0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
Leslie ye basladim ama yaninda baska birsey yapiyim mi etkisi daha iyi olmasi icin hic diyet yapmadim ne yapacagimi da bilmiyorum

11 Cevaplar

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Kimse yok mu kizlar ya
-Reklam-
0 oy
(72 puan) tarafından
Günde 2buçyk 3litre su ekmek şeker tatlı vs yok makarna pilav yok 45dk leslie 2haftada 4kilo verdim tabi diyetisyenimin verdiği listeyi uygulayarak oldu bu 45dk yürüyüş verdi bebekle yürüyemediğimden leslie yaptım emziriyorsanız kafanıza göre diyet yapmamanızı öneririm
(1,170 puan) tarafından
Yok yeni kestim o yuzden zayiflamam lazim artik emdigi icin yeterince kilo aldm zaten
0 oy
(10,091 puan) tarafından

Yaninda yemenede dikkat etmen lazim tabi kiz. Sadece leslie ile olurmu :D

(1,170 puan) tarafından
1.59 canim boyum bebegim de 1 bucuk ay falan oldu emmeyi birakali
(10,091 puan) tarafından
Ayni boyumuz bende 1.57yim. Canim bebeginde emmiyomus sana tavsiyem dediklerimi kes tamamen. Bol su ic leslie yap 30 dakikalik programlari var gun icindede bebeginle disari cik hareket et terle bol bol. Aksam 7den sonra bisey yeme ve yataga ac gir :) yataga ac girince sabah vermis olarak kalkiyosun ve insan bi motive oluyo :)
(1,170 puan) tarafından
Ay insallah canim ya bu sefer gercekten yapmayi kafama koydum gibi birsey cunku esimde rahatsiz kilomdan ve onu gectim kendim cok rahatsizim bir kiyafet alacagim 2xl almak ve giymek zoruma gidiyor m giyen ben 2 xl ne demek diyorum hatta hamileyken aldigim tişört o zaman bolken simdi tam oluyor kendimden tiksinecegim sanki o derece oldum birsey alasim gelmiyor artik
(10,091 puan) tarafından
Ben hicbirsey almadim kendime :) dedimki ben bu kiloyu vermeden hamilelik kilosunu birsey almicam sonra kendimi odullendiricem :)
(1,170 puan) tarafından
Valla mantikli olani yapmışsın benim kaynanagile gittigim icin pek mumkun olmuyor gibi o yuzden mecbur almak zorunda kaldim ya ama gezmek icin almadim
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Sıkı diyet yapıyordum bir de leslie bana az yapmışım gibi geliyordu bir program indirmiştim leslieden sonra telefondan o programın yönlendirmesiyle spor yapıyordum 
(1,170 puan) tarafından
Eee neler yaptin canim aslinda benim ona ihtiyacim var ne yapacagimi ne yiyip ne yemiyecegimi bilmiyorum
(1,600 puan) tarafından
Örneğin sabah 1 dilim tam buğday ekmeği, haşlanmış yumurta, biraz peynir, 5 zeytin bol bol yeşillik. Birkaç saat sonra şekersiz Türk kahvesi. Öğlen bir porsiyon sebze yemeği. Öğle ile akşam arasında bir avuç kavrulmamış kuruyemiş ya da meyve ile sade kefir. Akşam da 3 yemek kaşığı yaptığın yemek, 1 dilim tam buğday ekmeği ayran veya yoğurt ve bol salata
(1,170 puan) tarafından
Anladim canim yapacagim insallah azaltacagim yemeyi artik cok rahatsiz olmaya basladim bu kilolarimdan ya ben genelde hep 2 ogun besleniyorum sabahlari uykudan kalk cocugun kahvaltisini yaptirdiktan sonra kendim yiyorum oda 12 yada 13 ü buluyor aksam da bi yemek yapiyim o zman ekmeksiz yiyim peki leslie ve programi gunde 1 kere mi yapmıştın
(1,600 puan) tarafından
Evet günde bir kez yapıyordum ve arada vücudumu yıpratmamak adına ara veriyordum mesela haftanın 4 günü yapıyorsam 3 gün yapmıyordum ama aralıklı tabi
0 oy
(465 puan) tarafından
Aralıklı oruç yapabilirsin 
(1,170 puan) tarafından
Onu da yapmaya calisacagim ama ne yiyip ne yemeyecegimi bi bilemiyorum ki mesela oruc saati bitti ne yiycem ne kadar oruc baslangicina kadar neler yiyebilirim falan bi detayli anlatim falan da bulamadim
(465 puan) tarafından
Motivasyon olsun sana
(1,170 puan) tarafından
Tesekkurler canim ama ben facebook kullanmiyorum malesef
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Hamur işleri makarna kızartma tatlıdan uzak dur abur cubur yeme günde 45 dk Leslie yap incecik olursun 
(1,170 puan) tarafından
Ay insallah canim ya baska yapmam gereken tavsiye edebilecegin birsey var mi
0 oy
(2,363 puan) tarafından
ben leslie yapıyorum canım ama ne bilim faydası yok gibi ya zaten yabancida konuşuyo ne dediğinide anlamıyorum 15 dakikada her hareketi yapıyor faydalımı faydasizmi bilmiyorum 
(9,023 puan) tarafından
İngilizceden sıkılırsan Zeynep Şensoy evde yürüyüş videolari var aynı Leslie gibi ama Türkçe versiyonu en azından ne dediğini anlıyorsun. Ben ilk doğumdan sonra 16 kilo verirken Leslie ve bu Zeynep Şensoy un videolarıni çok yaptım etkisi baya baya var. Tâbi vaktin imkanın varsa cik parkta sokakta yürü
(1,170 puan) tarafından
Cocukla o pek mumkun olmuyot canim ancak evde ne yapabilirsem artik peki nasil beslendin bir diyet falan yaptin mi
(832 puan) tarafından
Az diyetle 1 ayda baya faydası olmuştu bacaklarım incelmisti dışarı çıkınca da az yürüyüş yapardım bnce olur yab gelip yatmaktan iyidir
(1,170 puan) tarafından
Aynen oyle baya kafama taktim artik bu kiloları ya giydigimden zevk almaz oldum bekarken ne guzeldim simdi 2 xl aliyorum tişörtu falan cok garibime gidiyor sanki annemin kiyafetlerini giyiyormuş gibi hissediyorum buda artik beni cok rahatsix etmeye basladi kendimi begenemiyorum artik 30 kilo fazlam var hepsini veremesem bile az birsey bile versem o kâr
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Cidden Leslie ile nasıl yaliyirsunuz ya ben dayanamadım çok sıkıcı geldi bana :)
(1,102 puan) tarafından
İp atlamakla Leslie videoları aynı şey canim. Kardiyo. Yağ yakımını destekliyor. Evet alıştıktan sonra basit geliyor. Sen yoruluyorsa doğru yoldasin. Ben sana YouTube kanalından 'squatgirl' oneriririm. Bı çok videosu var. Aynı Leslie gibi yürüyüş yağ yakma videoları var. Seviyeye göre program oluşturup yapabilirsin. Aynı zamanda da yediklerine dikkat etmelisin
(1,170 puan) tarafından
Tesekkurler canim bakacağım peki Yeme konusunda tavsiyelerin varmi peki
(1,102 puan) tarafından
Ben hicbi zaman hiç bı yiyecekten kısmadim. Çünkü haystimin sonuna kadar ekmek yemeden ve ya pilav yemeden duramam. Çünkü çok seviyorum. Misal ekmeği kahvaltıda tüket. Yeşillik olsun kahvaltıda. Marul maydoniz. Ne seviyorsan. Tatlı yemek istediğinde yine ye. Atıyorum canin cikolatami istedi. Ye cikolatini bı sonraki günde bunu dengele. Akşam yemeklerinde yine aynı durum geçerli. Herşeyden yiyordum. Pilavı veya makarnayı dolu odlu bı tabak yerine daha az posriyonda tuketmeni oneriririm. Salata olsun yemeğin yanında. Salatayı yeyince diğerlerine yer kalmıyor zaten. Ara öğünlerde meyve ve ya kuruyemiş tuketmeni oneriririm. Bu sekil canimm
(1,170 puan) tarafından
Ya sanirim benim azaltmam lazim canim ya ben senin dedigin gibi beslensem de bi faydasi olmuyor kilom sanki sabitlenmiş gibi bir asagi inmiyor o yuzden azaltirsam daha iyi olacak gibi dusunuyorum
(1,102 puan) tarafından
İşte herşeyden yiceksin ama az az yiceksin canim
0 oy
(253 puan) tarafından
21 gün şekersiz diyet diye bir şey var onu araştır ve yap. 21. günden sonra kendindeki hafifliği göreceksin. kilo veriyorsun ama yağdan veriyorsun o yüzden verdiğin kilo çok belli oluyor şekersiz diyette. 

-hamur işi 

-abur cubur

-gazlı içecek, rafine şeker, paketli gıdalar YASAK!

-2,5 litre su tüket hergün.

-lesslie ye devam et 1 ay

-ip atla

1 ay sonra değişimi göreceksin.
(1,170 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim bi bakiyim off valla ne zormus bu isler insallah başarabilirim cok istiyorum artik leslie ve ip atlamayi gunde bir kere mi yapmistin canim bide dk sinin bir onemi varmi
(253 puan) tarafından
ipi hergün yapmıştım sporu haftada 3-4 şeklinde yapmıştım kendimi yormadan. yürüyüşün de çok faydası var. her yerden vermek istiyorsan yürüyüşü de ekle diyet listene
(1,170 puan) tarafından
Kuzum yuruyus yapamıyorum kucuk cocugum var o yuzden disarida yuruyus pek olmuyor ama evde yapabilecegim sporlar ancak yapabilirim
0 oy
(1,888 puan) tarafından
Diyetisyene gidince ben sonrasında hep çok kilo aldım canım bana yaramıyor diyet yapmak kendimce uyguladığım bir şey var onu söyleyim sana tabi  altını çiziyprum bu bana iyi geliyor sana gelmeyebilir canım. Ben sabah her şeyi yiyordum inan akşam mesela tatlı var onu sabah yiyordum atıyorum saat 11e kadar kahvaltı ediyorsam o süre zarfında karnımı güzelce doyururdum sonra akşam yemeğine kadar bir şey yemezdim kahve, çay harici. Akşam da çok hafif yerdim bir kase yoğurt, salata tarzında ya da sadece bir kase çorba yani yatağa hafif aç giriyordum öyle verdiğim kilolar geri dönmedi benim için daha iyi. 
(1,170 puan) tarafından
Sagol canim bende 2 ogun besleniyorum hep dun gece de biraz ben ac yatar gibi oldum geceleri en erken 2 de yatiyorum cocuk uyumuyor o yuzden aksam en gec 8 veya 9a kadar birsey yiyip sonra sadece cay ve su ictim dun ilk gunumdu bugun ne yapacagim bakalim
(1,888 puan) tarafından
Yaparsın canım merak etme ben de yeniden bailadım diyete kızım 11 aylık oldu çok az emiyor inşallah başarırım 10 kilo fazlam var
(1,170 puan) tarafından
Basarirsin canim ya emzirirken baslamadigima cok pismanim belki bu kadar fazlam olmazdi sen ipin ucunu baştan tut bari
(1,888 puan) tarafından
ben de emzirirken yapamadım canım tutamadım iştahımı
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Cnm ben emziriyorum. Cok fazla diyet yapamiyorum acikcasi. Ama dikmat ediyorum. Fazla yagli yememeye calisiyorum mesela. Kizartma ekmek daha az tuketiyorum. Bi de kizimdan vakit buldukca hafta da en fazla 3-4 gun leslie yapiyorum. 1 ayda 3-4 kilo verdim. Cok fazlam yok. Bi 7 kilo daha versem yeter. Ona da 2 ayim var. Kardesimin dugune fit olmak istiyorum:)
(1,170 puan) tarafından
Canim cok iyi yapiyorsun valla ben pisman oldum keske emzirirken yapabilseydim simdi bu kadar olmazdim
(1,567 puan) tarafından
Cnm kizim 11 aylik oldu. Bende 75 leri gorunce artik yeme bi dur dedim kendime. Biraksam bende giderdim daha. Sukur 72 leri goruyorum. 70 altina dusmedikce daha inanmam kilo verdigime:)
(1,170 puan) tarafından
Düşün ben 73 ile hamile kaldim 85 gibi dogum yaptim dogumdan 1 hafta sonrasina 69 a kadar düştüm hicbirsey yapmadan sonra yavas yavas almaya basladim bebegim kolikti kalkip bir yemek yapip yiyemiyordum hep abur cuburla karnimi doyuruyordum 4 aylik oldugunda 75 i gordum sonra ne ara 85 oldum anlayamadim cok kotuyum valla kendimi hic sevemiyorum boyle senin az kalmis aman birakma bi saldin mi bir daha toparlayamiyorsun
(1,567 puan) tarafından
Yok birakmicam insallah:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 250 göst.
7 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde N.n (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 284 göst.
0 oy
4 cevap 180 göst.
0 oy
2 cevap 461 göst.
21 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 《♧eymen!m♧》 (4,237 puan) tarafından soruldu

381,597 soru

11,423,747 cevap

34,981 kullanıcı

...