0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (804 puan) tarafından
Uc sene once sacimi kestim kizlar kulagimdaydi uc senedir omzuma geliyor suan  evde yaptiginiz bi tarif yada sampuan banada bi oneride bulunun yaaa

11 Cevaplar

+1 oy
(8,898 puan) tarafından
Hamile kalıp vitamin iciyosun hem hızlı uzuyo hem hiç dökülmüyo shsjsjjs
(12,617 puan) tarafından
teşekür edeeım canım daha iyiyim burnum kapali bi tek
kızımda özele gidiyordum bunu yazmiştı bu sefer devlete gidiyorum folbiol yazdı yine bundan aldım
emzirme surecinde de önermiştı kullandım
(12,617 puan) tarafından
180 aldım en son içinden iki kutu çikiyor
(7,247 puan) tarafından
Sağol canım bı fiyatları sorayım eczaneye içeriği güzelmiş baktım seninkine bundan alayım bende insallah
(12,617 puan) tarafından
şifa vitamin olsun inşallah ♥
(7,247 puan) tarafından
Amin Sağol canım sanada ♥️
-Reklam-
+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben üniversitedeykn 

Otacı markanın ısırgan otlu şampuanı ı alıp içne yarm tablet doğm kontrol hapı ezip 2 gün karanlıkta bekletip her banyoda onla yıkamştm saçlrımı cidden faydsını çk gördm hiç uzayan saçlrm uzadı hayret etmiştim 
(804 puan) tarafından
Dogum kontrol hapi ne alaka kiz:)))
(4,067 puan) tarafından
Ne blim kız bnda başkası söylemşti
0 oy
(738 puan) tarafından
Restorex bana çok etkili olmuştu . Birde Elidor yeşil saç kremi ve şampuani aynı şekilde uzamayan saçlarım bunları kullanınca aşırı uzamisti ..şuan kısa orası ayrı 
(804 puan) tarafından
Canm yesil elidor da kullandim annem soylemisti ama hic bi ise yaramadi
0 oy
(354 puan) tarafından
Hindistan Cevizi yağı kullanabilirsin
(804 puan) tarafından
Hemen uzatir mi canm ben bi iki yapip sonuc alamayinca hemen sıkılıp birakiyorum
(354 puan) tarafından
Malesef canım uzun süre düzenli kullanımda etki ediyor eskiden kullanıyordum ama önce bir düzenli uzun süre kullanman gerekiyor
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Hiçbir şey yapmıyorum :) saçlarım çok hızlı uzuyor. 9 ay önce omzumun üzerindeydi şu an belimde. Kestirmek istiyorum eşim istemiyor. Kesince de pişman ettiriyo ☺️
(804 puan) tarafından
Ayy keske bnmde oyle olsa
(2,006 puan) tarafından
Bioblas siyah sarımsaklı şampuan al canım. Dökülmesi durdu hem de içeriği temiz. Bir de bioblasın yağı ve argan yağlı kremi var. Restorexin spreyi var urban da kullanabilirsin saç çıkarıyor. Extra olarak biberiye otunu demleyip saçına sıkanlar var. Onunda çıkardığını söylüyorlar. Çam terabentin diyorlar ama çoğu kullanan kişi saçını döktüğünü ve kazık gibi yaptığını söyledi. Bir de saçını çok sık yıkama kendi yağı da besliyor cidden gerekmedikçe saçını açık bırakma ısı vurma örgü yap gitsin sana tavsiyelerim budur güzelim. İnşallah faydasını gör
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı cnm kulaniyorum.
(1,189 puan) tarafından
Yani benimkini dökülmesini önledi ztn saçlarım hemen uzuyor oda etki ediyormu onu bilmiyorum bence ediyor çünkü daha hızlı uzamaya başladı kullanımınida biraz elime alıyorum diplerine sürüyorum sonra tariyorum cnm
(804 puan) tarafından
Ustunde kaliyor mu yani hemen bnyo yapmiyorsn yani
(1,189 puan) tarafından
Duş aldiktan   sonra kullanıyorum cnm üstümde kalıyor bir dahiki duşa kadar
(804 puan) tarafından
Tamam canm tesekkur ederim
(1,189 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(696 puan) tarafından
Canım dıştan ne yaparsan yao saç sadece şımarır bakımı bıraktığın an eski haline dönüyor kan tahlili yaptır vitamin kullan saçlarını toplama ör kuru tarama doğru şampuanı kullan tamamdır birde doğru kuaför bul
(804 puan) tarafından
Aynen dogru diyorsun valla
0 oy
(489 puan) tarafından
  • En oncelik tuzlu market sampuanlarindan uzak duracaksin . Onlar sac diplerini kapatiyor haliyle hava aldirmiyor sac koklerine hava alamayan sac kokleri sacin uzamasini durdurur. Bu illa herkrste boyle olmaz uzayanin uzar bu irsi birazda. Helalles , rewox , ducray ,vichy . Bu sampuanlardan gucun hangisine yetiyor ise onu kullanman . Sacina asla sicak su ile yikama kaynar olmasin yani . Sonra saclarini her gun yikama sacin beslenmesi icin kendi yaginda kalmasi onemli . Kurutma makinasi kullanma kullaniyorsanda uzaktan kurut . Sonrasac diplerine jafta da 1 defa bakim mutlaka yapmalisin  ki beslemelisin saci ki onlarda buyusun :D:)
  • E vitamini bepanten(sac icin) evigen bu super 3 lu yu mutlaka kullanmalisin . Ben icine tatli badem yagi varsa argan yagi koyuyorum . Bunu karisimi 1 saat bekletip yikamalisin . 
  • Lavanta demle onu sac diplerine *** veya arada durulama suyu yap   
  • Yemene icmene dikkat et stres yapma ve duzenli uyu
  • Sac diplerine biotin alabilirsin hafta da 2 kere kullanabilirsin
  • Veya biotin hap olarak alabilirsin . O sana kalmis . 
(804 puan) tarafından
Ayy cok tesekur edrim ya hepsine bakicam❤
0 oy
(1,742 puan) tarafından

Dizimdeki saçı kesen ben uzaklaşır  :D

Hindistan cevizi yağı duydum ama onu sürebilirsin

(804 puan) tarafından
Benim saclarim belime kadar gelsin ben daha ne isterim ya seninde dizindeymis
(1,742 puan) tarafından
Evet ama kestimmmm :z
0 oy
(48,668 puan) tarafından
benim kendi yapısı duruyo.duruyo birden uzuyo
(804 puan) tarafından
Benm durup durup uzasa keske hic uzamiyor uc yildir bi karis uzamistir anca
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Canim benim genel olarak saçlarım canim uzayan türden ama saçlarıma bakım da yapıyorum. Orbisin şampuanların kullanıyorum. İçine cam terebentin yagi koydum. Vaktim olirsa .zyagi maskesi yapıp bı gün bekletiyorim. Artı olarak da biotin takviyesi kullanıyorum:)
(804 puan) tarafından
Zeytinyagi maskesi nasil yapiyorsn canm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 239 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 484 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sedaaylin (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 482 göst.
0 oy
8 cevap 220 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...