0 oy
1,005 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Sütüm olmayacak diye korkuyorum hiç büyümedi göğüslerim hatta daha sutyen bile almadım yeni öyle söyleyim.. 31+3 haftalık hamileyim bu arada 

16 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Büyümeye  alakası yok canım dgum yapınca büyür blki süt dolcak   ya stres yapma bunun için vcdunu böyle sinyal yollama olur sütun niye olmasin
(1,250 puan) tarafından
Ne biliyim hiç bi dolgunluk hissi bile yok sadece kararma ve uçlarda büyüme oldu
(3,532 puan) tarafından
Olur canm bunları dert etme doğum yapınca glick stun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğum yapınca kocaman oluyor :) 
(1,250 puan) tarafından
Ay kocamanda olmasında öyle süt olsun yeter ki :))
0 oy
(13,664 puan) tarafından
Sütle meme boyutunun alakası olsaydı oğlm şuan 30 kilo olurdu :D
(1,250 puan) tarafından
Ahahaha :Dd inşallah gelir ya sütüm olsun da yeter ki
0 oy
(636 puan) tarafından
Benimde büyümedi ama sütle ilgili bir sorunum yok. Gogus buyuklugunun kucuklugunun sut uretimiyle bir ilgisi yok. Oule kurup kafana takarsan sütün olmaz. Her annenin sütü bebegine yeter
(1,250 puan) tarafından
Inşallah canım teşekkürler
0 oy
tarafından
Göğsün boyutuyla sütün hiç bir alakası yok canım endişelenme 
(1,250 puan) tarafından
Sağol canım inşallah olur dediğin gibi
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kiz benimki 75 i zor dolduruyo ilk bebegimi 2bucuk yasina kadar emzirdim simdiki bebegimdede massallh diyim hollanda inegi gibiyim tayzikli birini verirken digeri akiyi yani dusunme oyle zayiflarda daha cok sut olur
(1,250 puan) tarafından
Ahahah ben kendim kiloluyum ya göğüslerim küçük öyle büyük göğüs sevmem ama sütüm olsun yeter ki :)
(2,840 puan) tarafından
olur canim takma kafanaa
0 oy
(346 puan) tarafından
Benim de yoktu gogusum ama suan tasiyo sutyenden bile dogum yapinca sut buyutuyor :)
(1,250 puan) tarafından
Hiç dolgunluk hissi bile yok ondan endişe ettim :)
(346 puan) tarafından
Sut dolunca olur merak etme
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Canım benim de öyleydi hamilelikten önce de hamilelikte de ama doğumdan sonra sütün etkisiyle büyüdü. 75 bedendi 90 beden oldu ☺
(1,250 puan) tarafından
Maşallah:D süt olsunda inşallah büyüklük önemli değil ya :)
(2,332 puan) tarafından
Yaaa öyle işte ☺☺☺
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Buyur merak etme onemli olan süt olması keske benimkide kucuk olsa 
(1,250 puan) tarafından
Aynen canım süt olmasi önemli tabiki demek istediğim hiç dolgunluk bile yok aynı şekilde duruyor göğüslerim diğerlerine bakıyorum mesela hemen büyümüş belli oluyor yani
0 oy
(106 puan) tarafından
Ah canım keşke büyüklükle alakası olsaydı... İki tane çocuk  büyüttüm hak getire.. Görüntü var icraat yok... Hiç sütüm olmadı desem yeri.. Şimdi üçüncü olacak inşaAllah Rabbim rızkını bol verir... Ahlaksız yok yani bünye meselesi
(1,250 puan) tarafından
Inşallah canım benim
0 oy
(30 puan) tarafından

:D benim bildiğiniz inek memesine döndü içi yumuşacık daha süt mut yok doğumdan sonra inşallah bende 31+3 haftalık hamileyim sütyeni çıkardığımda göbeğim üstüne düşüyor memem ayyyy ne iğrenç bir görüntü görsen bende dua ediyorm memem küçülsun çok süt olsun diye fakat dahada büyüyecek olduğunu düşündükçe gülme krizi tutuyor beni :D

(30 puan) tarafından
Bence size morel olsun bebeğim nasip olurda iyi emerse 2 yaşına kadar emdirmek istiyorum sonra doğru inek memelerimi senin ki gibi yapmaya birde üstüne dünya para vercem kiizzz çok şanslısın sen hiç üzülme birde arkadaşların dediği gibi büyüklük ve Küçüklukle sütun alakasi yok inşallah çok çok gelir sütün
(1,250 puan) tarafından
Ayy çok sagol canım benim inşallah seninde ameliyata ıhtiyacın kalmaz :)
(30 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım günümüz aynı bakalım önce hangimiz doğuracağız merak ediyorum :)))
(1,250 puan) tarafından
Ahah kim doğurursa haber versin o zaman :)) zamanında gelsin inşallah yavrularımız:)
(30 puan) tarafından
İnşallahhhhh 38 geçelim gele bi sonra hemenck gelsin ben çok merak ediyorum kime benziyor diye :))
0 oy
(215 puan) tarafından
Emin ol küçük göğsün sütü daha fazla oluyor 

Benimki kocaman mesela sütüm olmuyor 

Büyük küçük olmasıyla ilgili değil yani 

Sağlıklı bir gebelik dilerim sana canım 

Rabbim rızkını bol versin inşallah bebeğinin
(1,250 puan) tarafından
Amiiin Allah razı olsun canım benim hepimizin rızkını genisletsin güzel Rabbim:)
0 oy
tarafından

Süt verimiyle alakasi yok canim buyuk kucuk farketmez keske benimkilerde minnacık olsa küskü gibi duruyo mübarek yakında amerikaya gönderecem füze olarak :ermm:

(1,250 puan) tarafından
Ahahaha ay rahimeee gitse naparsin kız dursun yerinde bırak:Dd
tarafından
Giii napcan koca memeyi benimkilerde cok buyuk değil 85 ama bana büyük geliyo yani daha da küçük olsun isterdim şahsen şimdi sütte dolacak hobbidi bombasdik merviş seninkilerde dolunca kocaman olur merak etme :)
(1,250 puan) tarafından
Sütüm olsun benim yeter bana ya fazlasında gözüm yok 80 olsun yeter :D
tarafından
Olur korkacak bişey yok daha doğsun kuzum bi bakalım
0 oy
tarafından
Hamileyken anlamazsın ki doğumdan sonra süt dolsun hissedersin sende büyüdüğünü canm
(1,250 puan) tarafından
Inşallah süt dolsun da başka bisey istemiyorum:)
tarafından
Süt içinde her gün rezene yapıp iç canım ;)
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım erken doıum yaptım. Bende çok umutsuzdum tüp bebek hamileydim nedense gelmeyecek sanıyordum. Ama doğumdan 6 gün sonra geldi. Belki daha da erken gelirdi ama ben gelmiyor diye pompayı bıraktım sonra ebe ile görüşüm geri başladım çünkü göğsümde sertleşmeyi fark ettim 
(1,250 puan) tarafından
Inşallah benimde gelsin sütüm ya:)
0 oy
(468 puan) tarafından
benim de küçücük canım maşallah bebeğim Bir ayda 1500 Gr aldı doğru emzirmek önemli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eslem123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 284 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep1314 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 90 göst.