0 oy
60 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar geçen sene oğlumun maddi durumlardan dolayı 1 yaş doğum gününü yapamamistim çok şükür geçen gün 2 yaş doğum gününü yaptım hatıra olsun diye fotoğrafci bile tuttum benim evim biraz küçük oldugu için kaynanmda hep beraber kutladık annemle kız kardeşim bazı sebeblerden dolayi benimle yaşıyorlar oğlumun doğum gününe eşimin akrabalarıda geldi nerdeyse o hazırlığı hepsini yapana kadar canım cikti neyse işte sabahtan hepimiz oraya gittik misafirler gelene kadar ben masayı balonları ayarladim kız kardeşim küçük odaya geçti doğum günü bitene kadar hiç odadan çıkmadı kaç kere çağırmama rağmen dedim misafirlere ayıp oluyor geç içeri bari hoşgeldin dememe rağmen yok beni takmadı annem de kendi elbisesini evde unutms diye bana misafirlerin içinde yapmadığı trip kalmadı fotoğrafçı geldi hep beraber ailece fotoğraf çekiliyoruz eşimin akrabalari hep annemle kız kardeşimi çağırdı fotogfraf çekmeye inatlarina gelmediler beni hep rezil ettiler herkese karşı o anda herşeyi bozup çekip gidecektim yine dedim oğlumun doğum günüdür mahvolmasin diye sustum pardonda ben herşeyin peşinden kosamam elbiseyi unutan onlar beni rezil edenlerde onlar insanın gerçekten çok zoruna gidiyor bazen annemin beni disladigini düşünüyorum o gün oğlumun doğum gününde gerçekten sinirden ağlamamak için çok zor tuttum kendimi hep günüm mahvoldu 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım valla haklısın. Annende hem sizle kalıyor hemde sana trip mi yapiyor.

Madem elbisesi bu kdr önemli. Giyinip gitseydi.

(85 puan) tarafından
İşte gelde anlat
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay çok gıcık bir durum haklısın annenler niye öyle yapıyorlar kaynana gibi o ne daha çok seni kollanmasi gerekmezmi bizimkide biraz patavatsızdir arkasını söylediği lafları ben toplarım ama bilerek yapmaz 
(85 puan) tarafından
Evet benim annem de öyle ama bilerek yapar
tarafından
Bizimki bilmeden yapıyor uyarınca çok pişman oluyor ben hiç öyle düşünmedim diye zor bir durum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yok artik bunları yapan oz annen ve kardesinse bu zamanda kaynanalarin gorumcelerin yaptıklarını yadirgamamak lazim çok ayip etmişler cidden peki sebep neymis yani neden böyle yapmışlar konuşmadın mi
(85 puan) tarafından
Konuştum akşama kadar nasıl içimde biriktirdiysem artık eve geldiğimizde birden patladım sonrada sinirimden oturup ağladım neymiş elbisesini niye ben unutmuşum evde halbuki unutmadim çantaya koymuştum ama sonra sala..gn birisi çıkarmış koltuğa koymuş

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mucizee01. (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 253 göst.
9 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Asiiii (1,101 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...