0 oy
538 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Benimki 11 aylık 6 şehir gezdi bunların dışında 5 defa da Antalya'ya gidip geldik şimdi eşim tekrar gitmek istiyor tatil için ama yol beni çok korkutuyor arabayla sanki büyükçe daha zor yolculuk birkaç aydır gidemez oldum biryere 

46 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yatak odası oturma odası mutfak salon tuvalet banyo arada balkon iyi oluyor nefes alıyorum :):(( gülsemmi ağlasam mı bilemedim
tarafından
Günlük hiç cikmiyor musun en azından bir parka
(209 puan) tarafından
Mervelifnas tam benim gezdiğim yerleri saymış benimki bı fazla var ama inegimede bakıyorum
tarafından
Kiz ineğin mi var oh mis
(209 puan) tarafından
He var canım bide yavrusu var bugün dedim bı dışarı bağlayalım hoplazin zıplasin enerjisini atsın zar zor zaptettik
(774 puan) tarafından
Yaaaaa adafagsgsg bu aklımdaki yorum valla aynen öyleyiz bizde :)
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Maşallah valla ben iki bebeyle 2 saat uzaklıkta suşi yemeye bile gidemedim sen bide tatile gidiyorsun :getlost:

tarafından
Bende kızımı uyuttum mutfağa gitmek için direniyorum sanırım:D
(6,516 puan) tarafından
Nereye kadar direncen bacım illaki o bulaşık yıkancak sjsjsj
tarafından
Yok kız bulaşık yok da benim cadi mama sandalyesinden biseyler dökmüş:)
(6,516 puan) tarafından
Haaa aman onda ne var kız 5 dk lik is kalk erinme ◉⁠‿⁠◉
tarafından
Kalktım kalktım yaptım şimdi doğru yatağa :D dinleneyim biraz canım kocam yemeğini kendisi haizrlar nasilsa
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Trabzon Edirne Ankara  o kadar  evet zorlaşıyor artık araçta sakın duramiyorlar. En iyisi uçakta gitmek gittiginyerde araç kiralamak
(1,737 puan) tarafından
Haklısın canım . Pahalı artık. Ben genelde memlekete yazın giderken bu şekilde yapıyorum otel derdi yok tabi uçakla gidip araç kiraliyoruz
tarafından
Benimde memleketim Antalya ama ailem merkezde eşim kaşa gitmek istiyor mecbur araç lazım :)
(1,737 puan) tarafından
Memleketten yana şanslısın canım. Ben oralara hiç gitmedim daha . 2 amcamda orda aslında ama hiç gitmedim
tarafından
Gidip gör bence mutlaka canım memleketim kokusu bile başka ben nerden gelin geldim şu Antebe bilmiyorum ki
(1,737 puan) tarafından
Aşkın gözü kördür derler. :)Bende İstanbul'dayim
0 oy
tarafından
Valla balayı dışında gitmedim hemende hamile kaldım çünkü ve coiciklsrla olmadı belki birkaç sene sonra olabilir. Sadece Ankara Kırıkkale arasi annemlere gider gelirim o kadar
tarafından
Canım bende balayından sonra hamileymisim ama küçükken daha çok gezdik sanki
0 oy
(2,224 puan) tarafından
İzmirdeyim istanbul bursa ankara afyon Aydın Manisa Muğla buralara gittim kızım şu an 16 aylık 
tarafından
Sende gezmissin yine
(2,224 puan) tarafından
Evet canım eşim gezmeyi gezdirmeyi seviyor bir de benim ailem İstanbul'da eşimin ailesi Ankara'da yaşıyor biz de izmirdeyiz mecburuz yani
tarafından
Aile uzak olunca mecbur benimkiler de Antalya'da tatil niyetine gidip geliyoruz
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Şu yaşıma kadar sadece eskişehir ve bursayı bileceği gördüm başka yeri görmedim
tarafından
Hadi ya inşallah gezme fırsatı bulursun canım ben bekarken de çok gezmistim çocukla anca bu kadar
(7,358 puan) tarafından
Canım bizim durumuz çok ıyı diyildi bekarken şimdide okadar zengin diyilim askeri ücretle geciniyoz yapacak bişey yok kısmet kaderim buymuş benim
tarafından
Olsun sağlıklı huzurlu ol da onlar da olur
0 oy
(961 puan) tarafından
Ülke degistirdim 
tarafından
Maşallah nereye gittin
(961 puan) tarafından
Turkiyeden almanyaya bebeklerim 10 aylikken hem de biri kolik ve surekli agliyorken ve araba yolculugu ile 5 gunde gelmistik
tarafından
Oyy kız nasıl dayandın 5 gün
(961 puan) tarafından
Bir allah bi ben biliyorum temmuuzda yine yolculuk yapicaz şimdiden agliyorum nasil olucak diye
tarafından
Allah yardımcın olsun canım vallahi
0 oy
(6,954 puan) tarafından
Üç şehir gezdik biz.
tarafından
Olsun yinede gezmissin
0 oy
(967 puan) tarafından
Kızım benim de 11 aylık Sinop Ankara Bolu çanakkale gezdik daha da gezicektik de eşim işe başladı benim doğuma saklıyor izni :) darısı seneye yazın evde durmayiz büyük ihtimal 
(967 puan) tarafından
Eşim gece yolculuğunu çok seviyor keza bende öyle çocuk olmasa eve hiç gelmeyiz belkide :))
tarafından
Gece rahat oluyor bebek de uyuyunca benimki de gezmeyi çok sever antepdeyiz sadece yemek yiyip gelmek için marasa Urfa'ya gittiğimiz olur öyle aceleci aniden eser aklına
(967 puan) tarafından
Bizde film izliyorduk gece 12 1 mi ne Ankara Kızılay'ı gösteriyordu işte ben buralarda gezdim vs diye anlatıyordu eşim bende hiç gitmedim vs dedim haydi goturim seni dedi bu saatte mi dedim evet dedi kaynım da orada hemşire hem onun yanına gideriz dedi Ankara dedik geze geze heryeri gezdik :)
tarafından
Ya bazen plansız yaşamak da güzel gercektn:)
(967 puan) tarafından
Aynen ya insan bı gezince yolculuk yapınca sürekli yapasi geliyor
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Şehir sayılır mi bilmem  bir çok kere   ev  çarşı pazar gitmiş tık :woot:

tarafından
Yaa :D neyseki yan komsu değilmiş
(6,919 puan) tarafından
Aa bak unuttum arada oda oluyor  sonuçta  otobüse biniyom dimi
tarafından
Allah iyiliğini versin ya haftada 2 defa kaynanama gittiğimi sayarsak ben gezginciyim o zaman :D
(6,919 puan) tarafından
Hahaha    ooo çok gezıyon sen az  otur
tarafından
He vala babam da öyle diyor :D az kıçın yer görsün diyo bazen
0 oy
(13,806 puan) tarafından
5 şehir 1 ülke. 
tarafından
Maşallah maşallah hangi ülkeye gittin
(13,806 puan) tarafından
Almanya canim. 3 kere gittik kizimla.
tarafından
Maslalah eşimin teyzesi davet ediyor ama ben kızım epey büyümeden gitmem sanırım yol yinede 3 buçuk saat sürüyor uçakla
(13,806 puan) tarafından
1.5 yaşindayken 2 yaşindayken ve 3 yaşindayken gittik. Bizi sadece 2 yaşinda gitmemiz aşiri zorladi. Artik alişti uçak yolculuğuna sorun çikarmiyor. Davet eden varsa git bence iyi oluyor.
tarafından
Uçakta hiç sorun olmuyor seviyor sadece uyuduğu zaman uyanmak istemeyip ağlıyor hep inerken evet var eşimin halası teyzesi akrabalari Almanya'da
0 oy
(657 puan) tarafından
Kızım 1.5 yaşında bodrum Eskişehir Adapazarı yapabildik sadece 
tarafından
Olsun canım devamı gelir
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende 6 7 şehir gezdim 
tarafından
Ne güzel
(1,937 puan) tarafından
Evet bir Karadeniz turu da istiyorum da nasip
tarafından
Onu bende istiyorum 2 buçuk falan olsunda
(1,937 puan) tarafından
Nasip artık
0 oy
(969 puan) tarafından
13 aylik o zamana 15 aylik olsa yazin memlekete gitmek istiyorum 2 saatlik yol ama nasil gidecem kara kara dusunuyorum siz nasil gidiyorsunuz ya ben ne arabada ne bebek arabasinda ne otobuste durduramiyorum
tarafından
Benimki daha küçükken arabada hiç sorun olmuyordu şimdi uçakla da çok rahat ama şuan arabada nasıl olur bilmiyorum açıkçası gece olursa uyur
(969 puan) tarafından
Artik uyku zamanina denk getirecem bende belki uyur :)
tarafından
Gece rahat iluyor canım eğer uyuyorsa
(969 puan) tarafından
Sallayarak uyutuyorum hic denemedim uzun yolu benim icinde deneyim olacak :)
tarafından
Ayy sallayaraksa işin zor benimki 5 aylıkken sallanıyordu beşikte otobanda durup çarşafta sallamistik eşimle :D
0 oy
(1,733 puan) tarafından
3 ülke 15 şehir gezdik sanırım 
tarafından
Maşallah maşallah
0 oy
(13,889 puan) tarafından
0 canm maalesef.               
tarafından
Aaa uzuldum :(
0 oy
tarafından
Kızım 3 yaş olacak 5 kere Erzurum Hatay arası gittik geldik güzergahta ki şehirleri gezerek gittik onun dışında Rize Ağrı Trabzon ve İzmir e gittik canım 
tarafından
Rize yi bende çok istiyorum ya
0 oy
(1 puan) tarafından
2ay oldu taşinðim
tarafından
Hayırlı olsun canım
0 oy
tarafından
Bizde her tatile çıkışımızda rota belirleriz şehir şehir gezerek dolaşırız. En son geçen bayram gittik arabayla şehir şehir dolaşıp akşam olduğunda bulunduğumuz şehir de konakladık. 11 aylık olcak kızımda 6 şehir gezdi bakalım kurban da yine gidicez henüz rota belirlemedik bir taraf Karadeniz diyor bir taraf Ege tarafı diyor. 
tarafından
Sende benimle aynısın bizde bu yıl eşim tekrar gitmek istiyor ama bakalım bizde öyle yapıyoruz mesela antepden çıkınca gidip Mersin'de kalıyoruz otelde dinleniyoruz çocuk da sıkılmış olmuyor ordan geciyieuz Antalya'ya
tarafından
Aynen. Şehir şehir gezmek en iyisi. Birden fazla yer görüyorsun.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
4 ulke ( ırak , türkiye, isveç, norveç ) sehir sayamıyacagım 10 dan fazladır
tarafından
Masallah kız

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 809 göst.
30 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Bengii (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 247 göst.
4 Ocak 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu