0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 2. Doğumun olacak inşallah hayırlısıyla . Doğum için bı doktor bulduk bire bir konuşamadik .. süreç nasıl doğumla birlikte mi dqraltma oluyor ağrısı  sizisi olur mu  yapan var mi

4 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Daraltmaya neden gerek duydunki cnm zaten toparlaniyo geniş kalmiyoki
(7,972 puan) tarafından
Bende bir dogum yaptim ama hiç genişleme vs olmadi hemen toparlaniyo eski haline dönüyo hiç öyle bi sorun yasamadik bence hic gerek yokk
tarafından
Hm valla bilmiyorum ki bir kaç kişiye sordum eskisi gibi olmuyormuş,aksine anneme sorduğumda onun ki bekarken gibi halı gibiymis:)))
(7,972 puan) tarafından
Mesela hamileligin son haftalarinda genişleme oluyo psikolojikmen heralde boyle kalcak diye dusunuyo insan ama dogum yapinca Allah tarafindan eski haline donuyo
(758 puan) tarafından
Gerek duymuyorum aslında  doktorun asistanı söyledi doğumla beraber böyle şeylerde yapıyor diye . Güzel fikir diye dusundum
(8,384 puan) tarafından
Eski haline geri dönüyor hatta beni doğumda dikerken ebe takılmıştı eskisinden daha güzel oldu diye gülmüştük :)
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Esimede sordum doğum öncesi sonrası farklılık varmı diye .  İlk doğumda toparlandı ama  spor öğretmeni olduğum için  toparlandıgini düşünüyorum ama doğum öncesi gibi olmaz diye düşünüyorum .. eşim sen bilirsin dedi  elbet doğum yaptın bı farklılık olacak ama rahatsız edecek şekilde değil psikolojik olarakta biraz daha özgüvenli olmak isterim 
0 oy
tarafından
Özel hastanelerde güzel dikiş atıyorlar ondan genisleme olmuyor
(758 puan) tarafından
İşte bunu doğum yapar yapmaz mı yapıyorlar . Yoksa sonraya gün veriliyor mu
(6,339 puan) tarafından
Doktora bağlı işte benim doktor hadi bu kiyagimi unutma diyip estetik dikiş yapıyorum sana demişti
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Doğumda kesi atıyorlar ya. O kesiyi geri dikerken düzgün dikerlerse daraltmaya gerek olmaz bence. Ben de normal doğum yaptım öyle sıkıntım olmadı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 235 göst.
0 oy
3 cevap 255 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 127 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...