0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
5 yaşında oğlum var 5 aylikta hamileyim ağrılarım var diye 1 aydır işe de gitmiyorum  kendime bakamadigim halde kaynanam fizik tedavi için gelmiş 2 haftadır kalıyor ..  ne kadar daha kalır belli değil bari kalıyorsun sinirimi bozma . Oldu 2 dir deniyorum biz yokken yatak odama giriyor .. bı kere çocuğun oyuncağını. Koydum kapının arkasına belli bı yere  yani kapıyı benden başka açan olursa oyuncak terpenecek  bugünde doktora gittik sabahtan akşam oldu şimdi geldim gitmeden 1 kiloluk krem şişesini  koydum kapının arkasına. Bı geldim baktım ta şişe nereye fırlamış belli yani açılmış kapı  ne işin olur yatak odasında ne diye girersin ne bulmayı umuyorsun . Şimdi kalkıp desem kendine vuracak. Yalancı çıkaracak birbirimize gireceğiz  . Oğluma bilerek kaç defa onun yanında söyledim yatak odası bizim özel alanımız girme dedim .. insan olsa bu laftan nasibini alır . O kadar sinirlerime dokunuyor ki yemin ederim bı kaç günü kalmış kavgasız def olsun gitsin . ( Kendi ailem olsa yine aynı tepkim mevcuttur  ailem gelse bı odadan diğerine geçmek için bile izin alırlar evde o kadar oda varken neden yatak odası . Bı dahakine kitleyip gidecem anlasin

19 Cevaplar

+1 oy
(934 puan) tarafından
Yatağın üzerine kocaman bi yazı yaz, hayırdır kaynana seslenmiyoruz diye iyice yüz buldun, ne bulmayı umuyon da ben evde yokken yatak odama giriyon diye. Nasıl olsa oğluna diyemez çünkü dese kocan diyecek ki e anne bak girmişsin işte niye giriyosun. 
(758 puan) tarafından
Okuması yokkk:))))
(934 puan) tarafından
Vardır vardır sizi kekliyodur o :)))
-Reklam-
0 oy
(344 puan) tarafından
Bastan kitleseydin bikere girdiginde niye kendine stres yapiyonki
(758 puan) tarafından
Emin olmak istedim  ama bu defa  kitleyecem ki anlasın
tarafından
Bencede kitle
0 oy
tarafından
Ya cidden ne bulmayı umuyor acaba odada yatak işte yani neyine girip bakiyosun ben evde yokkeni geçtim evdeyken bile asla girmez kaynanam şükür vallahi 
0 oy
(150 puan) tarafından
Hiç hoş bisey değil tabiki kilitle yani ne işi var senin özel odanda 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Bi sonraki gidişine kilitle canım belli anca öyle anlar yani ne kadar ayıp ben birinin yatak odası kapısı açıksa bile bakmadan geçerim mahrem özel alan diye kimi gerçekten düşüncesiz olıyor boşver 
(758 puan) tarafından
Küçük oğluma bile bile yanında diyorum yatak odasına gitme belki o anlar diye ama yok anlamiyormus demek
0 oy
(465 puan) tarafından
Maddi değeri olan bişey mi arıyor acaba yani bu denli yatak odası hastalığı olamaz
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kapıyı kilitle ayıp ya namahrem girilmemesi lazım 
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kayınvalidenin yaptıgı yanlış evet ne işi var odanızda bende kapını kilitleyerek mesajını vermiş olursun o konuda haklısın. Ama gelmesine bu kadar öfkeli olman beni rahatsız etti. Eşinin annesi sonuçta insan baş tacı eder etmeli de 
(758 puan) tarafından
Eşimin annesi zamanında içimi kararttı yuvamin yıkılmasına lohusaligimda zehir etti . Birikmislik diyelim
(758 puan) tarafından
Bide bakıma ihtiyacı olan benim kötü hamilelik geçiriyorum diye işi bıraktım
(224 puan) tarafından
Gerçekten bazen geçmiş insana yasatiklari yüzünden bir türlü isinamiyorsun kim ne derse desin herkes kendi değerini belirler
(5,406 puan) tarafından
Ayy ne tacı ya hiçbir şey haketmeyenler var benimki mesela hiç sevmem aşırı seviyesiz dedikoducu bedduaci küfürbaz. Konuşmuyorum Allah a şükür, Allah gerektirmesin de
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kayınvalidem dolap kapaklarına kadar açıyor. Eşime söylediğimde ne var bunda diyor. Yani bilmiyorum yetişme tarzı mi kültür mu ama bazılarına göre gayet normal bir durum bu. Ben de hoşlanmıyorum 
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Yok mu bir kilidi bu kapının kitle çık 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Odanı kitle canım sorarsada niye kitledin diye sn nerden biliyosun kilitli olduğun dersin
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Tam ben diyecektim.cumlenin sonunda demişin zaten bacisi kilitle diye :)) 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ya kilitle yada yatağın üzerine köy bı gecelik tanga filan birşey derse ee umduğunu bul diye koydum dersin ki belki dolaplarında bakıyordur 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Normalde öyle.bi şey yapmam ama israrla giriyorsa kitler giderim direk
0 oy
(997 puan) tarafından
Benim kaynanam hayatta girmez hatta bir keresind birşey alınacaktı da anne odadan alsana dedim girmem kızım sen ver dedi. Evin yedek anahtarları var mesela. Ben evde yoksam kapıda gelmemi bekler hayatta eve girmez 
0 oy
tarafından
Bacım geçen buna benzer bir post açtım bazılaeı beni linçledi ama çok saçma bir şey yatak odası özel alandır ya izinsiz girilmez 
0 oy
tarafından
Benimkide girer başka yer yokmuş gibi yatağımın üstüne uzanirdi bu oda serin ferah oluyor derdi..bende bilerek ic çamaşırimi yatağın üstüne koydum benim odam tek ben görürüm diye rahat davrandım unutmuşum dedim dahada girmedi 
0 oy
(592 puan) tarafından

Bizimki yatak odamizdan çıkmıyor gelip oturuyor tv falan izliyor şuan aramız yok kavgaliyiz o yüzden gelmiyor :P

0 oy
(1,457 puan) tarafından
Kitle bencede yatakodasinin evin haneyi saadetir evin en özel alanıdır ki kendi cocuklarimiza bile kucuk yaşta bunu anlatıyoruz bu kadin hic bisey görmemis gündüz sen evdeyken kapını açık birak kendi geceligini yada ic camasirini görunen bi yere koy belki görür utanır girmez benimde kaynanam bana gelince yatakodama goroyodu en sinir oldugum sey geceligimi koydum yatagin üzerine bidha girmedi :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 295 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,337 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Jskslwmsklals (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
11 saat önce Aile kategorisinde Yusraaa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 516 göst.