0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
İki küçük çocuğum var eşim den sürekli onların ihtiyaçları ve kendi ihtiyaçlarım için para istemek istemiyorum kendi ekonomik özgürlüğüm olsun hemde hobi olarak yapabileceğim neler var acaba kendisi evde biseh yapıp satan varmı acaba 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İstediğin her şeyi yapalirsin iste ve odaklan sonra sabırla bekle

Satış yapmak istersen yeni açtım Trendyol da mağazam var oraya da koyabilirim yazmanız yeterli olur 
(1,248 puan) tarafından
Ayyy bnm urunlerim var koyarmsn rca etsem
tarafından
Tâbi olurum özelden yazın numara atıyım  detayları konuşalım
(564 puan) tarafından
İnstagramdan yazışsak olur mu hem oyalarida görürsünüz
tarafından
Olur tâbi minik eller Instagram
(564 puan) tarafından
Tamam canım profilinde hamile bir kadın mi var
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Elişi falan yapabiliyirsan yap sat derim amigurami oyuncaklar lif iğne oyası falan gibi şeyler
0 oy
(7,545 puan) tarafından
El becerinle alakalı elin neye yatkın ona göre örgü olur,takı olur,taş boyama olur.
0 oy
(999 puan) tarafından
Canım örgü ör bebekler için tulum vs vs Trendyoldan satışını yap 
0 oy
(994 puan) tarafından
Öncelikle neye yatkınlığınız var elinizden ne gelir el işi dikiş takı toka resim vs  onu belirleyin malesef ki şuan ki ortamda hobi bile edinmek ciddi maliyet bunlar için ayırabileceginiz bütçeniz var mı ona bakın bunlar dışında yaşadığınız ilde eve iş veren yerler varsa onu araştırabilirsiniz bazen nikah şekeri işi süsleme yada havlu temizleme nevresim katlama vs işleri olabiliyor tabi araştırmak gerekir 
0 oy
(31 puan) tarafından
Özel günler için anahtarlık falan yapabilirseniz onlar satılıyor ikinci el uygulamalarına bakın fikir edinin. Yapabilirseniz yapın videoları da var nasıl yapıldığına dair
0 oy
(1,308 puan) tarafından

image

Bu şekilde ayna tarzı şeyler çok gidiyor bunu ben yapmıştım bende düşündüm yapıp satmayı ama ikizlerim var uğraşamm diye erteledim elinden gelirse yap dolap a koy satılır azda olsa katkın olur eve

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 258 göst.
0 oy
8 cevap 199 göst.
0 oy
3 cevap 204 göst.
0 oy
10 cevap 234 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap