0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (3,457 puan) tarafından
Kızlar oglum 13 aylik oldu ona neler ogretebilirim nasil etkinlikler yapmalıyim

5 Cevaplar

0 oy
(8,467 puan) tarafından
Hiç bişey yani benimki daha 11 aylık ama totosu da kurt var sanki dur durak yok anca beraber oyun oynuyoruz ayak saymaca falan şarkılar söyleyince mutlu oluyor benim yaptıklarımı yapmaya çalışıyor daha ötesi yok canım 
(3,457 puan) tarafından
Acaba  birseyler yapip ogretebilir miyim dedimde benimki de cok cabuk sıkiliyor direk kaciyor oyuncaklarini bile 5 10 dakka oynar sonra sıkılir nerde cekmece dolap var onu kurcalamaya gider
(8,467 puan) tarafından
Malasef oyle oyuncak yüzüne bakmaz zaten nerede tava leğen oklava benim kız orada:)
(3,457 puan) tarafından
Aynen bosuna oyuncak almisiz evdeki aletleri versek daha iyiymis :)
-Reklam-
0 oy
(9,041 puan) tarafından
Etkinlik yapmak zor ben genelde şarkı söylüyorum çocuk şarkıları ****** sesleri taklit ediyorum ağzım nerde ağzım burda burnum nerde işte burda falan filan diye onun dikkatini çekecek şekilde bişeyler yapıyorum. Zaten genellikle abisi ile oynuyor fildir fildir ev gezip dağıtıyor 
(3,457 puan) tarafından
Tesekkurler canım acaba birseyler yapabilir miyiz dedim de daha erkenmiş
(9,041 puan) tarafından
Onu eğlendirebilirsin en fazla. Mesela şarkıyla ağız burun gibi kavramları ogretebilirsin söyleyemese de ağzının yerini bilir çok tatlı oluyo burnun nerde diyince o minik parmakla minik burnu göstermesi
(3,457 puan) tarafından
Tesekkurler canım
0 oy
(12,753 puan) tarafından
genelde kendı oynuyor oyuncaklarıyla

büyük ten küçüğe dızıyorum nesnelerı bozmak hoşuna gidiyor

top yuvarlatıyoruz karşılıklı oturup

sepete sepetten yere boşaltıyoruz oyuncaklarını

tam yuruyemıyor iki uç adım atıyor masanın ustunden telefonumu getır diyorum sıralaya sıralaya getiriyor mutlu oluyor 12 aylık
(3,457 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım
0 oy
tarafından
Ben şuan topla falan oynatarak al ver git gel gibi şeyleri tekrar ettiriyorum bide renkli topları var kırmızı yeşil sarı renkleri tekrar edince artık kırmızı ver diyorum ayırt edip verebiliyor bide ****** seslerine çok duyarlı kediler köpekler diyince hav demeye başlıyor saanirim simdiklik ancak bu kadar 11 aylık benimde kizim
(3,457 puan) tarafından
Tesekkur ederim canım

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 491 göst.
2 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
16 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Citipiti (2,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu

381,963 soru

11,435,599 cevap

35,003 kullanıcı

...