0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından

Kızlar canım ne olur sa olsun tatlı istiyor ama şerbetli bir tatlı olsa hiç yok demem yani 

Şimdi özür dilediyerek soruyorum çok utanarak yazıyorum kusuruma bakmayın adetim mayısın 15 idi 3 gün sonra bebek yapmaya başladık 

Ve öğünde çok beri yapıyoruz bugün doğurgan dönem dünde doğurgan dönemdi 

Ve biz yine biseyler yaşadık 

Şimdi 1 Haziran'da yumurtlama günü ogunde yaparız bebek değilde regl.olcam ondan mı canım tatlı istiyor birde aşırı akıntım çoğalmaya başladı 

Bu aradq yumurtlama ve doğurgan dönemlerini takip edip o günler de yapıyoruz 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şuan adet oldum bende deli gbı tatlı istiyorum eşime halka tatlı almasını söyledim akşam alıcak 
(2,369 puan) tarafından
Ay deme kız biz bebek bekliyoruz ikinciyi hayırlısı olsun ozaman
tarafından
Hayırlısı olsun
(2,369 puan) tarafından
Soalaisn canım
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Akıntının çoğalması yumurtlama döneminden kaynaklı

Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım 
(2,369 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah canım ya
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Benimde adet dönemi aşırı canim tatlı ister aserir gibi ondan olabilir
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım benimde canım ister adet olacağım zaman
Da bebek istiyoruz bekliyoruz o yüzden dedim hani adetmi olcam hayırlısı ya
(4,220 puan) tarafından
E kız zaten bebek varsa bile bu kadar çabuk asermezsin ama bazen yumurtlama günlerinde de insanin cani bişey istiyor hakkinda hayırlısı olsun kafana takma olur inşallah
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım bı nebzede olsa içim rahatladı hayırlısı diyelim
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Adet oldumu canım bişey istemiş aşırı derece ağrım oluyo 
(2,369 puan) tarafından
Canım bebek istiyorum ben canım tatlı istiyo ve adet olurken kende normalde canım tatlı istiyo
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben de adetken asiri tatli yerim normalde yuzune bakmam tuzlu severim cayin yaninda falan ama adetken aman aman tatli krizim tutuyo
(2,369 puan) tarafından
Bende adet olcam sanırım günüm yaklaşıyor bebek istiyordum ben
(1,022 puan) tarafından
Deneyin daha canim olur illa ki kafaya takma cok
(2,369 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım
0 oy
(6,849 puan) tarafından
Kuzum ikisi de olabilir benim adetim olacağı zaman hep tatlı yerim dediğin gibi akıntım da çok olur ama hamile kaldığım ay da bunlar oldu 
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım bilmiyom istemsiz üzüldüm balım ya hani bebek te düşünüyorum bı an tatlı istedi canım iki gündür tatlı istiyorum böyle şerbetli bir tatlı
Bu arada adetim geçsin günü geçerse hemen test yapacağım buraya atacağım aklımda
(6,849 puan) tarafından
Üzülme bacım bak benim halan 37 yaşında anne oldu ben evlendiğinde beri çocuk istiyodu 3uncuyu 2 sene uğraştı olmadı üstüne ben doğurdum hatta ona da üzülmüştü benim olmuyo diye 2 tane var Allah'a emanet demekki 3uncuye layık değilim diyodu 2 kere düşük yaptı erken haftalarda yok Allah benicocuga layık gormuyo diyodu taa ki ksyinbabasi yatalak kaldı halamla eniştem altını aliyolardi oyl kötüydü durumu adam bi yandan alzheimer hastasıydi eniştem yanında yatmasa gece afedersin tuvaletini yapıp duvarlara sürüyordu hatta afedersin yerken yakaladılar kaç kez öyle olunca çocuk işini unuttu halam 2 3 ayda bi ilişki oluyodu ondsn da ümitli değilim diyodu halam ve biliyo musun 6 haftalık hamile kalmış fark etmemiş şuan nur topu gibi bi oğlu var 2 aylık oldu diyo ki 2 sene kendime eziyet ettim ağlaya ağlaya doktor doktor gezdim meğer kendimi bi rahat bıraksam olcakmis diyo hiç üzülme bi tane var demekki olabiliyo çocuğunuz er ya da geç olacaktır

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 177 göst.
9 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asenaumay (1,828 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (49 puan) tarafından soruldu

378,353 soru

11,324,755 cevap

34,776 kullanıcı

...