0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (4,159 puan) tarafından
Kızlar çamaşır makinem kendi kendine kapanmaya başladı fişi takılı mesela kendi kendini açıp kapatıyor fişini çekip tekrar takıyorum daha ben programı ayarlamadan hatta tuşu çevirmeden kendi kendine kapanıyor sonra bir daha açılıyor Bi daha kapanıyor çok hızlı Bi şekilde geri çevirip direk başlata basıyorum o da en fazla 15 numara elde yıkama modunda yakalayıp çalıstırıyorum ama sürekli kendini kapatmaya çalışıyor kapanma süresi 3 saniye olduğu için kapanmadan çalışmaya devam ediyor bu sene 4 sene olacak evliyim büyük ihtimal garantisi de bitti başına gelen var mı neden olmuş olabilir ki bugün servisi aradım gelme ücreti 200 TL sadece :(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka prize taksana bi belki prizin bozulmuş olabilir canm
(4,159 puan) tarafından
Bende şimdi biraz araştırdım canım dediğin gibi prizi değişin hala düzelme olmazsa ekran arkasında deterjan birikmesi olabilir açılıp temizlenmesi lazım diyorlar
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Ekranlı mi makineniz klasik olanlardan mı ekranlılarda genelde  sorun çıkıyor diyorlar içinde bi aksanı bozulmuş olabilir eğer priz sağlamsa . Başka yere takın bide Uzatma kablosuyla felan. 
(4,159 puan) tarafından
Evet canım ekranlı dokunmatik yani şimdi interntte izledim bende hem prizi değişin diyo bide çok deterjan kullanmaktan da ekran arkasında birikme olabiliyormuş ondan da oluyormuş

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 240 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
0 oy
4 cevap 95 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ftmxx (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu