0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Çamaşır makinem temiz yikamiyor kızlar camasirlari ya neden olabilir iki yıllık daha çok yeni Bosch marka

4 Cevaplar

0 oy
(2,986 puan) tarafından
İçini temşzledin mi sirkeyle temizle istersen birde altta yuvarlak vana var orayı açarsan orası da pis dolmjş olsbir
(13 puan) tarafından
Sirke karbonattarzi şeyler zarar veriyor diye okumuştum bı sıkıntı olmaz mı acaba
(2,986 puan) tarafından
Tutup dökme bçr ksba dök su koy bezle sil yani
(13 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
hep dusuk ayarda yıkıyorsundur bır 90 da boş calıstır kazak temızleme yap duzenlı makine temizleyicisi al uzerınde yazıyor ona gore kullan sonra mıs gıbı olur 
(13 puan) tarafından
Renkliler 40 beyazlar 60 da yıkıyorum bazılarında 30 da
Kazak temizleme derken bilmiyorum kusura bakmayın
(1,575 puan) tarafından
klavye hatası olmus kazan temızleme programı vardır makına da buyuk ıhtımal bır bak o ayarda calıstır kendını temizliyor makına ve bu ıslem den sonra bir kere de boş sekılde 90 da calıstır kaynar su açar makınayı
(13 puan) tarafından
Tamam deneyeceğim çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(309 puan) tarafından
Makinenin deterjan gözünü çıkar yıka alttaki vanayı aç çıkan filtreyi yıka filtrenin boslugunuda dış fırçasıyla temizle en sonda makinenin lastik içlerini temizle düzelir canim
(13 puan) tarafından
Tamam l çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(761 puan) tarafından
Canım benimki de iki yıllık hep beyaz camasirlari çamaşır suyuyla tikasamda yine de temiz çıkmıyordu iki hafta önce  çamaşır sodası aldım kullanmaya başlayınca  Dunki beyazlarima çamaşır suyum kalmamıştı öylece yıkadım ve tertemiz bembeyaz çıktı çamaşır suyuyla bile böyle beyaz olmuyordu sana tek önereceğim çamaşır sodası yeşil paketli olan beyazlara da renklilerde de kullaniyorum
(13 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 424 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gulserenaybars (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.

378,310 soru

11,323,192 cevap

34,773 kullanıcı

...