0 oy
311 göst.
Aile kategorisinde (136 puan) tarafından
Bazen öyle hissediyorum acaba ne amacla kullaniyor cümlelerini bilmiyorum.

Kaynanamlar gelince bana mesaj atar bizi unuttun diye

Onlarla gezmeye çıkınca onlar gezmeyi bilirmi der

Sürekli onlari eleştirir böyle yapiyolar söyle yapiyolar diye 

Arada gorumcem icin guleryuzlu degil muamelesi yapar sizce kıskanıyomu

24 Cevaplar

+2 oy
(2,705 puan) tarafından
Senin anneni susturman gerekir boyle bir durumda. İki taraf da birbirine bisey diyemez karisamaz bunun belli seviyede tutulmasi gerekir. Soyle dusun ayni seyi annene karsi kayınvaliden sana dese ya da ogluna dese kayinvaliden gezmeyi biliyomus mu diye ooooo kiskaniyo mu acaba diye bile sormazdin direkt kaynana terörü olurdu. Objektiflik onemli boyle konularda. Annen de evet biraz kiskanmis normaldir ama her seferinde boyleyse ya da abartiyosa damadının da bi ailesi oldugunu ve senin onlarla da bi hayatın olduğunu kabul etmesi gerekiyo. 
-Reklam-
0 oy
(2,639 puan) tarafından
Benimde  annem öyle  3.5 senedir aşamıyorum  bunu  

Geçen  esimin teyzesine  gidicez gel senide götürelim  dedim bana demediğini  bırakmadi kiskaniyolar bence☺️
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Benim annemde kaynanami övdüğüm zaman bazen aliniyo kiskanclik yapiyo cocuk gibi
(999 puan) tarafından
Aynı durum bendede ya , düşün ki doğumda hem annem hem kaynanam kalacak refakatçi olarak:D ikiside kıskanıyo. Kaynanamla aram çok iyi evladı gibi davranıyor annemde biraz sert mizahli biri ondan sevgisini aşırı gösteren biri değil . Kaynanamda tam tersi tekkende herkes varken de canım kızım bitanem diye sever hep :D ondan kıskançlık var yani
0 oy
(72 puan) tarafından
Annem kıskanmaz ama kaynanam annemi kıskanıyor 
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Annem gittiğimde sevinir,git der yaşlıları ziyaret et tek bırakma der

Onlarla bi şey yapsam asla kıskandığıni duymadım selam söyle kızım iyi eğlenceler size der.

Ama ilk kez bi defa şahit oldum hastaydım çocuklarda öyle, kaynanam geldi sağolsun yemektir çocuklardır her şeyime baktı yardım etti. Ben kötü olunca annem geldi hastaneye gittik. Hastanede dedim ki Allah razı olsun kaynanam geldi onca işime baktı elim ayağım oldu yoksa bu halde hiç bir şey yapamazdim dedim. Durup bana ne güzel ya dedi benim gelinim de bana der mi acaba böyle dedi. Bende yaparsan neden demesin ki yaparsan falan dedim yok yok senin gibi kıymet bilen çıkmaz kayananan hep bi önde dedi kaldırdı o zaman kıskandı yani
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ee ne olacak bende annemle aynı şeyleri konuşurum ne kadar şanslı olduğunu bizim hiç şansımızın olmadığını falan annemin kıskanacak birşeyi yok kaynanamında eşimi annemden kıskandığına şahit oldum aralarının hiç iyi olmasını istemiyor eski kaynanası kayınpederi ile arası iyi değilmiş eşimin öyle olmasını istiyor çoçuklarımı kıskanıyor düşün abimin oğlu için bizim kızımıza bak(kızım için diyor) senin torununa bak diyor çok zayıf yeğenim diye kızım ona göre kilolu düşün kafayı
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Annem kaynanami kıskanmaz kıskanacagi hicbirsey yok ama kaynanam annemi kiskanir çekemiyor

Annem sessiz sakin biridir kendisi ise sinirli annemin cevresi hep annemi över diye çekemiyor çünkü kendisi hic sevilmiyor 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bizim tersi oluyor bazen :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Aksine diğer taraf benim ailemi kıskanır :D

0 oy
(4,969 puan) tarafından
Genelde kaynanam annemi kıskanır :D
0 oy
(486 puan) tarafından
Bizde hiç böyle bir şey olmaz ne annem ne kayınvalidem kıskanır 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Benim annemde aynı kaynanamı kıskanıyor 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Annem sadece oğlumu kıskanıyo aşırı derece diyil beli etmez cok
0 oy
(531 puan) tarafından
Benim annem kıskanmaz ama kaynanam kıskanır ve gıcık oluyorum o huyuna
0 oy
(465 puan) tarafından
Bizde tam tersi kaynanam annemi kıskanır ama gelip gitme meselesinden değil 
0 oy
tarafından
Ayy annem kaynanami kiskanmaz iyide anlasirlr ama annem babamlaara gittgimde bazen kiskanyo :) ayri annemle babam taa biz kucukkkrn ayrilmislar 

Memlekete gdyrm babama annem baslyo hemen aramaya nezaman döncksinz biletinizj aliyim hadi nezaman cikcksnz dyo bazen deli etmyo degil :) 
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Benım annemde de var bazı kibirler. Karsısındakine yakıstıramıyor felan 
0 oy
tarafından
Yok bende genelde kaynana tarafi annemi kiskanir
0 oy
(703 puan) tarafından
Annem degişik birisi biraz hani beni düşünüp bir çöp almışlıgı yok evlendıgımden beri kayınvalıdem ise ne var ne yok alır doldurur evimi kızıma da aynı sekılde hep kıyafetler falan alır annen bir corap almadı daha ıste evımde yada cocuguma bırsey gorup yenı mı dıye sordugunda falan belkı 10 kere yasadık bu durumu kayınvalıdemın hedıyesı sagolsun dedıgım an hemen krize giriyor iyi ki bır kaynanan var aman herseyı de o alıyor zaten vs vs bende bu kadar kıskanıyorsan sen al senın de adın geçsin dedim susturdum kırılırsa kırılsın vallahi yetti artık durumu da yanı 1 degıl 10 kıza 1 degıl 10 toruna bakar hedıye almayı geç bakar yanı ömur boyu  ama ıste ıcınde olacak ınsanın
0 oy
(48,496 puan) tarafından
benim annemde arada kiskaniyo oraya.gitmryelim kaynanaqma gideyim gelmedin diyo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 597 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,881 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 175 göst.
8 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 1,427 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nebiye (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 266 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...