0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (1,389 puan) tarafından
Qiiizlarrr  merhaba nasilsiniz ?

nasil tavir sergilersiniz  kaynvalidenizin arkanizdan konustugunu.ogrenseniz?

Bugun eltim soyledi kavgalilar kaynvalidemgille soz  arasi zaten seninde arkanca konusuyor dedi.aslinda aldirmiyorum brn konusacak biseyim yok ne konusacak ama illa komusacak bisey bulmussa omum gunahi zaten uzagiz bide .bide mesafeliyiz sizli bizli konusuyorum hala.neyimi konusmus bilemedim ve nasil tavir sergilerim  bilmiyorum esimde dogumumdan sonra  3 4ayligina onlara gondermek istiyor  bebek hava alir filan diye ..1aydir diretdim gitmicem diye ama yinede israr ediyor.

17 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Çok duydum hicbisey yapmadım Allah'a havale ettim bosverdim konuştu konuştu sustu
-Reklam-
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yuzune soylenmeli boyle bir durumda yok oyle arkadan konusup durması
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Acaba eltinin ara katması olabilir mi bu

çünkü eltinde görüşmüyormuş ya onlarla 

seni mi kötü ediyor Kendinden eminsin hem de canım
(1,389 puan) tarafından
Bilmiyorum  canim ya hic kimseyle isim yok hic kavga tartisma etmem hurmetdede kusur etmem esimin ailesi dahil komsulari filan gecen yaz orda kaldim herkes ovuyordu beni sakin biriyim  .yani nr konusa bilirki hakkimda  bidr zaten uzagiz evlemdigimden  1kere geldi bize o kadar. Telefonla gorusuyoruz oda nasilsin napiyorsun filan ozel sohbet etmedik hic .esimde ailesine bagli oldugu icin hep.gecinmeye cslisiyorum.eltimlede aram kotu degil sanmiyorum onunda  uyduracagini .
0 oy
(2,369 puan) tarafından
He kız ii aklıma getirdin benim kayannamda tieipli bana ne yaptisaysam nankör her işini yapıyorum ondan sanırım aşırı nazlı izabella
0 oy
tarafından
Hiç bişey bı kere uyardım huylu huyundan vaz geçmez 
(1,389 puan) tarafından
Bisey buluyorlar demek konusmaya
0 oy
(12,537 puan) tarafından
benimki konuşmaz konuşturmaz da
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Ben kaynanama en başta dedim arkamdan konuşma gel yüzüme söyle duyarsam öyle bisey yüzüne bakmam dedim bisey olduğunda direk bana söyler 
0 oy
(24 puan) tarafından
Eltinin kayınvalidenle arası bozuk diye seninde aranı bozmak için fitne sokmuş. Eğer mesafeliysen ve kendinden eminsen hiç kafana takma konuşursa konuşsun yeri geliyor bizde konuşuyoruz ama herkesin günahı boynuna. 

Ama eşini anlayamadım sonuçta doğum yapacaksın en çok eşine ihtiyacın olacak 3 4 aylığına göndermek ne demek eğer hava almak istiyorsan yaşadığın yerde çarşı pazar var çıkar alırsın yani. Gidilecekse de eşinle gider gelirsin kayınvalidene çokta ısrar ediyorsa sen kendi ailene gitmeyi teklif et bence. 
0 oy
(343 puan) tarafından
Sen bunu bunumu dedin de ikisini yuzlestir ikisinden biri yalan soylerse zaten birbirlerini yer sana gerek kalmaz ben oyle yapiyorumkim olursa olsun 
(1,389 puan) tarafından
Ahahahah oda guzelmis )))
0 oy
tarafından
Kocaninda amacı ney 3 4 ay çok uzun bir süre kendi tek başına krallığını mi ilan edecekmiş gitme hadi bir hafta iki hafta neysede kocadan 15 gün en fazla uzak kalinmali diye düşünüyorum bilimsel olarakta  açıklamasını okumuştum yıllar önce 
(1,389 puan) tarafından
Esime okutmak lazim onu kac zamandir gitmemek icin mucadele ediyorum
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Bana eltimin huylarını kızıp söyleyen kadın başkasına da beni mi söylemicek duymadım şahit olmadım ama öyle düşünüyordum hep
0 oy
(6,205 puan) tarafından
Duydum .

Ve dedim hayırdır arkamdan niye konuştun yüzüme söyle ve neden kendine göre anlatmışsın olayi diye 

Baya da sinirlenmiştim ama eşimde kızdı 

Oda artık dikkat ediyor 

Çünkü Eğer ben onun hareketlerinden rahatsız olursam yüzüne zaten söylüyorum Yani arkasından söylediğim zaman da duyduğu zaman şaşırmıyor ama o direkt bana hiç Söylemediği bir şeyi hiç belli de etmediği bir şeyi birisine söylemişti ve bu da benim kulağıma geldi ben bayağı sert çıkmıştım Ondan sonra bir daha da duymadım

Ama senin eltin doğru mu söyledi orasını bilemem 

Ben kaynanama direkt sorduğumda kim söyledi dedi boşver dedim o an ki tavrından anladık zaten söylediğini yalan olmadığını 
(1,389 puan) tarafından
Bnaa tam net  ne soyledigini demedi eltim canim ama zaten seninde lafini sagda solda ediyor filam gibisinden konustu.bi laifn oldugunda gel yuzume soyle bisey gizli kalmiyor zaten bu dunyada .
0 oy
tarafından
Görüşmeyi keserim 
0 oy
(935 puan) tarafından

Bana biri öyle dese dur bekle derim kaynanamı ararım, bak işte şu kişi yanımda,sen benim hakkımda bunları söylemişsin yüzleşin derim, yaparım valla. Ben düşüneceğime onlar düşünsün :woot:

0 oy
(4,613 puan) tarafından
** ürür kervan yürür derim.d.d
0 oy
tarafından
Konuşursa konuşur umursamam. Anca arkamdan konuşurlar dilin kemiği yok ki umrumda olmaz bunu bildikleri içinde şu ana kadar kulağıma gelmedi bu arkandan konuştu etti diye. Bırakırım kendi hallerine günaha giriyorlar sonuçta kendi günahlarında boğulsunlar. 
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Ne konuştuğuna bağlı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 622 göst.
29 Kasım 2019 Aile kategorisinde Fundakırğıl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 459 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.