0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (395 puan) tarafından
Ben bır turlu becerwmıyorum diğer burundan cıkmıyor sırınga ıle mı yapıyorsunuz nasıl yapabılıyorsunuz

4 Cevaplar

0 oy
(6,217 puan) tarafından
Hafif caprazdan basman gerekiyornsonra cekiyormusun illa çıkmak zorunda degl
(395 puan) tarafından
Ama diğer burundan cıkıyor yapanlar hep ben okyanus suyu ıle temızlıyorum suan onu da hep yutuypr
(6,217 puan) tarafından
Kafasını yan cevirmiyormusun
(395 puan) tarafından
Yok dık tutuyorum kafasını
-Reklam-
0 oy
(1,205 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Enjektörün ucuna takılan aplikatörden aldım silikon yuvarlak bişey  buruna tam oturuyor kenarlardan sızmıyor  , hafif çapraz yapıyorum , diger taraftan herşey çıkıyor ama onada bazı doktorlar zararlı demeye başladı huzursuz ettiler beni, kimi doktor yap diyor kimisi yapma diyor 
(2,703 puan) tarafından
Nereden aldın canım? Ben de arıyordum ondan.
(1,205 puan) tarafından
Dolap uygulamasından aldım canım , burun yıkama enjektörü yaz çıkar
(2,703 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim:)
(1,205 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(7,408 puan) tarafından
Ben siringa ve serumla yapıyorum oyle cikiyor diger taraftan canim 
(395 puan) tarafından
Pekı yan mı tutmalıyız ben okyanus suyu varya burun acıcılar onunla cok sıkıyorım bazen yınede cıkmıyor dıger burundan. Acana az mı gıdıyor sıvı. Sırıngada dahamı cok gıdrr bırde agzını acık mı tutmalıyız
(7,408 puan) tarafından
Canim senin bebeğin buyukmus bi videoda gormustum 2 yasindan sonrq oturken yapabilir siniz diye. Benim pglum kucuk yatarak yapiyoruz. Bi doktor var osman gönülal diye onun burun temizleme videosu diye aratırsan youtube da ben ona bakip yaptim cok faydasini  gordum. Bu okyanus suyu nu bend3 buyuk kızıma kullanmistim hic birinden sıkıp digerinden çıktığını bilmiyorum. Muhtelemen yapamadim ne kadar sıktığımi farketmekdigim icin. Oglumada direk siringayla basladim daha cok etkisini gordum
(395 puan) tarafından
Tamam bende denıcem canım kızımı önce alıstırmam gerekıyor
0 oy
(446 puan) tarafından
Bebegin kac aylık ya da kac yasında kac cc su sıkıyorsun bunlar önemli detaylar. Bir de sıkarken bebegini dik tut ne tarafa sıkıyorsan kafasını o tarafa yan tutup başını öne eğerek yap. Şırınganın ucunu da burun duvarına doğru sık o sekilde yapıyorum ben bi sorun yaşamadım bu zamana kadar 
(395 puan) tarafından
35 aylık canım hıc denemedım. Zaten inat yapıyor yaptırmıyorda oyle basarabılırsem denıcem. Basını ne tarafa sıkıyorsam o tarafamı yan tutcam
(446 puan) tarafından
Evet mesela sag tarafa sıkacaksan sağ tarafa yan yatır öne eğip sık. Farklı sekillerde yapanlarda var ben en rahat bu sekilde yapıyorum. Senin cocuk büyükmüş biraz benim kızım şu an 7 aylık 2. Aydan beri tıkandıkca yapıyoruz minicik bedeniyle nasıl direniyor zorluyor bizi. Insallah seninki kolayca yaptırır
(395 puan) tarafından
Benım kızda cok ınat canım ciiğerlerine indiği için mecburen yapıcam bı sekılde . Umarım becerebılırız. Cok tesekkur ederım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 179 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 471 göst.
0 oy
24 cevap 805 göst.

378,823 soru

11,339,179 cevap

34,803 kullanıcı

...