0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından
Kızlar bnm yuzumde benler cok buyuk kucuk gozle gorunur ve hep rahatsz olmusum Dr ama doktora gıdıp cıldıyeye silme de varms hepsinden kurtulmak ıstyrm devlet hastanesinde ben silme yapyrm mu yada ozele giden var gıttıgım gıbı o dk siler mi ucretı bilen var mı  kac seans 1 seansta bıtermı lutfen bilen yazsn

3 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Cildiye silmezki genelcerrah siliyor görümcem özelde sildirdi devleti bilmiyorum bir gidip ogren
(6,219 puan) tarafından
Ekstra bir ücret yok özelde. Muane sırasında yapıyorlar hemen
(873 puan) tarafından
Yaaaaa cıddımı sadece muane ucretını verip hemn o dk yapyrlar bılmyrdm gectn ekstra para falan verip oyle yapacaklar sanıyrm ve para bırktrmye calsyrm ve cok zor bırkmyrm sız gıttınız mı hıc
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
Ablam yıllar önce sildirmişti devette
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Geçen devlete gittim ben aldırmak için. Cildiye cerraha yönlendirdi cerraha gittim ameliyat ile alırız dedi gün verdi korktum gitmedim ameliyata. Zaten doktor çok isteksizdi ne gerek var aldırma vs dedi kocaman iz kalır dedi gitmiim diye elinden geleni yaptı yani 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 205 göst.
25 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 233 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...