0 oy
120 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar yarın akşam misafir gelecek yemekten sonra çaya. Çalışıyorum da yarın işe gidicem. Bu akşamdan pratik ne yapabilirim ya da yarın işten gelince yapabileceğim pratik menüler var mı aklınızda 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Patates salatası 

Börek hazırla buzdolabına koy atarsın sonra fırına 

Tavuk göğüsü tatlısı çok kolay 
(1,270 puan) tarafından
Çok sağol canım
-Reklam-
0 oy
(4,599 puan) tarafından
arpa sehriye salatasi yap tum malzemelerini hazirla dolaba at yarin soslar sercis edersin muhallebi turu bisey yap simdiden onu da buz dolabina at tuzlu kurabiye bide eger zorlanmazsan milfoy al kasar rendele onu da yarın yaparsin :)
0 oy
(1,987 puan) tarafından
Geçen eşimin halası ve eniştesi gelmişti. Koca bir borcamda ağlayan pasta yaptım hem hafifti hem de çok lezzetliydi. Yanına patates salatası sarma bir de kurabiye yaptım börek de olabilir. Mercimek köftesi falan bayağı pratik. Makarna salatası aklıma gelenler bunlar canım. Aynı zamanda yalancı profiterol var cuplarda yapıp servis edebilirsin yapım ve malzeme açısından da pratik. Şimdiden kolay gelsin ve afiyet olsun :)
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Akşam kek yap fanusa koy,börek sar dolaba at gelince hemen pişirirsin bide havuç tarator yap yeter zaten yemekten sonra geleceklermiş.
0 oy
(936 puan) tarafından
A101 de rulo börek var ondan al, kedidili pasta yap şimdi, bide hazır şeyler al ya aman boşver :D
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ben genelde yemekten sonra gelene once cay sonrada meyve cerez koyarim en sonda kahve
0 oy
(13,891 puan) tarafından
İnternet'e var sodali börek güzel oluyor çıtır çıtır yapabilirsin yanına sarma kurabiye .patates yada makarna salatası bird3 tatlı 
(1,270 puan) tarafından
Kizzz bunlar pratik mı ya sarma diyo :)) sağol cnm yine de

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Panikanne (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 156 göst.
26 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aslıs (13,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 206 göst.
0 oy
5 cevap 125 göst.
13 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Seherl (533 puan) tarafından soruldu

377,903 soru

11,310,948 cevap

34,744 kullanıcı

...