışıyor kız çocuğu olacakmış yardım etmek isteyen var mı maddi konuda yardım istemiyorlar biz çok dedik ama kabul etmediler sadece kıyafet yardımı yapmak istiyoruz en azından kendilerini toparlayan kadar işlerini gorebilsin ne yazık ki çevremde yardım edecek pek kimse yok aklıma bu site geldi çoğu kişi ay yalan söylüyor diye düşünebilir gayet de haklılar annemizin yaşı 19 daha küçücük şimdiden Allah razı olsun hepinizden
notu ile kapatıldı: Yasak post

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kendine istiyormuşsun gibi bir his uyandı bende diğer postlarıni okuyuncada emin oldum gibi 
(10 puan) tarafından
Canım çok şükür benim durumum yerinde kendim de çalışıyorum inanıp inanmamak sizin elinizde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aile desteğe başvursun direk kaymakamlığa gitsin hemen kabul ederler ve elektirik faturasınıda öderler
tarafından
Maaşa göre veriliyor para diyelim eşi yüksek rakam alıyorsa ona göre az para veriyorlar

Nasıl kesilmiş hemen gene başvursun şikayette bulunsun temmuzda bitiyor herkesin ki eleme olacak bazıları almayacak
(10 puan) tarafından
Eşi çalışmıyor şu an yömiye işi gelir testi de yapılmış ama neymiş evinin eşyaları yeniymiş tabi yeni olacak kız 2 yıllık evli saçma sapan şeyler yüzünden kız yardım da alamıyor
tarafından
Ciddi misin bir daha başvursun hatta cimere şikayet etsin
(10 puan) tarafından
Malesef kızın eşyaları ikinci el ama temiz kullanıyor adamlar da sırf eşyalar yeni diye yardımı kesmişler
(10 puan) tarafından
Kimisi yalan söylediğimi düşünmüş sanki kendime istiyormuşum gibi gelmiş onlara çok şükür benim eşimin kendi işi var evim var neden bir başkasından yardim isteyeyim ki ben kendime ne alıyorsam gücüm yettiğince ona da alıyorum ama hersey o kadar pahalı ki tek başıma yetisemedigim için yardıma başvurdum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Devletimiz çokda güzel yardım yapıyor nasıl alacağını bilmek lazım 
0 oy
tarafından
Benim oğlum var hani giysileri pek olmaz ama atletler aynıdır hami atlet filan gönderebilirim :) emzikler var bir kere bile emmedi :D 
(10 puan) tarafından
Zaten cinsiyet önemli değil maksat işi görülebilsin
0 oy
(369 puan) tarafından

Ben yurtdisinda yaşıyorum ama şuan yaşadığım ülke dışındayım eşimin is gereği siz bana Bi kaç haftaya kadar yazarmisiniz özelden buradaki toplantıları bitince eşimin  turkiyeye gelme durumumuzda var eğer gelme durumum olursa her türlü desteği vere bilirim elimden geldiğince 

eşyalara gelince gönderemiyorum koronadan dolayı yasak gelmişti ve halen devam ediyor bu yasak yaşadığım ülkede  elbise gonderimiyoruz elden ele Bi mağaza sahibi degilsen veya elbise satan bi yer çalıştırmiyosan gonderemiyosun 

daha kendisi bebe ya annemi olacak üzüldüm gerçekten
(10 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ben sizinle tekrardan iletişime geçerim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 469 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,360 göst.
0 oy
10 cevap 218 göst.
0 oy